joanna: macierzyństwo

Bardzo długo z mężem staraliśmy się o upragnione dziecko. Po 4 latach oczekiwań i trzech odmówionych w tej intencji nowennach pompejańskich zaszłam w ciąże. Przez cały okres ciąży nadal odmawiałam nowennę, prosząc o to by moje dziecko urodziło się zdrowe. I Matka Boska znów mnie wysłuchała. Dwa tygodnie temu urodziłam...
Przeczytaj całość

Ewa: zawsze to o co prosiłam, zostało wysłuchane

Jestem w trakcie odmawiania chyba już z 5 nowenny z kolei...chyba, ponieważ po skończeniu pierwszej, nie potrafiłam przestać odruchowo powtarzać kolejnych "zdrowasiek" w wolnych chwilach w ciągu dnia. I to był jeden z cudów, jakie doświadczyłam podczas odmawiania Nowenny. Uzależnienie się od niej ale i szacunek do Różańca, który kiedyś...
Przeczytaj całość

Marta: Tylko Maryja mogła mi pomóc

Jestem w trakcie odmawiania drugiej nowenny. Czytając o nowennie dopiero teraz zorientowałam się,że nie dotrzymałam słowa danego Matce Różańcowej. Nie złożyłam świadectwa. Ale dopiero teraz uzmysłowiłam sobie,że jednak Matka była dla mnie łaskawa.
Przeczytaj całość

Grzegorz: Umocniona wiara, nadzieja i miłość

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus i Maryja Zawsze Dziewica. Pragnę i ja złożyć swoje świadectwo z omawianych nowenn. Mam za sobą odnowione 2pełne nowenny a przerwanych z własnej słabości zapominalstwa, lenistwa lub działania złego chyba z 6 lecz trwam przy Bogu,Jego Synu i Naszej Niebieskiej Mamie.
Przeczytaj całość

Natalia: Prosiłam o spotkanie miłości

Kolejną nowennę odmawiałam w intencji znalezienia szczerej miłości tego jedynego mężczyzny kochającego wartościowego i oczywiście religijnego. Od kiedy zaczęłam ją odmawiać zaczęły się dziać dziwne rzeczy nagle w moim życiu pojawiali się mężczyźni a ja zrozpaczona nie wiedziałam o co chodzi jak mam rozeznać, przecież modliłam się o jednego, prosiłam Matkę Bożą o pomoc i co się okazało że wśród nich to ja musiałam wybrać tego jedynego.
Przeczytaj całość

Małgosia: Łaska zdrowia

Witam wszystkich bardzo serdecznie. Wasze świadectwa dały mi dużo nadziei i siły, dlatego postanowiłam podzielić się swoją historią. O nowennie pompejskiej dowiedziałam się z internetu, kiedy szukałam informacji o osobach które wygrały z nowotworem płuc. Na początku tego roku u mojego taty zdiagnozowano średniej wielkości guz na płucu.

Trzy lata temu tata miał usuniętą nerkę i okazało się, że jest to przerzut. Guz był średni, z naciekami, ale bardzo źle ulokowany, naciekał na tętnicę główną. Początkowo lekarze nie chcieli podjąć się operacji, chemioterapia na ten rodzaj nowotworu jest nieskuteczna, innych leków też nie ma. Jedyny sposób to zabieg chirurgiczny. Początkowo tata był kierowany na coraz to nowsze badania i odsyłany z niczym. Wszyscy rozkładali ręce, ale po długich staraniach mojej siostry, udało nam się trafić do specjalistów którzy podjęli się zabiegu. Usunięto 3/4 płuca i duży fragment aorty. Operacja była niezwykle trudna i ryzykowna. Jednak na szczęście się powiodła. Już miesiąc po zabiegu tata wrócił niemal do pełnej sprawności. Oprócz lekkich zadyszek po dużym wysiłku, nie ma śladu po chorobie. Odmówiłam dwie nowenny pompejskie w intencji jego zdrowia. To był dla mnie bardzo trudny czas, a różaniec pomógł mi go przetrwać. Nie tylko dał mi nadzieję, ale uspokoił, wyciszył. Zachęcam wszystkich do powierzenia swoich problemów Matce Bożej. Ona nikogo nie zostawi bez pomocy. Obecnie dalej modlę się na różańcu za innych chorych i cierpiących, mam nadzieję, że pomogę w ten sposób chociaż jednej osobie.
Bóg zapłać za Wasze świadectwa. Nawet nie wiecie ile dały mi wiary i siły!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!