Dawid: Jestem mniej nerwowy i mniej przeklinam

Szczęść Boże pisze świadectwo z mojej 3 i 4 odmówionej nowenny w tym samym czasie. Zacznę od tego że nie potrafię pisać pięknymi słowami więc napisze wprost. 3 Nowennę odmawiałem w intencji usamodzielnienia się siostry w życiu po ciężkim wypadku jaki miała.

Wiem że babcia i mama modliły się również przede mną Nowenna Pompejańską o zdrowie dla siostry i myślę że nikomu nie opowiedziały swojego świadectwa dlatego chciałbym również zrobić to za nich. Przykro było widzieć gdy po odmówieniu przez nie nowenny nie zdarzyło się chyba nic zauważalnego w stanie siostry.Wiedziałem że następna moja intencja będzie za siostrę ale nie o całkowite wyzdrowienie ale o usamodzielnienie się żeby mogła sama się umyć albo ubrać. Po skończeniu Nowenny prze zemnie siostra zaczęła mniej przeklinać i narzekać na swój los a zaczęła być chyba bardziej szczęśliwa zaczęła się częściej śmiać. Kiedyś rodzice musieli rano wyjechać do miasta i ona sama wstała ubrała się i zrobiła sobie jeść co było dla mnie ogromnym zaskoczeniem i mogę powiedzieć że dla mnie to był cud.Bo do tej pory mama musiała jej we wszystkim pomagać.Z czasem widać coraz większe postępy Maryja cały czas o niej pamięta i powoli ją usamodzielnia.Za co Ci Maryjo z całego serca dziękuje.
Czwartą Nowennę odmawiałem praktycznie w tym samym czasie co trzecią w intencji niemalże takiej samej co w 2 Nowennie i na razie nie otrzymałem łaski o która prosiłem, widoczne w Niebie wiedza lepiej co dla mnie jest lepsze. Wiem że Maryja w mojej naprawdę trudnej sytuacji robi co tylko może. Za to na pewno otrzymałem spokój ducha. Zbliżyłem się do Boga i Kościoła. Jestem mniej nerwowy i mniej przeklinam.I na pewno otrzymałem ogrom łask innych których nie potrawie zauważyć. Chciałbym podziękować Maryi za to że po prostu jest, i możemy się do Niej modlić a Ona każdego wysłucha nawet gdy modlitwa nie jest idealna a intencja materialna to po mimo wszystko sprawia dobro w naszym życiu. I być może dopiero po drugiej stronie dowiemy się jak ogromne rzeczy zrobiła w naszym ziemskim życiu .

POMPEJAŃSKIE

RÓŻAŃCE

z kamieni szlachetnych

jedyne

w Polsce!

1
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Joanna Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Joanna
Gość
Joanna

Jestes wspanialym czlowiekiem, ze modlisz sie za siostre! Jestem pewna, ze Maryja nie zostawi Ciebie, ani Twojej rodziny bez opieki. Bo ja tak mam.

Niech święty Michał cię wspomaga i broni przed piekielnym wrogiem!

 

– św. o. Pio – 

%d bloggers like this: