Wierząca: zaliczenie egzaminów

Pragnę podziękować Królowej Różańca Św. za otrzymane łaski. Odmawiam tę nowennę już od blisko 2lat. Nie modlę się tą nowenną tylko w jednej intencji. Właściwie kiedy tylko potrzebuję opieki Naszej Mateńki w jakiejś sprawie to wspominam o Tym podczas tej modlitwy. Tak też intencja o zaliczenie egzaminów nie była intencją...
Przeczytaj całość

Iwona: Otrzymanie upragnionej pracy

Witam serdecznie. O Nowennie Pompejańskiej i Jej cudownej mocy dowiedziałam się przez przypadek z internetu. Postanowiłam spróbować , sprawdzić, czy będę miała wystarczająco dużo siły w sobie, żeby ją odmawiać przez 54 dni. Prośba moja do Matki Bożej została wysłuchana zaraz po kilku dniach od momentu odmawiania Litanii. To było coś niesamowitego !
Przeczytaj całość

Cezary: Idę przez życie z różańcem i Maryją za rękę

Witam . Na dzień dzisiejszy mogę powiedzieć że Bóg , Jezus i Maryja działają w moim życiu, tak wspaniale mną kieruje
Przeczytaj całość

Mirka: wszyscy którzy to widzieli mówili że to pomoc z Nieba

Zdarzało mi się po nie wysłuchanych nowennach czuć smutek i zwątpienie które szybko mijało gdy czytałam inne świadectwa.Mówiłam wtedy i mnie Matka Boża też wysłucha jak będzie czas, bo mimo wszystko i tak dostajemy łaski o które nie prosimy.Dziękuję Mace Najświętszej za te małe cuda które dostrzegam po czasie i wszystkim św.do których się modle o wstawiennictwo.
Przeczytaj całość

Krzysztof: Dziękujemy za cud.

Pobraliśmy się w lipcu 2000 roku. Po dwóch latach czekania na dziecko zaczęliśmy szukać pomocy u lekarzy. Na początek Bytom – kilkanaście wizyt, badania, zabiegi – miało być dobrze…. lecz nie było.

Następnie Sieradz i Łódź – kolejne , bardziej szczegółowe badania. Szczepionki , lekarstwa i …..kolejne rozczarowania. Polecono nam lekarza z Wrocławia. Już teraz powinno być wszystko dobrze. Badania , zabiegi , lekarstwa. Żona zaszła w ciążę, lecz niestety poroniła. Byliśmy smutni i załamani. Później kolejny lekarz – specjalista od naprotechnologii. I….kolejne rozczarowania .Jesteśmy z żoną praktykującymi katolikami. Przez ten cały czas dużo modliliśmy się o potomstwo. Pan Bóg jednak miał inne plany. W 20015 roku usłyszeliśmy o Nowennie Pompejańskiej. W Wielki Post zacząłem codziennie odmawiać trzy tajemnice różańca świętego z prośbą o wstawiennictwo Matki Boskiej. Byliśmy również z żoną na pielgrzymce we Włoszech w tej intencji. Od kilku lat uczestniczymy w mszach świętych z modlitwą o uzdrowienie. I…… trafiliśmy do lekarza którego mieliśmy „pod ręką”. Po kilku wizytach żona przeszła w sierpniu operację a pod koniec września poczęła się nasza córeczka. Byłem spokojny o przebieg ciąży. Jestem przekonany, że Pan Bóg za wstawiennictwem Matki Boskiej oraz świętych których groby nawiedziliśmy ( w szczególności ojca Pio) sprawił że 8 czerwca o godzinie 1.40 urodziła się Izabela. Przez kilka ostatnich lat bardzo „rozwinęliśmy” się duchowo i oddaliśmy swoje życie Jezusowi. Niech On nas prowadzi i nam błogosławi. Chwała Panu.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

7 komentarzy do "Krzysztof: Dziękujemy za cud."

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
sylwia
Gość
sylwia

Cudownie. !!!! Poplakalam sie ! Zdrowka dla dzidzi i rodzicow !!!!

Marek
Gość

Piękne świadectwo, piękna wiara. Niech was Bóg Błogosławi i Matka Najświętsza ma w swojej opiece

barbara
Gość
barbara

Blogoslawienstwa Bozego! piekne swiadectwo . Pozdrawiam i zdrowia dla coreczki.

Ewa
Gość

Dziękuję za to przepiękne świadectwo.

ewelka
Gość
ewelka

Tak piękne świadectwo i życzę zdrowia dla malutkiej i całej rodziny.

mada
Gość

piękne świadectwo..dajecie nadzieję innym starającym i czekającym na potomstwo 🙂 my czekamy 12 lat i wierzymy że też kiedyś damy takie świadectwo innym … chwała Panu

Marta
Gość

Błogosławieństwa Bożego dla całej Rodziny 🙂 dziękuję za to świadectwo… Chwała Panu!

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!