Kasiaa: Dzięki modlitwie dostrzegłam jak wiele dostałam od Pana Boga

Mam w sercu pokój i głęboko wierzę w cud. Dzięki modlitwie dostrzegłam jak wiele dostałam od Pana Boga. Teraz wiem, ze wszystko co dzieje się wokół ma cel.
Przeczytaj całość

Elżbieta: Maryja pomogła mi w znalezieniu pracy.

Witam :) Moja prośba o pomoc w znalezieniu pracy została wysłuchana. Z ufnością patrzyłam w przyszłość chociaż tak po ludzku wiedziałam, że znalezienie pracy w moim zawodzie jest właściwie niemożliwe.
Przeczytaj całość

Anna: Dziękuję za spełnienie mojej prośby!!!

Kilka dni temu zaczelam odmawiac nowenne pompejanska po raz trzeci. Pierwszy raz jakis rok temu kiedy to zaczely sie moje problemy z mieszkaniem.. wspomne tylko ze mieszkam za granica kraju i zycie tu nie rozpieszcza.. Wtedy tez uslyszalam po raz pierwszy o tej nowennie. Otoz osoba u ktorej wynajmujemy z...
Przeczytaj całość

Monika: Jest coraz lepiej

Z całego serca dziękuję opiece Matki Bożej. Mój synek mając 3,5 roku mówił wyłącznie sylaby. Rozumiałam go tylko ja, czasami z wielką trudnością. Bardzo płakał, ponieważ reszta rodziny go nie rozumiała. W przedszkolu wychowawcy i logopeda mówili że można poczekać, wszystko wróci do normy. Mój chłopczyk był bardzo zdenerwowany, wycofany, smutny, wybudzał się z płaczem w nocy, bolał go brzuszek.
Przeczytaj całość

Honorata: uzdrowienie z nowotworu

W ostatnim dniu nowenny 5 listopada odebraliśmy wynik badań histopatologicznych i jak lekarz powiedział jest OK. Pracodawca zaraz po diagnozie przywrócił też syna do pracy .
Przeczytaj całość

Dawid: Jestem mniej nerwowy i mniej przeklinam

Szczęść Boże pisze świadectwo z mojej 3 i 4 odmówionej nowenny w tym samym czasie. Zacznę od tego że nie potrafię pisać pięknymi słowami więc napisze wprost. 3 Nowennę odmawiałem w intencji usamodzielnienia się siostry w życiu po ciężkim wypadku jaki miała.

Wiem że babcia i mama modliły się również przede mną Nowenna Pompejańską o zdrowie dla siostry i myślę że nikomu nie opowiedziały swojego świadectwa dlatego chciałbym również zrobić to za nich. Przykro było widzieć gdy po odmówieniu przez nie nowenny nie zdarzyło się chyba nic zauważalnego w stanie siostry.Wiedziałem że następna moja intencja będzie za siostrę ale nie o całkowite wyzdrowienie ale o usamodzielnienie się żeby mogła sama się umyć albo ubrać. Po skończeniu Nowenny prze zemnie siostra zaczęła mniej przeklinać i narzekać na swój los a zaczęła być chyba bardziej szczęśliwa zaczęła się częściej śmiać. Kiedyś rodzice musieli rano wyjechać do miasta i ona sama wstała ubrała się i zrobiła sobie jeść co było dla mnie ogromnym zaskoczeniem i mogę powiedzieć że dla mnie to był cud.Bo do tej pory mama musiała jej we wszystkim pomagać.Z czasem widać coraz większe postępy Maryja cały czas o niej pamięta i powoli ją usamodzielnia.Za co Ci Maryjo z całego serca dziękuje.
Czwartą Nowennę odmawiałem praktycznie w tym samym czasie co trzecią w intencji niemalże takiej samej co w 2 Nowennie i na razie nie otrzymałem łaski o która prosiłem, widoczne w Niebie wiedza lepiej co dla mnie jest lepsze. Wiem że Maryja w mojej naprawdę trudnej sytuacji robi co tylko może. Za to na pewno otrzymałem spokój ducha. Zbliżyłem się do Boga i Kościoła. Jestem mniej nerwowy i mniej przeklinam.I na pewno otrzymałem ogrom łask innych których nie potrawie zauważyć. Chciałbym podziękować Maryi za to że po prostu jest, i możemy się do Niej modlić a Ona każdego wysłucha nawet gdy modlitwa nie jest idealna a intencja materialna to po mimo wszystko sprawia dobro w naszym życiu. I być może dopiero po drugiej stronie dowiemy się jak ogromne rzeczy zrobiła w naszym ziemskim życiu .

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Dawid: Jestem mniej nerwowy i mniej przeklinam"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Joanna
Gość
Joanna

Jestes wspanialym czlowiekiem, ze modlisz sie za siostre! Jestem pewna, ze Maryja nie zostawi Ciebie, ani Twojej rodziny bez opieki. Bo ja tak mam.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!