Barbara: Zrozumienie tego co ważne

Nowennę pompejańską odmawiałam już po raz drugi w intencji mojego męża o nawrócenie z nałogu pijaństwa. Co prawda mąż nadal nadużywa alkoholu ale modlitwa różańcowa dała mi wiele siły i pomogła mi w zrozumieniu na nowo tego co w życiu ważne. Być może moja modlitwa nie była dostatecznie gorliwa ale i tak dziękuję Matce Bożej za wszystko co dobre w moim życiu.

Msza Święta

25 GRUDNIA 2019

w Pompejach

3
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowshockunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
3 Wątki komentarzy
0 Wątki z odpowiedziami
3 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
3 Autorzy
krystynaKararena Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
rena
Gość
rena

Życzę Ci wytrwałości ,ciężko jest żyć z osobą uzależnioną .Bardzo dobrze że zwróciłaś się do Matki o pomoc bo tylko Ona może wyprosić u Swego Syna łaskę nawrócenia czego Ci życzę.

Kara
Gość
Kara

Współczuję przechodziłam przez to. MAZ jest trzeźwy rok czasu.Pierwsza poszłam do psychologa, mężowi nie gotowałam nie latała koło niego ,schodzilam z dzieckiem z domu .Gdyby nie Pan Bog wpadlabym w depresję miałam jej zaczatki.Bog dal mi siłę, rozmowa z kapłanami pomogła. Nie ukrywałam tego faktu że pije, że zneca się mówiłam to głośno.Ponad rok czasu odmawiam też pompejanka.Pan działa, powoli ,stopniwo uzdrawia to co zniszczył zły duch w naszej relacji.Modlitwy nie przerywam.Ona mi pozwala wybaczyć mężowi, teściowej bo też mieszala.Nie zapomniałam co się stało ale nie cofam się jiz do tylu

krystyna
Gość
krystyna

Bardzo Ci wspolczuje, bo wiem jak niesamowicie ciezko zyc z alkoholikiem. Dobrze byloby zeby podjal leczenie, ale on pewnie twierdzi, ze nie ma problemu. Dbaj o siebie i dzieci (jezeli sa), nawet odchodzac od niego na jakis czas, jezeli masz taka mozliwosc. Zycze Ci wytrwalosci , blogoslawienstwa Bozego a Matka Najswietsza niech Cie ma zawsze w swojej opiece.

Odbierz pakiet

OBRAZKÓW

Z NOWENNĄ POMPEJAŃSKĄ