Ewa: Ona wie najlepiej gdzie i w czym potrzebujemy pomocy.

Jestem jej ogromnie wdzięczna za pomoc i opiekę
Read More

Beata: To cudowne! Czuć w sercu miłość i dobro

Zbyt długo czekałam by złożyc swoje swiadectwo,ciągle cos mi w tym przeszkadzało ,albo brak zasiegu lub przez swoje czyste lenistwo.Nowenne odmawiam od listopada zeszłego roku,jest to juz chyba 5 czy 6 w moim zyciu.Wiem już teraz ,że bez Niej nie potrafie dobrze funkcjonowac w życiu.
Read More

Ania: Małe cudeńka

Na samym początku chciałabym opowiedzieć wszystkim, co się zaczęło dziać w moim życiu. Od 9.11.2014 zaczęłam odmawiać Nowennę do Matki Bożej Pompejańskiej za mojego syna. Kiedy zaczęłam odmawiać zaczęły się dziać dziwne rzeczy począwszy od pierwszej nowenny, kiedy to odmawiałam różaniec, zaczęłam płakać jak bóbr. Przeczytaj Ania: Małe cudeńka
Read More

Marcin: Jestem wolny!

Szczęść Boże, chciałem podzielić się swoim świadectwem, gdzie Bóg przez Maryję łaskawie wysłuchał mojej prośby. Zacznę może od tego, że od dłuższego czasu zmagałem się z grzechem nieczystości seksualnej (m.in. masturbacja, zdjęcia pornograficzne, ...). Walczyłem z tym na różne sposoby, z mniejszym lub znikomym skutkiem. Chciałem znaleźć swoją tzw. lepszą połówkę, ale nie chciałem wchodzić w jakikolwiek związek, kiedy sam mam taką rzecz mocno nieprzepracowaną, która się ciągnęła w moim życiu od jakichś ok. 15 lat. W Godzinę Łaski (8.12.2017) prosiłem Maryję za parę intencji, w tym właśnie za te moje zmagania.
Read More

Gosia: Pomoc podczas ciąży

Zaszłam w ciąże i poczatku były bardzo spokojne, cała rodzina bardzo szczęśliwa, my rowniez i nie mogliśmy sie doczekac nowego członka rodziny!
Read More

Agnieszka: Spokój i uzdrowienie

Witam wszystkich, mam na imię Agnieszka mam 22 lata, nie wiem od czego zacząć. Nękał mnie kiedys zły duch byłam bardzo zrozpaczona nie wiedzialam jak wytłumaczyć sobie te wszystkie dziwne niestworzone zjawiska aż w końcu zagoniłam sie w depresje na przemian z nerwicą lękową. Raz było dobrze raz było źle, i tak sobie żyłam w tej swojej ciemności. Myślałam że zaczęłam z tego wszystkiego wychodzic było juz na prawde dobrze, aż tu nagle będąc w Anglii straciłam prace, tęskniłam bardzo za domem w pewnej chwili wszystko wróciło z większą mocą, natrętne myśli strach przed opętaniem ciągły płacz i rozpacz, strach przed samą sobą kim ja w ogóle jestem i co ja robie na tym świecie. Nie wiem jak to się stało, ale trafiłam w internecie na WSPANIAŁĄ Nowennę Pompejańską, stwierdziłam że spróbuje a może się uda, może chociaż Matka Boża choć trochę ulituje sie nade mna. Zaczęłam, bałam sie na początku ze znowu bedzie mnie cos straszyc, ale z dnia na dzien czułam coraz większą radość i satysfakcje że na prawde Bóg istnieje kocha każdego z Nas bez względu na wszystko. Dokładnie przed chwilą odmówiłam 54 dzień i jestem najszczęśliwszą kobietą na świecie. Kiedy to piszę jest Boże Ciało tak więc módlmy sie do Boga i do Matki Bożej i uwierzmy że z Nimi można zdziałać cuda. Powodzenia 😊 dziękuje Ci Matko Przenajświętsza 😘

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

3 komentarzy do "Agnieszka: Spokój i uzdrowienie"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Ewa
Gość

Agnieszko, dziękuję za wiarę i optymizm, którymi promieniejesz! Tak, NP bardzo Cię odmienila, Zaufaj Bogu i Maryi, a nigdy nie zaznasz lęku. Wszystkiego najlepszego!!!

Mania
Gość

Ja też wczoraj zakończyłam odmawianie Nowenny Pompejańskiej w intencji syna chorego na depresję. Mój syn czuje się dużo lepiej, chwała Matce Najświętszej.

barbara
Gość
barbara

Chwala Panu !!!

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!