Beata: Uzdrowienie

Witam! Chcialam opowiedziec o łasce jaka otrzymałam modląc się Nowenna Pompejańską. Nowennę zaczęłam odmawiać w sierpniu gdy dowiedziałam się będąc w ciąży ze moje dziecko nienarodzone niema kości nosowej co daje duże szanse na zespuł downa oraz ze serduszko jest otwarte.
Przeczytaj całość

Agnieszka: moja modlitwa została szybko wysłuchana

Od czterech lat starałam się z mężem o potomstwo, niestety bez rezultatów. Zarówno mąż jak i ja poddani zostaliśmy wielu badaniom. Co miesiąc odwiedzałam gabinet ginekologiczny, monitorując cykl. W maju tego roku przeszłam zabieg laparoskopii, który był w moim przypadku badaniem diagnostycznym. Przeczytaj Agnieszka: moja modlitwa została szybko wysłuchana
Przeczytaj całość

Monika: walka ze sobą swymi ułomnościami i Złym

Szczęść Boże. Zakończona sukcesem druga nowenna. Dziękuję za wszystko. Nie wyraziłam konkretnie intencji. Prosiłam by Matka Boża obdarzyła mnie tym co akurat jest mi potrzebne
Przeczytaj całość

Jadwiga: otrzymane łaski egzamin

Szczęść Boże jestem w trakcie odmawiania NP w intencji znalezienia dobrej pracy nie dawno skończyłam odmawiac kolejna nowenne o dobrego meża jeszcze nie zostal wysluchana z tym jest ciezko ale wierze ze kiedys ta intencja zostanie wysluchana
Przeczytaj całość

Kasia: Warto oddać wszystko w ręcę Matki Bożej

W chwili obecnej odmawiam drugą nowennę pompejańską. Z napisaniem świadectwa trochę się ociągałam a w ostatnich dniach w ogóle zabrakło mi czasu. Pierwszą Nowennę Pompejańską odmówiłam w intencji synka u którego zdiagnozowano mutyzm wybiórczy (dziecko rozmawia z najbliższymi osobami, natomiast nie odzywa się do innych). W trakcie odmawiania nowenny, dokładnie...
Przeczytaj całość

Wioletta: Uzdrowienie z choroby skóry

To moje pierwsze świadectwo, choć nie pierwsza odmówiona nowenna. Ta szczególna modlitwa jest ze mną od ponad roku i otrzymuję za wstawiennictwem Królowej Różańca z Pompejów wiele łask.

Chcę podzielić się radością związaną z uleczeniem mojej córki z atopowego zapalenia skóry, na które choruje od wielu lat. Od kilku miesięcy dolegliwości nasiliły się tak bardzo, że uniemożliwiały jej normalne funkcjonowanie. 25 grudnia rozpoczęłam odmawianie nowenny w intencji uleczenia córki z alergii i choroby skóry, skończyłam modlitwę w połowie lutego. Stan skóry stale się pogarszał, ale wierzyłam, że Maryja wysłucha mojej prośby. Moje dziecko było na skraju fizycznego i psychicznego wyczerpania, gdy w sobotę, 12 marca wróciło do domu (studiuje w innym mieście). W niedzielę całą rodziną wzięliśmy udział w nabożeństwie fatimskim, po którym zostaliśmy na Wieczorze Chwały. Takie wieczory odbywają się w naszej parafii raz w miesiącu i towarzyszą im modlitwy o uzdrowienia. Modliliśmy się w intencji rozwiązania problemów zdrowotnych naszych córek, ksiądz przechodził z Panem Jezusem, by każdy mógł być jak najbliżej Niego i wtedy jedna z osób prowadzących modlitwę powiedziała: „W tej chwili Jezus uzdrawia osobę z chorobą skóry”. Mieliśmy nadzieję, że właśnie nasze dziecko zostało uleczone. Od tamtej pory stan skóry zaczął się poprawiać, choć alergia dalej dokucza, ale cierpienie, jakie odczuwała córka z powodu chorej, poranionej skóry, zmalało. Wierzę, że Maryja wyprosiła tę łaskę u swojego Syna, wiem też, że z nowenną pompejańską nie rozstanę się nigdy.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

Opt In Image
Królowa Różańca Świętego

To świadectwo ukazało się wcześniej w czasopiśmie „Królowa Różańca Świętego” – poświęconemu różańcowi i nowennie pompejańskiej. Odwiedź stronę naszego kwartalnika! Zamów je w naszym sklepiku.

Możesz też zapisać się do biuletynu, dzięki czemu będziesz otrzymywać co piątek  powiadomienia o nowych świadectwach! Potwierdzenie zapisania przyjdzie na Twoją skrzynkę.

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!