Wiola: wcześniej było mi łatwiej się modlić teraz jest trudniej

,,,Nie czyń zła, aby Cię zło nie pochłonęło" Syr 7, 1
Przeczytaj całość

Wioletta: Małe cuda

Jestem w trakcie odmawiania mojej trzeciej nowenny. W dwóch pierwszych miałam duże problemy z modlitwą, zasypiałam, nie mogłam się skupić. Mimo to kończyłam nowenny, wiedząc że nie są doskonałe. Mimo to otrzymaliśmy i nadal otrzymujemy wiele łaski, które z mężem nazywamy "małymi cudami". Może dla wielu osób byłyby niedostrzegalne, ale...
Przeczytaj całość

M: modlilam sie do Maryi o rozjasnienie umysłu

Szczęść Boże! Chciałabym podzielić się z Wami swoim małym, a zarazem wielkim sukcesem. W tym roku pisałam maturę, Przygotowania do egzaminu nie szly mi najlepiej...
Przeczytaj całość

Jolanta: Cudowna Nowenna

Chcę się podzielić moim świadectwem,trochę to trwało zanim zdecydowałam się je napisać.A więc w zeszłym roku 2013 odmówiłam trzy nowenny,jedna z nich dotyczyła pracy dla mojego męża i firmy którą prowadzi. Maryja po ok.miesiącu od zakończenia odmawiania nowenny wysłuchała mojej prośby.To był cud,dzięki tej wysłuchanej prośbie poprawiła się nasza sytuacja finansowa o którą modliłam się we wcześniejszej nowennie,a sytuacja nasza była bardzo zła.Wiele łask spłynęło na moją rodzinę dzięki tej cudownej nowennie. Królowo Różańca dziękuję za wszelkie łaski.
Przeczytaj całość

Barbara: Każda Nowenna jest wysłuchiwana!

Modlę się Nowennę Pompejańską już trzeci raz i choć żadna prośba nie została jeszcze wysłuchana tak, jak sobie to wyobrażałam to pragnę dać świadectwo, jak wiele łask otrzymałam i jestem przekonana, że Maryja ma je dla każdego, kto wiernym i gorącym sercem się do niej zwraca. Pierwszą nowennę zaczęłam się...
Przeczytaj całość

Moja obietnica w nowennie pompejańskiej

Audycja w Radiu Różaniec (www.radio.rozaniec.info) – jak dawniej składano obietnice Matce Bożej Pompejańskiej? Czy nasza obietnica jest odpowiednia? Jakie są warunki dobrego nabożeństwa do nowenny pompejańskiej? Zapraszamy!

 

 

Może jeszcze ktoś pamięta, pierwsza część:

Czy dobrze odmawiam nowennę pompejańską? – Nagranie audycji.

 

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

6 komentarzy do "Moja obietnica w nowennie pompejańskiej"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
mena
Gość

Jak dobrze , że Maryja jest najczulszą matką i każdego szczery wysiłek przyjmuje niezależnie od tego czy trzyma się reguł czy nie.

Słuchając audycji chyba nigdy bym nie podjeła odmawiania nowenny bo wydawało by mi się , że bede odmawiać ją źle.

A mam już na koncie sporo i też inni którzy odmawiali nie trzymsliśmy się tych wszystkich reguł a Matka Boża i tak wysłuchiwała naszych próśb i obdarzyła nas obficie łaskami .
Myśle że najważniejsze to zacząć się modlić do reszty doprowadzi nas Maryja.

Małgorzata
Gość
Małgorzata

Jeżeli chodzi o modlitwę za zatwardziałego grzesznika ,, Pan Bóg nie może zmusić nikogo żeby się nawrócił,,. Pan Bóg może wszystko. Ja wierzę, że jeżeli modlę się za zatwardziałego grzesznika, który nawet nie chce się nawrócić, to dzięki tej modlitwie Bóg go przemieni. Bo Bóg może wszystko. Tak jak przemienił Bartolo Longo.

Obrazki z nowenną pompejańską?