Małgorzata: Matka Boża obdarzająca cudownymi łaskami

Dwa lata temu poznałam Nowennę Pompejańską. Było to w okresie, gdy traciłam wiarę, że poznam kogoś odpowiedniego i pokocham go całym sercem. Po odmówieniu nowenny i jednym nieudanym związku, Matka Boża wysłuchała mnie tak cudownie, że trudno mi w to uwierzyć! Poznałam wspaniałego człowieka, dla którego tak samo jak ja...
Read More

Ilona: Nowenna w intencji zdrowia dla Mamy

Najświętsza Matusieńka bardzo Nam pomogła. Postawiła na naszej drodze ludzi którzy bardzo mamie pomogli, z dnia na dzień została przeprowadzona operacja.
Read More

Julia: Nowenna- pomoc w samodyscyplinie i walce z lenistwem

Witajcie, odmowilam nowenne 1 raz w intencji nawrocenia mojego meza i uwolnienie go z nalogow ktore ma (marihuana,pornografia, uzaleznienie od internetu). w trakcie nowenny bylo conajmniej 3 male cuda. 2 razy zglosil sie sam zeby isc na msze swieta i poszedl sam do psychologa ds uzaleznien. Niestety na tym poprzestalo,...
Read More

Natalia: Niezwykły znak od Maryi

przeszłam załamanie duchowe z powodu pogardy
Read More

Joanna: 3 różańce dziennie- niewykonalne!!!

Tak kiedyś myślałam o nowennie pompejańskiej.
Read More

Zacznij Nowennę Pompejańską: od Środy Popielcowej do Niedzieli Miłosierdzia

Moi drodzy, Wielki Post do dobry czas na nowennę pompejańską. Zacznij w Środę Popielcową, a skończysz w Niedzielę Miłosierdzia!

Jak się modlić?

  1. Samodzielnie, z tą instrukcją albo obrazkiem lub książeczką.
  2. Z aplikacją mobilną na android lub ios
  3. Ze stroną www.nowenny.pl:

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

16 komentarzy do "Zacznij Nowennę Pompejańską: od Środy Popielcowej do Niedzieli Miłosierdzia"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
SilentMan
Gość
SilentMan

Chciałbym odmówić tę Nowennę ale zwyczajnie się boję. Nabyłem książkę o tej Nowennie razem z różańcem i… leżą na półce. Strach jest niestety silniejszy od chęci.

poli
Gość

Czego sie boisz? Wszyscy ktorzy podejmuja Nowenne nie poprzestaja na jednej 🙂

Monika Makowska
Gość

Poproś Matkę Bożą o odwagę.Jeśli chcesz odmówić tę Nowennę to Maryja na pewno wyprosi Ci łaskę posiłkową do odprawienia NP.

SilentMan
Gość
SilentMan

Jak mam to zrobić? Potrzebne są do tego konkretne modlitwy czy wystarczy własnymi słowami?

SilentMan
Gość
SilentMan
Dobre pytanie Poli. Problem w tym, że nie wiem jak na nie odpowiedzieć. Przez całą szkołę średnią i większą część studiów modliłem się codziennie na różańcu. Całe 8 lat. Miałem różne intencje. W tym jedną, która mi szczególnie leżała na sercu. Nie spełniła się i dziś wiem, że tak miało być. Bóg ostrzegał mnie w różny sposób ale ja to bagatelizowałem. W końcu uznałem, że ułożę sobie moje życie prywatne i zawodowe tak jak ja chcę. Stopniowo przestałem się modlić. Odstawiłem różaniec i poszedłem swoją drogą. Szło mi świetnie i… po 5 latach się wszystko zawaliło. Nie obwiniam Boga o… Czytaj więcej »
anonim
Gość
anonim

SilentMan idź moze do spowiedzi i ze spowiednikiem porozmawiaj . Strach nie pochodzi od Boga

aaa
Gość
SilentMan – też myślę, że przede wszystkim powinieneś porozmawiać ze spowiednikiem, czy w ogóle z księdzem wydaje mi się, że masz niewłaściwy obraz Boga, Bóg jest przede wszystkim miłością i Dobrym Ojcem, owszem nie zgadza się na zło, grzech, ale wybacza, gdy żałujesz jednak jeśli grzeszymy ranimi siebie i innych, a kazdy grzech pociąga za sobą konsekwencje (np. uzależnienie, zle relacje z innymi, z Bogiem) Bóg nie stoi nad Tobą i czeka, az się się potkniesz aby Cię ukarać, przykazania sa po to aby człowiek sie w zyciu nie pogubił, sa drogowskazem na drodze ku wieczności, Bogu przede wszystkim zależy… Czytaj więcej »
Aga
Gość

Odmawiając Nowenne Matka Boża doprowadzi Cię do syna swego tylko zaufaj jej a zobaczysz ile łask dostapisz. Zły wszystko zrobi żeby Cię zniechęcić.Modl się ufaj i nie martw się o nic;)

aaa
Gość

poproś Boga o uwolnienie Cię z tego lęku, swoimi słowami albo przez ręce Maryi np. w „Nowennie do Matki Bożej Rozw. Węzły” z intencja o uwolnienie z tego lęku,
polecam ci tez msze z modlitwa o uzdrowienie i uwolnienie
bycmoze lęk jest tylko „wierzchołkiem góry lodowej”
moze potrzebujesz uzdrowienia wewnętrznego

SilentMan
Gość
SilentMan
Rozmawiałem z księdzem przy niedawnej spowiedzi. Tak się dobrze złożyło, że było mało ludzi i mogłem dłużej porozmawiać. To pierwsza tak dobra spowiedź od długiego czasu. Powiedziałem mu planach związanych z Nowenną i zachęcił mnie do podjęcia się tej modlitwy. Logistycznie jestem przygotowany lecz wewnątrz czuję dziwny opór przed jej rozpoczęciem. Wciąż zadaję sobie pytanie o sens tej modlitwy, mam takie odczucie, że powinienem szukać rozwiązania problemów w tzw. realu a nie uciekać się do modlitw. Pozatym tak dawno nie modliłem się o nic dla siebie, że mam dziwne poczucie wstydu proszenia o cokolwiek. Nie znam Nowenny do MB rozwiązującej… Czytaj więcej »
aaa
Gość
takie sprawy to każdy musi sam w swoim sercu rozważyć, ja np.mam tak, że gdy kompletnie się gubię, nie wiem co robić wtedy jeszcze bardziej wzywam Ducha Św modlitwa + działanie najlepszy rezultat przykład: mialam jeden problem , sprawa beznadziejna, myślę że Bóg mnie poprowadził, żeby modlić się w tej intencji NP, modliłam się też N.do Matki Bożej Rozw.Węzły w tej intencji, potem w innej, okazało się, że wiele węzłów tworzę sobie sama, nie potrafię iśc do przodu, co było tez powodem problemów, nie chodzi o to aby szukac wciąz nowych modlitw co do mszy o uzdrowienie , myślę, że… Czytaj więcej »
SilentMan
Gość
SilentMan

Nie chcę pisać żadnych szczegółów na forum publicznym. Różne osoby tu zaglądają. Niemniej dziękuję za trochę motywacji. Tego w głównej mierze potrzebuję. Spróbuję to jeszcze przemyśleć i przełamać wewnętrzne opory. Dziękuję.

Poli
Gość

Problem zniknie kiedy bez żadnego zastanawiania się chwycisz za różaniec i poddasz się Matce Bożej. Zrób to jak dziecko.

aaa
Gość

„Czyż może niewiasta zapomnieć o swym niemowlęciu, ta, która kocha syna swego łona? A nawet, gdyby ona zapomniała, Ja nie zapomnę o tobie.” (Iz 49, 14-15).

aaa
Gość

różaniec to najskuteczniejsza broń na wszelkie zło, pomoc w problemach, ulga w cierpieniu

Obrazki z nowenną pompejańską?