Edyta: rodzina w całości

Nasza rodzina rozpadła się.Rozwiodłam się z mężem, córka sprawiała wielkie problemy wychowawcze, opuściła dom wyjeżdżając na studia z zamiarem (jak przypuszczam) nie kontaktowania się z nami.Z matką byłam poróżniona od lat...Przeczytaj Edyta: rodzina w całości
Przeczytaj całość

Lucyna: Prawo jazdy

Witam modlących się na różańcu. Chciałabym złożyć świadectwo łaski otrzymanej po odmówieniu Nowenny Pompejańskiej. Otóż moja córka kilka lat temu próbowała zdać egzamin na prawo jazdy,niestety po kilku porażkach psychicznie nie wytrzymała i pięć następnych lat upłynęło jej na zbieraniu sił do ponownego podejścia do egzaminów. Przeczytaj Lucyna: Prawo jazdy
Przeczytaj całość

Barbara: Szatan często przeszkadza i rozprasza myśli

Czasami przychodzą chwile zwątpienia , upadam , brakuje siły , szatan często przeszkadza i rozprasza myśli .Ale też wiem na pewno że Matka Boża nikogo nie opuści , ale wysłucha dobrotliwie w odpowiednim czasie .
Przeczytaj całość

Basia: Podziękowanie

Mateczko nie wiem jak ci mam dziekować za wysłuchanie mojej prośby.Nowennę odmówiłam trzy razy , po odmówieniu pierwszej nowenny zostałam wysłuchana po trzech miesiącach natomiast po odmówieniu drugiej nowenny zostałam wysłuchana po pól roku . Przeczytaj Basia: Podziękowanie
Przeczytaj całość

J.M.: Moja nowenna o czystość serca

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus! Tak jak obiecałam w modlitwie dziękczynnej: ,,wszystkim głosić będę, jak dobrotliwie obeszłaś się ze mną, aby i niegodni, tak jak i ja, grzesznicy, z zaufaniem się do Ciebie udawali”. To była moja druga nowenna pompejańska. Odmawiałam ją od 15.VIII do 7.X tego roku. Modliłam się o czystość serca.
Przeczytaj całość

Magdalena: Nowenna Pompejańska i cuda różańca

Dziekuje Bogu za to, ze przez przypadek trafilam na Nowenne Pompejanska. Moje zycie wczesniejsze bylo puste, zawierzalam bardziej sobie i swoim umiejetnosciom. Obecnie nawrocilam sie, moje życie duchowe w sferze uczuć oznacza nie tylko pocieszenie, radość i pokój, ale też okresy strapienia, zwątpienia, głębokich cierpień przeżywanych w jedności z cierpiącym Chrystusem. Nie zdawalam sobie sprawy z tego, ale tak teraz zyje.

Czesto tez niezrozumienie ze strony najblizszych, meza. Odmowilam tez wiele Nowenn do Matki Bozej Rozwiazujacej wezly: o rozwiazanie wezlow kłótni rodzinnych, nieporozumień między rodzicami a dziecmi, węzłów braku szacunku, przemocy, urazów między małżonkami, braku pokoju i radości na łonie rodziny, węzłów zranień seksualnych, węzłów lęku, węzłów rozkładu rodziny, nieuleczalnych chorób, węzłów zranień fizycznych, psychicznych i moralnych zadanych przez innych, zniewoleń duchowych i demonicznych, depresji, bezrobocia, pychy, głupoty, węzłów wszystkich nieuporządkowanych emocji i trudnych relacji, węzłów dotyczących całej rodziny, które narosły w przeszłości i pozostały nierozwiązane aż do dziś, węzłów naszego życia i naszych bliskich kochanych, węzłów obżarstwa, lenistwa, nieuporządkowania seksualnego, węzłów wszystkich uzależnień i nałogów, węzłów przekleństwa, nienawisci i braku miłości, nieprzebaczenia, węzłów powstałych na skutek osobistych zaniedbań, niewierności i grzechow, wezłów finansowych, wezlow smutku, samotnosci, zazdrosci, wezlow zlego myslenia o sobie i o innych, wezlow egoizmu, wezlow nieporozumien/pretensji, wezlow niezgody i braku wspolpracy, wezlow pamieci, wezlow glupoty.
Powiem tak sila rozanca jest ogromna. Relacje sie poprawily. Zamierzam jeszcze modlic sie o nawrocenie dla taty i wspolmalzonka. oraz o rozwiazanie wezlow plotkarstwa, zlosliwosci, strachu, obmowy, rozpaczy.

Dziekuje Jezu, nie znam swojej przyszlosci, ale calkowicie zdaje sie na Twoja wole Panie i wole Matki Bozej Krolowej Polski-Maryi.
Obecnie mowie tez Nowenne Pompejanska za dusze w czysccu cierpiace.
Poszukuje pracy, mieszkam za granica, dostalam laske chodzenia na darmowy kurs jezyka, Dziekuje Ci Maryjo. Bardzo czesto mowilam: „Maryjo ufam Tobie bezgranicznie. Ty mozesz wszystko uprosic”
Bardzo chcialam pracowac, ale widze, ze musze nauczyc sie mowic biegle w obcym jezyku.
Modlilam sie tez o laske pracy do sw. Rity, sw. Josemarii Escrivy, litania do Boga Ojca.
Obecna Nowenna Pompejanska za dusze w czyscu cierpiace jest bardzo trudna, mam rozproszenia, mam wrazenie, ze nic nie wnosi, czuje sie zniechecona, odczuwam zwatpienie. Byle do 1 czerwca dotrwac. Musze wytrzymac.
Jedyny ratunek to Maryja!
Choc jeszcze nie znalazlam pracy, moj smutek zniknal, samotnosc odeszla. Jestem szczesliwa, bo mam wspanialego wspolmalzonka, cudownego synka i zdrowych rodzicow. Chwala Panu i Maryi Naszej Krolowej Rozanca Swietego! Relacje w rodzinie sie poprawily, relacje z wspolmalzonkiem sa lepsze. Wiem tez tez dusze czysccowe bardzo nam pomagaja, gdy sie o nie modlimy. Mam nadzieje, ze dusze czysccowe pomoga mi znalezc prace i pomoga w trudach malzenskich, pomoga by w nasze rodzinie zapanowala zgoda i pokoj.
Sw Kaarzyna z Bolonii : „Czesto to co przez swietych w niebie uzyskac nie moglam, otrzymalam natychmiast kiedy zwrocilam sie do dusz w czysccu.”
Jezu ufam tobie. Totus Tuus Maryjo!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Magdalena: Nowenna Pompejańska i cuda różańca"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Ann
Gość

Te wszystkie modlitwy są piękne.tylko nie możemy zapominać że 2000 lat temu Jezus przybił do Krzyża wszystkie nasze choroby,problemy,zranienia.to już się dokonało.On już okazał nam litość na Krzyżu.Jest to łaska darmo dana.mamy ufać i dziękować i wielbić Boga za to.i jak małe dzieci trzymać Jego rękę wierząc że jesteśmy bezpieczni.ufnosc i wiara.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!