Małgorzata: znalezienie pracy w zawodzie graniczy z cudem :)

Wiele bym mogła jeszcze napisać, ale napiszę tylko jedno: Odmawiajcie różaniec!
Przeczytaj całość

Agnieszka: O ZDROWIE DLA MAMY

Podczas odbierania wyników badań lekarz był zaskoczony, że jego przypuszczenia nie potwierdziły się. A ja wierzę, że to dzięki Matce Bożej, Królowej Różańca Świętego moja mama jest zdrowa, radosna i pełna energii. Ta modlitwa naprawdę ma wielką moc.
Przeczytaj całość

Cierpliwa: Ciągle czekam i ufam

Królowa Różańca Świętego obdarzyła mnie spokojem. Często traciłam pracę z różnych powodów - śmieciowa umowa wygasła, sama rezygnowałam lub firma upadała. Ciągle byłam w depresji
Przeczytaj całość

Marta: Świadectwo

Odmówiłam już cztery nowenny pompejańskie. Zaczęłam we wrześniu 2012r. W pierwszej modliłam się o powrót ukochanego, niestety nie zostałam wysłuchana w tej sprawie. W drugiej i trzeciej o zdrowie w rodzinie i ułożenie się spraw, które nie wyglądały za dobrze. W ostatniej modliłam się o to aby Mateńka pomogła mi...
Przeczytaj całość

Marcin: Staram się naprawić swoje życie

W dzieciństwie byłem głęboko wierzący. W późniejszych latach wiele się wydarzyło w moim życiu, co stopniowo oddalało mnie od wiary. W pewnym momencie nawet stałem się prawie całkowicie niewierzący i trwałem w takim stanie bardzo długo. Moja historia z Nowenną Pompejańską zaczęła się od operacji mojej Mamy. Operacja była jak się wydawało rutynowa jakich setki, choć poważna. Sprawa dotyczyła wymiany zastawki w sercu i wszczepienia bajpasu.
Przeczytaj całość

Grazia: Tylko z Maryją zwyciężymy

To już 20 NP i kolejne świadectwo. Pozwolę sobie na kontynuację współpracy z naszą Najlepszą z Matek. Walka o wiarę w rodzinie trwa jak również o małżeństwo sakramentalne dziecka które się pogubiło . Inne powierzone intencje są tak wspaniale wypełnione dobrem że trudno mi opisać wszystko i myślę że to trzeba przeżyć aby zrozumieć potęgę Różańca Maryi . Ostatni efekt modlitwy ( 3- osoby wspomagają ) przy chorobie na nowotwór złośliwy – osoba po operacji nie ma komórek nowotworowych pomimo że wcześniej zdiagnozowano w trzech miejscach zmiany. Jest walka szczególnie o dobrą mądrą wiarę . Jest bardzo ciężko przekraczać granice zła jakie zadomowiło się w nas ale takie jest życie. Naszym wielkim obowiązkiem jest wstawiennictwo za siebie wzajemnie do naszego Pana przez Serce Maryi. Ta walka ze złem nie jest łatwa ale wygrywamy jeżeli zaufamy bezgranicznie . Nigdy się nie poddawajmy lecz przytuleni do kochającego serca naszej Matki podążajmy do naszego Pana Jezusa Chrystusa Zbawiciela w którym jest wszystko czego potrzebujemy.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

Chcesz widzieć świadectwa nowenny pompejańskiej na Facebooku?
To proste – kliknij na >>POLUB >>

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

9 komentarzy do "Grazia: Tylko z Maryją zwyciężymy"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Ewa
Gość

Pięknie napisałaś, piękna Twoja wiara! Serdecznie pozdrawiam, z Bogiem!

Ewa
Gość
Moja wojna o małżeństwo i rodzinę trwa od dwóch lat. Odmówiłam przez ten czas około 10 NP, w różnych intencjach. Upływają właśnie 2 lata jak otrzymałam po 20 latach małżeństwa pozew o rozwód. Nie muszę opisywać jak czuje się kobieta, gdy słyszy od męża /wypaliłem się, nie kocham cię, nie mam siły naprawiać, a drugie dno inna kobieta. Byliśmy zgodnym, kochającym się małżeństwem z dwójką dzieci i nagle wszystko zostało zamienione w pył. Moja walka została skierowana prośbami do Boga, Maryi, św Rity, św Józefa, św Tadeusza . Postanowiłam odmawiać NP. Ale zanim na nią trafiłam, chodząc do spowiedzi pytałam… Czytaj więcej »
grazia
Gość
grazia
Do Ewa : problem rozwodu nie dotyczy mnie bezpośrednio ale rozumiem bardzo dobrze ból waszych rodzin. Jestem matką i boli mnie inaczej . Wim jedno – małżeństwo to sakrament a w nim działa Bóg który ma moc nieskończoną . Kiedyś udało mi się nakłonić synową na NP i ona przechodziła tortury podczas modlitwy aż w końcu powiedziała mi że chyba przerwie. Długo z nią rozmawiałam aż nakłoniłam ją do kontynuacji i w tym dniu kiedy się położyłam ale nie spałam tylko zamknęłam oczy otrzymałam widzenie sercem : otóż Maryja podawała mi różaniec z wielką dobrocią i miłością oraz przekazem ”… Czytaj więcej »
żona
Gość

Ewo, też przechodzę przez to samo co Ty, u mnie mija w tym roku 10 lat małżeństwa, sprawa rozwodowa w toku , bo mężowi spieszy się do niej, chce być lojalny wobec niej, a my, dzieci to dla niego przeszłość, ale walczymy dalej modlitwą, to co robimy podoba się Bogu, a Maryja wstawia się za nami, wiemy że dla Boga nie ma rzeczy niemożliwych, z Bogiem☺

Roman
Gość

Macie siłę dzięki modlitwie Będzie dobrze.

enia
Gość

Polecam Nowenne do Matki Bożej rozwiązującej węzły

Monika Makowska
Gość

Ewo, żono, pomyślę o Was w modlitwie.

TERESA
Gość
TERESA

Poczytać o trudnych małżeństwach http://www.sychar materiału jest bardzo dużo, też na youtube filmików zachęcam może komuś pomoże

Ewa
Gość

Jestem zaskoczona, moim zamiarem było napisanie odrębnego świadectwa czytając świadectwo grazi nie przypuszczałam, że wstawiam komentarz i ten jej tytuł, którego użyła powalił mnie z nóg czyżby to była odpowiedź z samego nieba na moje pytania które ciągle zadaję? Czy dalej się modlić o małżeństwo ? Czy to ma sens skoro mąż jest tak nieprzejednany ? Jestem naprawdę zszokowana, nawet nie chciałam czytać drugi raz świadectwa grazi, gdyż zrobiłam to wcześniej i sama nie wiem dlaczego ponownie tu zajrzałam i co znajduję moje świadectwo którego się tu w ogóle nie spodziewałam niesamowite. Kocham cię Królowo Różańca Swiętedo.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!