Beata: „Tylko się powierz i zaufaj…”

Matka Boża od pierwszych dni mojego życia jest ze mną. To jej zawdzięczam cudowną opiekę i wypraszanie zdrowia i potrzebnych łask u swojego Syna, kiedy to przyszłam na świat przedwcześnie, z niską wagą urodzeniową i nie dobrymi rokowaniami na przyszłość.
Read More

Wdzięczna córka: Dziękuje Mamo!

Operacja synka udała się. Dwa razy miał przybliżany termin operacji, ku zdziwieniu wielu osób. Dziękuje Najwspanialsza Matko!!!!
Read More

Mateusz: Cuda poza nowenna

Pokój i dobro! Nie pisałem świadectwa już od dawna tak naprawde. Nigdy też nie byłem jakimś wyśmienitym pisarzem ani nikim z tego typu ludzi. Jak narazie nie odmawiam Nowenny Pompejańskiej ale od Różańca nie uciekam. W żyxiu już NP odmowiłem z chyba 5-6 razy bo nie pamietam już tak naprawde. Chciałem tylko powiedzieć o paru cudach które się wydarzyły.
Read More

Kamila: Łaski po odmówieniu nowenny

Witam, ja nowennę pompejańską odmawiam trzeci raz. Bardzo dużo czasu zajęło mi zabranie się do odmówienia pierwszy raz
Read More

K: Przeszłam spowiedź generalną

Wczoraj zakończyłam pierwszą nowenne. Na początku myślałam, że nie dam rady, że nie wytrwam. Udało się, przeżyłam coś niesamowitego, pogłębiłam relację z Bogiem, przeszłam spowiedź generalną, W ostatnim tygodniu doświadczyłam też bardzo nekania ze strony złego, np. dziwne histerie córki, kłótnie z mężem z błahych powodów.
Read More

Anna: List – Matka Boża

Obecnie odmawiam czwartą Nowennę. Łaskę odmawiania Nowenny Pompejańskiej otrzymałam w trudnym dla mnie momencie życia. Jest to cudowny dar zagłębiania się każdego dnia w Tajemnice życia Jezusa i Maryi. Intencje, o które proszę wymagają czasu, żeby mogły się wypełnić, ale dzięki czytaniu świadectw mam nadzieję w sercu. Chociaż już teraz zauważam Bożą Opiekę w innych sprawach jak praca, chociaż o to się nie modliłam Nowenną.

Czasami podczas odmawiania jest lekko na sercu, mam przeświadczenie o byciu wysłuchaną, czasem przychodzą momenty trudności i prób, ale wszystko jest widocznie potrzebne. Otrzymałam niezwykłą łaskę możliwości goszczenia w swoim domu kopi obrazu Matki Bożej Pompejańskiej, co uważam nie jest przypadkowe akurat w czasie, kiedy odmawiam Nowenny. Mam też możliwość uczestniczenia w tym roku w Studium Maryjnym,a niedaleko mojego domu jest kościół pw. MB Fatimskiej, gdzie można otrzymać odpusty z racji setnej rocznicy Objawień. Wszystko to odbieram jako łaski i znaki Opieki Matki Bożej, szczególnego czasu odkrywania jej roli w Historii Zbawienia i życiu człowieka. „Jesteś w najlepszych rękach”- to zdanie jest dla mnie esencją tego czym jest zawierzenie się Matce Bożej.

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!