Zosia: Nie chcę być zawiedziona…

Treść świadectwa: Jestes trakcie odmawiania drugiej nowenny w swoim zyciu, jednak nie czuje sie już taka pewna tego co robię jak przy pierwszej. Wtedy była ze mną wiara i nadzieja ze otrzymam łaskę której tak bardzo pragnę. Po przeczytaniu świadectw z tej strony wiem, że może Maryja ma dla mnie lepszy plan, a może czeka na „odpowiednią” chwilę, ale powoli tracę wiarę. Nowennę odmawiam bo trzymam sie kurczowo nadziei że kiedyś tę łaskę otrzymam, ale nie wiem ile jeszcze dam radę w to wierzyć. Mam nadzieje ze niedługo będę mogła znów podzielić się świadectwem, tym razem może szczęśliwszym.

Nie przegap ciekawego świadectwa!

Czy wiesz, że zapisując się do biuletynu, co piątek będziesz otrzymywać najświeższe świadectwa nowenny pompejańskiej?

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

5 komentarzy do "Zosia: Nie chcę być zawiedziona…"

Powiadom o
avatar
Henio27
Gość
Henio27
Joanna
Gość
Joanna
P.Zosiu doskonale panią rozumiem . Ja zaczęłam 6 nowenne w intencjach różnych ale dot. Jednej sprawy . Do tej pory mimo wielu innych łask nie została wysluchana ta której tak pragnę . Mam chwile załamania coraz częstsze . Wiem ze to ataki zlego żebym rzuciła różaniec i przestała się modlic i czasami mysle ze tak byloby lepiej . Ale za chwilę biorę różaniec do ręki i modle się z płaczem .wiem ze trzeba przetrwać ale to takie trudne kiedy nie widać znaków . „Błogosławieni ci którzy nie widzieli a uwierzyli” . Jak tego dokonać kiedy w nikim nie ma oparcia……..
G.I.A.
Gość
G.I.A.
Kiedyś w pewnej sprawie modliłam się do Matki Boskiej Rozwiązującej Węzły. Modliłam się o to samo Nowennami do różnych Świętych, modliłam się też przez wstawiennictwo Sług Bożych oczekujących wyniesienia na ołtarze. I nic. Modliłam się do Matki Najświętszej, do wszystkich Osób Trójcy Przenajświętszej, do mojego Anioła Stróża o wstawiennictwo i nic. Nie ustaję w modlitwie. Przecież mówię „bądź Wola Twoja”, więc nie mogę oczekiwać, że dostanę wszystko, o co tylko poproszę. Może za jakiś czas stwierdzę, że ta moja prośba była po prostu głupia. A może przyjdzie moment, że dostanę to, o co proszę. Poczekam, modląc się dalej i ufając,… Czytaj więcej »
AgnieszkaC
Gość
AgnieszkaC

Doskonale Ciebie rozumiem. Niektórym zdobycie ‚zwykłej’ rzeczy nie jest dane a inni bez problemu mają wielki łaski. Tak to już niestety jest :/

Gabriela (GJ)
Gość
Gabriela (GJ)

Każdy choć raz w życiu przez to przeszedł.

wpDiscuz

Wyjatkowe kompendium o
nowennie pompejańskiej:

Tylko teraz otrzymasz… 
drugi egzemplarz za 1 grosz!

A może tak chcesz otrzymywać co piątek
powiadomienia o nowych świadectwach?

TAKalboNIE
…a więc zapisz się już teraz do powiadomień:
A teraz odbierz pocztę i kliknij łącze potwierdzające

Zamknij