Nie tracę nadziei, mimo wszystko

W maju gorąco modliłam się do Maryi o spotkanie człowieka przeznaczonego mi od Boga. Zabrzmi to na pewno banalnie i naiwnie, ale w czerwcu poznałam wyjątkową osobę, dokładnie taką, jaką sobie wymarzylam. Dla mnie to coś niesamowitego, uczucie niezwykłe! Ufam, że jest on znakiem i darem od Boga, tym bardziej,...
Przeczytaj całość

Iwona: Nieustająca pomoc

Obecnie odmawiam 7 nowennę o łaski dla mnie i mojej rodziny. Pozostawiam Maryji decyzję co do tego, co jest nam najbardziej potrzebne.
Przeczytaj całość

Hania: Matka Boża w 17 dni załatwiła niemożliwe

Kochani, jestem swiadkiem cudownych efektów „nowenny”. Pierwszy cud to że wogole siegnełam po różaniec. Ja , która od wielu lat sympatyzuję z protestantami, którzy jak wiecie wszelkie posrednictwa do Boga uważaja za zbędne, niebiblijne a nawet szkodliwe, i ja, jak już wszelkimi metodami dobijałam się do Boga bez skutku, chwyciłam...
Przeczytaj całość

Marlena: W czyjej intencji?

Zawsze łatwiej było modlić mi się za innych, w oczekiwaniu, że może i ja sama doznam przy okazji upragnionej łaski. Tak było z moimi dotychczasowymi Nowennami Pompejańskimi. Za każdym razem jednak najtrudniej było mi odmawiać wszystkie części Różańca w cz. dziękczynnej. 
Przeczytaj całość

Agnieszka: dostałam długo oczekiwaną pracę

W trakcie odmawiania pierwszej nowenny dostałam długo oczekiwaną pracę. Odmawiam dalej w innej intencji, ale jest mi bardzo ciężko.
Przeczytaj całość

Agnieszka: Spokój i uzdrowienie

Witam wszystkich, mam na imię Agnieszka mam 22 lata, nie wiem od czego zacząć. Nękał mnie kiedys zły duch byłam bardzo zrozpaczona nie wiedzialam jak wytłumaczyć sobie te wszystkie dziwne niestworzone zjawiska aż w końcu zagoniłam sie w depresje na przemian z nerwicą lękową. Raz było dobrze raz było źle, i tak sobie żyłam w tej swojej ciemności. Myślałam że zaczęłam z tego wszystkiego wychodzic było juz na prawde dobrze, aż tu nagle będąc w Anglii straciłam prace, tęskniłam bardzo za domem w pewnej chwili wszystko wróciło z większą mocą, natrętne myśli strach przed opętaniem ciągły płacz i rozpacz, strach przed samą sobą kim ja w ogóle jestem i co ja robie na tym świecie. Nie wiem jak to się stało, ale trafiłam w internecie na WSPANIAŁĄ Nowennę Pompejańską, stwierdziłam że spróbuje a może się uda, może chociaż Matka Boża choć trochę ulituje sie nade mna. Zaczęłam, bałam sie na początku ze znowu bedzie mnie cos straszyc, ale z dnia na dzien czułam coraz większą radość i satysfakcje że na prawde Bóg istnieje kocha każdego z Nas bez względu na wszystko. Dokładnie przed chwilą odmówiłam 54 dzień i jestem najszczęśliwszą kobietą na świecie. Kiedy to piszę jest Boże Ciało tak więc módlmy sie do Boga i do Matki Bożej i uwierzmy że z Nimi można zdziałać cuda. Powodzenia 😊 dziękuje Ci Matko Przenajświętsza 😘

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

3 komentarzy do "Agnieszka: Spokój i uzdrowienie"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Ewa
Gość

Agnieszko, dziękuję za wiarę i optymizm, którymi promieniejesz! Tak, NP bardzo Cię odmienila, Zaufaj Bogu i Maryi, a nigdy nie zaznasz lęku. Wszystkiego najlepszego!!!

Mania
Gość

Ja też wczoraj zakończyłam odmawianie Nowenny Pompejańskiej w intencji syna chorego na depresję. Mój syn czuje się dużo lepiej, chwała Matce Najświętszej.

barbara
Gość
barbara

Chwala Panu !!!

Obrazki z nowenną pompejańską?