Grazia: Tylko z Maryją zwyciężymy

To już 20 NP i kolejne świadectwo. Pozwolę sobie na kontynuację współpracy z naszą Najlepszą z Matek. Walka o wiarę w rodzinie trwa jak również o małżeństwo sakramentalne dziecka które się pogubiło . Inne powierzone intencje są tak wspaniale wypełnione dobrem że trudno mi opisać wszystko i myślę że to trzeba przeżyć aby zrozumieć potęgę Różańca Maryi . Ostatni efekt modlitwy ( 3- osoby wspomagają ) przy chorobie na nowotwór złośliwy – osoba po operacji nie ma komórek nowotworowych pomimo że wcześniej zdiagnozowano w trzech miejscach zmiany. Jest walka szczególnie o dobrą mądrą wiarę . Jest bardzo ciężko przekraczać granice zła jakie zadomowiło się w nas ale takie jest życie. Naszym wielkim obowiązkiem jest wstawiennictwo za siebie wzajemnie do naszego Pana przez Serce Maryi. Ta walka ze złem nie jest łatwa ale wygrywamy jeżeli zaufamy bezgranicznie . Nigdy się nie poddawajmy lecz przytuleni do kochającego serca naszej Matki podążajmy do naszego Pana Jezusa Chrystusa Zbawiciela w którym jest wszystko czego potrzebujemy.

Nie przegap ciekawego świadectwa!

Czy wiesz, że zapisując się do biuletynu, co piątek będziesz otrzymywać najświeższe świadectwa nowenny pompejańskiej?

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

9 komentarzy do "Grazia: Tylko z Maryją zwyciężymy"

Powiadom o
avatar
Ewa
Gość

Pięknie napisałaś, piękna Twoja wiara! Serdecznie pozdrawiam, z Bogiem!

Ewa
Gość
Moja wojna o małżeństwo i rodzinę trwa od dwóch lat. Odmówiłam przez ten czas około 10 NP, w różnych intencjach. Upływają właśnie 2 lata jak otrzymałam po 20 latach małżeństwa pozew o rozwód. Nie muszę opisywać jak czuje się kobieta, gdy słyszy od męża /wypaliłem się, nie kocham cię, nie mam siły naprawiać, a drugie dno inna kobieta. Byliśmy zgodnym, kochającym się małżeństwem z dwójką dzieci i nagle wszystko zostało zamienione w pył. Moja walka została skierowana prośbami do Boga, Maryi, św Rity, św Józefa, św Tadeusza . Postanowiłam odmawiać NP. Ale zanim na nią trafiłam, chodząc do spowiedzi pytałam… Czytaj więcej »
grazia
Gość
grazia
Do Ewa : problem rozwodu nie dotyczy mnie bezpośrednio ale rozumiem bardzo dobrze ból waszych rodzin. Jestem matką i boli mnie inaczej . Wim jedno – małżeństwo to sakrament a w nim działa Bóg który ma moc nieskończoną . Kiedyś udało mi się nakłonić synową na NP i ona przechodziła tortury podczas modlitwy aż w końcu powiedziała mi że chyba przerwie. Długo z nią rozmawiałam aż nakłoniłam ją do kontynuacji i w tym dniu kiedy się położyłam ale nie spałam tylko zamknęłam oczy otrzymałam widzenie sercem : otóż Maryja podawała mi różaniec z wielką dobrocią i miłością oraz przekazem ”… Czytaj więcej »
żona
Gość

Ewo, też przechodzę przez to samo co Ty, u mnie mija w tym roku 10 lat małżeństwa, sprawa rozwodowa w toku , bo mężowi spieszy się do niej, chce być lojalny wobec niej, a my, dzieci to dla niego przeszłość, ale walczymy dalej modlitwą, to co robimy podoba się Bogu, a Maryja wstawia się za nami, wiemy że dla Boga nie ma rzeczy niemożliwych, z Bogiem☺

Roman
Gość

Macie siłę dzięki modlitwie Będzie dobrze.

enia
Gość

Polecam Nowenne do Matki Bożej rozwiązującej węzły

Monika Makowska
Gość

Ewo, żono, pomyślę o Was w modlitwie.

TERESA
Gość
TERESA

Poczytać o trudnych małżeństwach http://www.sychar materiału jest bardzo dużo, też na youtube filmików zachęcam może komuś pomoże

Ewa
Gość

Jestem zaskoczona, moim zamiarem było napisanie odrębnego świadectwa czytając świadectwo grazi nie przypuszczałam, że wstawiam komentarz i ten jej tytuł, którego użyła powalił mnie z nóg czyżby to była odpowiedź z samego nieba na moje pytania które ciągle zadaję? Czy dalej się modlić o małżeństwo ? Czy to ma sens skoro mąż jest tak nieprzejednany ? Jestem naprawdę zszokowana, nawet nie chciałam czytać drugi raz świadectwa grazi, gdyż zrobiłam to wcześniej i sama nie wiem dlaczego ponownie tu zajrzałam i co znajduję moje świadectwo którego się tu w ogóle nie spodziewałam niesamowite. Kocham cię Królowo Różańca Swiętedo.

wpDiscuz

Wyjatkowe kompendium o
nowennie pompejańskiej:

Tylko teraz otrzymasz… 
drugi egzemplarz za 1 grosz!

A może tak chcesz otrzymywać co piątek
powiadomienia o nowych świadectwach?

TAKalboNIE
…a więc zapisz się już teraz do powiadomień:
A teraz odbierz pocztę i kliknij łącze potwierdzające

Zamknij