R: Nowa droga

Zachęcam wszystkich do odmawiania nowenny która odmienia nasze życie. Chwała najświętszej panience.
Read More

Maria: Dwie kolejne Nowenny

Chcę napisać świadectwo po odmówionej V i VI Nowennie Pompejańskiej. 1) V Nowennę Pompejańską odmawiałam od 17.06.2016 r. do 9.08.2016 r. w intencji o łaskę wybawienia dusz z czyśćca.
Read More

Marlena: praca dla brata

Ja też chciałam się podzielić świadectwem pomocy ( może i trochę późno o nim się przekonaliśmy ale i moja modlitwa była niesamowicie jałowa ). Modliłam się o pracę dla brata , który od ponad roku był bezrobotny i nie mógł znaleźć pracy w zawodzie. Prosiłam właśnie o taką pracę -...
Read More

Elżbieta: cały czas czuć przy sobie obecność Maryi to niesamowite uczucie

Na stronie poświęconej Nowennie Pompejańskiej pragnę podzielić się świadectwem ogromnej mocy tej nowenny. Jestem mamą dwuletniej córeczki, która choruje na dziecięce porażenie mózgowe. O nowennie dowiedziałam się od rehabilitantki, niezwłocznie zaczęłam sama się modlić, zachęcając do tej modlitwy także mamę i babcie. To bardzo trudna modlitwa, wymaga poświęcenia czasu i...
Read More

Monika: Poznanie wiary

Zacznę od tego, ze mam 30 lat. Byłam wcześniej w dwóch długich związkach. Od dwóch lat byłam sama. Ponownie zaprosiłam Boga do swojego życia około 2 lat temu. Po tych wszystkich doświadczeniach założyłam sobie ze chce mieć dobrego chłopaka i co najważniejsze wierzącego. Mówiłam sobie i innym ze jak tylko poznam takiego co nie wierzy to w ogóle w taka relacje nie wejdę. Z moim obecnym chłopakiem jestem od 5 miesięcy. Jest ode mnie 4 lata młodszy. Starał się o mnie około roku, dwa razy mu dałam kosza bo nic do niego nie czułam.
Read More

Iwona: Modlitwa o zdrowie syna

Nowennę pompejańską odmówiłam w intencji mojego synka, o dobre wyniki badań i zdrowie.
Przez dłuższy czas (parę miesięcy) codziennie bolał go brzuch, biegał też średnio po 5 razy na dzień do łazienki, kilka razy pojawiła się krew, śluz. Oczywiście wyczytałam w internecie, że takie objawy mogą świadczyć o wielu chorobach, łącznie z tymi naprawdę poważnymi i coraz bardziej się tym denerwowałam. Porobiliśmy podstawowe badania, usg itp. i w końcu dostaliśmy skierowanie do szpitala.
Nowenna pompejańska jakoś tak „zaczęła za mną chodzić” – a to natknęłam się na jakiś wpis w internecie, artykuł w gazecie, ksiądz coś wspomniał na kazaniu… Dziesiątkę różańca odmawiałam codziennie mniej lub bardziej regularnie od jakichś 7 lat, ale odmówienie całego różańca przez 54 dni wydawało mi się strasznie trudne. W końcu jednak, gdy zbliżał się termin przyjęcia do szpitala, postanowiłam odmówić w intencji syna nowennę – modliłam się, aby okazało się, że to nie jest nic poważnego i o zdrowie, jeśli taka będzie Wola Boża. Najtrudniej było na 3-dniowym wyjeździe i w szpitalu, ale wytrwałam i odmówiłam ją do końca.
Wyniki badań wyszły dobrze! (w tym gastroskopia i kolonoskopia, bad. na celiakię, nietolerancję laktozy i szereg innych). Stopniowo też syn coraz rzadziej skarżył się na ból brzucha, tak stopniowo, niepostrzeżenie. Lekarze co prawda mówią, że tak czasem się zdarza, że nie udaje się ustalić przyczyny bólu brzucha u dziecka, że to może być na tle nerwowym itp. ale ja wierzę, że to zasługa Matki Bożej.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "Iwona: Modlitwa o zdrowie syna"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Justyna
Gość
Justyna

Chwała Panu.

Barbara
Gość
Barbara

Moja wnuczka cierpi na tę samą przypadłość od 4 m-cy , przeszła te same badania w szpitalu( w Niemczech) ,czytając to świadectwo jakbym słuchała mojej córki. Ja też odmawiam nowennę o uzdrowienie wnuczki, to świadectwo odbieram jako znak od Matki Bożej że będzie dobrze.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!