Dawid: Jestem mniej nerwowy i mniej przeklinam

Szczęść Boże pisze świadectwo z mojej 3 i 4 odmówionej nowenny w tym samym czasie. Zacznę od tego że nie potrafię pisać pięknymi słowami więc napisze wprost. 3 Nowennę odmawiałem w intencji usamodzielnienia się siostry w życiu po ciężkim wypadku jaki miała.

Wiem że babcia i mama modliły się również przede mną Nowenna Pompejańską o zdrowie dla siostry i myślę że nikomu nie opowiedziały swojego świadectwa dlatego chciałbym również zrobić to za nich. Przykro było widzieć gdy po odmówieniu przez nie nowenny nie zdarzyło się chyba nic zauważalnego w stanie siostry.Wiedziałem że następna moja intencja będzie za siostrę ale nie o całkowite wyzdrowienie ale o usamodzielnienie się żeby mogła sama się umyć albo ubrać. Po skończeniu Nowenny prze zemnie siostra zaczęła mniej przeklinać i narzekać na swój los a zaczęła być chyba bardziej szczęśliwa zaczęła się częściej śmiać. Kiedyś rodzice musieli rano wyjechać do miasta i ona sama wstała ubrała się i zrobiła sobie jeść co było dla mnie ogromnym zaskoczeniem i mogę powiedzieć że dla mnie to był cud.Bo do tej pory mama musiała jej we wszystkim pomagać.Z czasem widać coraz większe postępy Maryja cały czas o niej pamięta i powoli ją usamodzielnia.Za co Ci Maryjo z całego serca dziękuje.
Czwartą Nowennę odmawiałem praktycznie w tym samym czasie co trzecią w intencji niemalże takiej samej co w 2 Nowennie i na razie nie otrzymałem łaski o która prosiłem, widoczne w Niebie wiedza lepiej co dla mnie jest lepsze. Wiem że Maryja w mojej naprawdę trudnej sytuacji robi co tylko może. Za to na pewno otrzymałem spokój ducha. Zbliżyłem się do Boga i Kościoła. Jestem mniej nerwowy i mniej przeklinam.I na pewno otrzymałem ogrom łask innych których nie potrawie zauważyć. Chciałbym podziękować Maryi za to że po prostu jest, i możemy się do Niej modlić a Ona każdego wysłucha nawet gdy modlitwa nie jest idealna a intencja materialna to po mimo wszystko sprawia dobro w naszym życiu. I być może dopiero po drugiej stronie dowiemy się jak ogromne rzeczy zrobiła w naszym ziemskim życiu .

Nie przegap ciekawego świadectwa!

Czy wiesz, że zapisując się do biuletynu, co piątek będziesz otrzymywać najświeższe świadectwa nowenny pompejańskiej?

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Dawid: Jestem mniej nerwowy i mniej przeklinam"

Powiadom o
avatar
Joanna
Gość
Joanna

Jestes wspanialym czlowiekiem, ze modlisz sie za siostre! Jestem pewna, ze Maryja nie zostawi Ciebie, ani Twojej rodziny bez opieki. Bo ja tak mam.

Wyjatkowe kompendium o
nowennie pompejańskiej:

Tylko teraz otrzymasz… 
drugi egzemplarz za 1 grosz!

A może tak chcesz otrzymywać co piątek
powiadomienia o nowych świadectwach?

TAKalboNIE
…a więc zapisz się już teraz do powiadomień:
A teraz odbierz pocztę i kliknij łącze potwierdzające

Zamknij