MARZENA: Rozwiazane problemy

Witam chcialam podziekowac MATCE BOZEJ POMPEJANSKIEJ za wszystkie laski podczas odmawiania nowenny .Moje zycie ostatnio sie sypalo ,wszedzie problemy z kazdej strony ,dziecko opuscilo sie w nauce ,pogorszyla sie u niego arytmia serca na ktora choruje .Maz nie mogl znalesc pracy wszedzie gdzie poszedl odsylano go z kwitkiem, w domu...
Przeczytaj całość

Madzia: Maryjo, dziękuję za wszystko

Chcialam zlozyc swiadectwo, ktore zaswiadczy, ze Nowenna Pompejanska posiada ogromna moc. Obecnie odmawiam Nowenne Pompejasnka za moja rodzine, pokoj, jednosc, milosierdzie boze, potrzebne laski, zdrowie. Maryja pomaga. Maryja przynosi ukojenie, przebaczenie, zrozumienie. Wszystko przychodzi na czas, kazda laska. Nie wracam, ide przed siebie.
Przeczytaj całość

Mila: małżeństwo

Jezus sam się zatroszczy o nasze potrzeby
Przeczytaj całość

Lucyna: trudności finansowe

Zaczęłam się modlić nowenną pompejańską aby jednak dzieci otrzymały podwyżkę alimentów , aby sąd uwzględnił moje uzasadnienie w złożonym pozwie ... i nieustannie się modliłam nie raz już z płaczem, zmęczona ale zawierzyłam tę sprawę M.B.
Przeczytaj całość

Iga: Niespodziewana śmierć

Dalej będę się modlić i dziękować Matce Bożej i Jej Synowi za łaski, którymi jesteśmy obdarzeni. Ufam Ci Maryjo! Wierzę, że zaślesz inne łaski o które proszę, jeśli taka będzie wola Boga.
Przeczytaj całość

Ewa: modle sie za ułożenie pewnych spraw życiowych..

Wymodliłam nowenną pompejańską dobra pracę taką o jaką prosiłam, zarabiam tyle o ile prosiłam, to niesamowite jak Bóg odpowiedział na moją prośbę, zapomniałąm tylko modląc się zwrócić uwagę na kwestie lubienia pracy a nie tylko finansów i niestety doświadczyłam trudności w tej materii jednak Bóg już to przemienia, oddałam to Bogu a on działa.

Bóg jest taki kochający i miłosierny 🙂 ! Zaczełam mówić kolejną nowennę , jestem dopiero w częsci błagalnej i widzę już że intencja w jakiej sie modle. klaruje się, mianowicie modle sie za ułożenie pewnych spraw życiowych.. Gdy Bóg wszystko poukłada dodam kolejne świadectwo. Dodam tylko ,że wcześniej Bóg uzdrowil mnie ze zmian skórnych dzięki nowennie Pompejańskiej 🙂

Wierzcie w moc tej nowenny, za nią stoi Królowa tego Świata i Bóg Wszechświata!! 🙂

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Obrazki z nowenną pompejańską?