Anna. Czuję bliskość Matki Boskiej że jest przy mnie

Na początku odmawiania jest bardzo ciężko myślałam że nie dam rady, myliło mi się, czułam obecność szatana, w pewnych momętach bałam się, chciałam przestać. Ale w myślach mówiłam sobie: "Dam radę i wytrwam do końca."
Przeczytaj całość

Asia: Czuję że jest Ktoś kto czuwa nad moim życiem

Chociaż nie spełniła się żadna z moich intencji nie ustaję w modlitwie i wierzę, że jeżeli przyjdzie pora to Maryja pomoże.
Przeczytaj całość

Dorota: Moje pierwsze świadectwo.

fajcie i módlcie się, nie zastanawiajcie się czy Wasza modlitwa jest "dobrej jakości", Wasz Anioł Stróż naprawia wszelkie niedoskonałości.
Przeczytaj całość

Natalia: Zdany egzamin na prawo jazdy

moc tej nowenny przejawia się w codziennych ludzkich sprawach
Przeczytaj całość

Anonim: Zaufaj

Nowenne pompejanska odmówiłam już kilka razy, na początku miałam dwa podejścia i nie udawalo mi sie jej dokończyć, kiedy jednak olazalo się, że z moją mamą, która ma raka jest gorzej zawzielam się i postanowiłam że muszę dokończyć nowennę, dwie początkowe i trzecia-dokończona była w tej samej intencji, o uzdrowienie mojej mamy, w trakcie nowenny było wiele ciężkich chwil, jednak z każdą dziesiątką odczuwalam większy spokój oraz chęć zawierzenia się i zaufania.
Przeczytaj całość

x: Miałam sen, w którym ktoś powiedział Maryja nie przychodzi do pijaków

Moją pierwszą Nowennę w życiu zaczęłam odmawiać w intencji dobrego męża. W pierwszych dniach oderwal mi się krzyżyk od różanca. Po siedmiu dniach zachorowalam. Mam zdiagnozowaną chorobę afektywną dwubiegunową.

Nagle nastąpił nawrót choroby. Byłam w tak złym stanie, że nie mogłam ukończyć Nowenny. Po ponad miesiącu zdecydowałam się rozpocząć nową Nowennę, tym razem w intencji zdrowia. Dwa razy przysnił mi się diabeł. Śniły mi się złe duchy, koszmary. Byłam przerażona. Czułam niepokój. Przerwał mi się różaniec. Miałam też sen, w którym otworzyłam księgę, a tam było napisane „obiecane dziecię będziesz w raju”. Innym razem sen, w którym ktoś powiedział Maryja nie przychodzi do pijaków. Głos odpowiedział „Maryja może przyjść do każdego”. Przyśnil mi sie też Papież Franciszek. Inny sen, gdy otoczyli mnie źli ludzie przysłani przez diabła, a ja powiedziałam jedno „zdrowaś” i oni znikli. Wiele spraw udawało mi się pozytywnie załatwić w tym czasie. Odbierałam to jak niespodzianki od Maryi. Obecnie czuję się dobrze i mam nadzieję, że choroba już nigdy nie wróci. Czasami czułam piękny spokój i radość. Dziś ukończyłam pierwszą Nowennę w życiu. Dziękuję Ci, Maryjo!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

20 komentarzy do "x: Miałam sen, w którym ktoś powiedział Maryja nie przychodzi do pijaków"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Ania
Gość

Piekne swiadectwo , dziekuje Ci za nie

Janek
Gość

A może następną zaczniesz? Nowenna ta jest niesamowita. Bóg za pośrednictwem Maryi obsypuje człowieka Łaskami. Łask tych jest tak wiele. Człowiek po kolei odkrywa nowe życie, ciekawsze, spokojniejsze bez stresu i grzechu. Ja po wielu NP (aktualnie zacząłem 17) odkryłem wiele nowych rzeczy. Początkowo NP odmawiałem szybko bez skupienia. Po pewnym czasie przyszło skupienie, spokój, rożne sprawy zaczęły się układać same. Pogłębiło się życie duchowe, zrozumiałem wiele. Odkryłem moc Błogosławieństwa (polecam wywiady z Ojcem Witko). W trudnych sytuacjach Koronka do Ran Pana Jezusa zawsze da ulgę. Nie wyobrażam już sobie życia bez NP. Błogosławię

anita
Gość
Nigdy o tym nie pisałam ani nikomu nie mówiłam ale też mi się śniły straszne diabły które przyszły po mnie, że chciały mnie wtrącić do jakiegoś ognia. To było straszne, budziłam się i modliłam się z obawy że wydarzy się coś złego ze mną. Pewnej nocy też mi się śnił Papież Jan Paweł II, który przyszedł do ciężko chorej osoby i ją uzdrowił. Może te sny są takie dziwne bo moja wiara jest taka chwiejna, raz się modlę jakby nie było nic ważniejszego w życiu od modlitwy a nie raz zapominam albo udaję że nie pamiętam o Bogu, o Maryi.… Czytaj więcej »
Teresa
Gość
Teresa

anita idź do spowiedzi .Koniecznie

anita
Gość

Boję się iść do spowiedzi, chyba za dużo mam grzechów na swoim sumieniu i w jednym nadal tkwie a jak chce z nim zerwać to on powraca i na nic moja spowiedz.

Teresa
Gość
Teresa
Teresa
Gość
Teresa

anita to tym bardziej powinnaś iśc do spowiedzi i porozmawiaj ze spowiednikiem
odsłuchaj link, jest w moderacji

Krug
Gość

To brzmi jak świadectwo osoby chorej psychicznie.

anita
Gość

Tereso dziękuję ci za wsparcie, czasami jedno słowo potrafi podbudować człowieka i zebrać go do działania. Postaram się pójść do spowiedzi tym bardziej że w moim życiu coś się musi skończyć złego aby zacząć budować coś nowego i dobrego ale z kimś innym.

Teresa
Gość
Teresa

anita odsłuchaj to świadectwo
https://www.youtube.com/watch?v=Mw8whhcB73M

ula
Gość

@anita – posłuchaj co ma do powiedzenia na temat spowiedzi Catalina Rivas – współczesna mistyczka – może to Ci tez pomoże
Catalina Rivas – Sakrament Pojednania

ula
Gość
ula
Gość
m
Gość
Rozmowa Miłosiernego Boga z duszą grzeszną Jezus: Nie lękaj się, duszo grzeszna, swego Zbawiciela, pierwszy zbliżam się do ciebie, bo wiem, że sama z siebie nie jesteś zdolna wznieść się do Mnie. Nie uciekaj dziecię od Ojca swego, chciej wejść w rozmowę sam na sam ze swym Bogiem Miłosierdzia, który sam chce ci powiedzieć słowa przebaczenia i obsypać cię swymi łaskami. O, jak droga mi jest dusza twoja. Zapisałem cię na rękach swoich. I wyryłaś się głęboką raną w sercu moim. Dusza: Panie, słyszę głos Twój, który mnie wzywa, abym wróciła ze złej drogi, ale nie mam ani odwagi, ani… Czytaj więcej »
anita
Gość

Dzięki m ale dalej się obawiam czy sobie poradzę ze spowiedzią, niby takie proste to powinno być a jakby schody rosły w górkę coraz większe i większe.

Estera
Gość
Estera

bo boisz się księdza? ludzkiego osądu? prawo ludzkie ‚wsadzi” cię do więzienia a Boskie, uniesie w błogostan 🙂 Oj tam oj tam idx do spowiedzi, a nie każesz się sama swoimi wyimagowanymi karami… Nie strachaj siem…
Z Bogiem!

Teresa
Gość
Teresa

anita poproś o.Pio aby pomógł Ci pójść do spowiedzi.Znajomą ten Święty w kościele zaprowadził z ławki do konfesjonału

Teresa
Gość
Teresa

Jeszcze Ci polecam książeczki „7 Tajemnic Spowiedzi” „7 Tajemnic Eucharystii” „21 Sposobów Modlitewnego Uwielbienia”

anita
Gość

Dziękuje i obiecuje że spróbuje

Asia
Gość

Anita i jak?
Myślę że to co piszesz to przesada,zobacz jakie piękne dostajesz rady.
Poczytaj Dzienniczek św.Siostry Faustyny

Wzrastaj duchowo.
Idź do spowiedzi,oczyścić swoją duszę ze śmieci.

Błogosławieni czystego serca albowiem do nich należy Królestwo Niebieskie..

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!