Aneta: Rok nowenn jedna po drugiej

Chcę złożyć świadectwo i przekonać się że się mylę że nie zostałam wysłuchana.jakis czas temu przez rok odmawiałam jedną nowennę i zaczynałam druga itd.jednak mam żal że nie zostałam wysłuchana.jestem po 40 i nadal nie wyszłam za mąż a o zdrowym dziecku nawet nie mam co marzyć w tym wieku i z moim zdrowiem,długo nosiłam w sobie żal że nie zostałam we wszystkim wysłuchana lecz zaczęły mi się wyświetlać świadectwa i postanowiłam że znowu zacznę nowennę o dobrego i wiernego męża moich marzeń i zaczęłam,Bóg jeden wie czy wyjdę za mąż i czy dokończę nowennę. Chcę kiedyś tu napisać że zostałam wysłuchana i jestem szczęśliwa wysłuchana mężatka,lecz narazie tak nie jest.pozdrawiam wszystkich odmawiających nowennę pompejańska😇

Rozdajemy kolejne

70.000 OBRAZKÓW

Z NOWENNĄ POMPEJAŃSKĄ

5
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
5 Wątki komentarzy
0 Wątki z odpowiedziami
5 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
5 Autorzy
AniaaAniaAgnieszkaElaBeata Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Beata
Gość
Beata

Anetko, bo Bóg nie musi spełniać wszystkich naszych próśb. Nawet nie wysłuchał prośby Syna swojego, gdy ten z krwawym potem na czole w Ogrójcu prosił go o oddalenie od niego tego, co ma nadejść. To dlaczego by nas miał wysłuchiwać? Mnie też nie wysłuchał a dziękuję mu codziennie za to, co mi dał innego. Namawiam Cię do czegoś innego – odmów jeszcze jedną nowennę, tym razem nie podawaj intencji ” o dobrego i wiernego męża moich marzeń” tylko „o wypełnienie się we mnie Woli Bożej w stosunku do mojej osoby”. Niech Bóg poukłada Twoje życie tak, abyś była szczęśliwa. I… Czytaj więcej »

Ela
Gość
Ela

Aneta trwaj nadal w modlitwie. Ja jestem też po 40 i niedawno wyszłam za mąż. Odmawiam też inne modlitwy np do Joanny beretty mola i do sw. Józefa. Nie trać nadzieji.

Agnieszka
Gość
Agnieszka

Ja wyszłam za mąż w wieku 38 lat a moja koleżanka w wieku 50+. Zarejestruj się na portalu np. Przeznaczeni. Moje motto…Pan Bóg pomaga tym, którzy się oto starają.

Ania
Gość
Ania

ja w wieku 40 lat i też modlilam się kilka lat – a Bog przez ten cały czas działał na wielu innych polach,-prowadził mnie.

Aniaa
Gość
Aniaa

Nie masz czego żałować, mężczyźni w większości to oszuści i zdrajcy. Sama modliłam się kilka lat o dobrego męża. DO dnia ślubu wydawało mi się że zostałam wysłuchana. Tydzień po dowiedziałam się że że mój świeżo poślubiony mąż cały czas mnie oszukiwał i romansował z pannami przez internet. Nic się pod tym względem nie zmieniło chociaż minęło kilka lat, teraz miarka się już przebrała i zrobię z nim porządek.

Rozdajemy kolejne

70.000 OBRAZKÓW

Z NOWENNĄ POMPEJAŃSKĄ