Ania: Raz lepiej, raz gorzej

Jak u większości osób tutaj piszących, czuję spokój odmawiając NP, ale jest też mi ciężko ponieważ często odmawiam ją idąc do pracy i nie jestem skupiona na modlitwie.
Read More

Aga: za powodzenie operacji Taty

Drugą nowennę odmawiałam za powodzenie operacji Taty. Lekarze nastawiali nas bardzo pozytywnie do tej operacji, w związku z czym byłam bardzo spokojna, a nowennę odmawiałam tak w ramach "prewencji". Operacja odbyła się, gdy już odmawiałam część dziękczynną. Sama operacja przebiegła dobrze, niestety pojawiły się niespodziewane powikłania, których nikt do końca nie potrafi nam wytłumaczyć i na które nikt nas nie przygotował. Związane są z zaburzeniami świadomości i zanikami pamięci.
Read More

Iwona: powrót do zdrowia

Witam wszystkich! Chciałabym złoźyć świadectwo uzdrowienia mojego syna przez Najukochańszą Matkę Boską. O Nowennie dowiedziałam się z internetu,gdy byłam w strasznym stanie, moje jedyne dziecko zachorowało na cięźką chorobę.Nie wiedziałam co robić, mój świat się zawalił.Od razu zaczęłam odmawiać Nowennę w intencji powrotu do zdrowia mojego synka,býło cięźką.Przeczytaj Iwona: powrót...
Read More

Dorota: Awans

W trakcie odmawiania Nowenny Pompejańskiej uzyskałam awans na wysokie stanowisko kierownicze,nawet w najśmielszych snach nie przypuszczałam,że może się zdarzyć.Modliłam się w intencji uwolnienia mojej rodziny od wpływów demona uroków i złych ludzi.Odzyskałam spokój .Zaczynam nowennę za dusze w czyśćcu w tym mojej rodziny.
Read More

Kasia: Dziękuję za wszystko!

Szczęść Boże! O Nowennie Pompejańskiej dowiedziałam się od mojej siostry! Piękna Modlitwa!!! Czekam na "miłość mojego życia"... Ufam!;-) Otrzymałam mnóstwo łask, o które nawet nie prosiłam. Odmawiam już drugą NP: o zdrowie!
Read More

Renata: Modlitwa w intencji mamy

Pewnego dnia zadzwoniła do mnie moja siostra zaniepokojona samopoczuciem naszej Mamy. Po wizytach u lekarzy okazało się, że to depresja. Leki nie pomagały, dochodziło już do myśli samobójczych. Wtedy moja koleżanka z pracy powiedziała mi o nowennie pompejańskiej.Trochę to trwało, zanim sięgnęłam po tę modlitwę. Ale w końcu podjęłam decyzję. Dzisiaj moja Mama odzyskała zdrowie. Jest uśmiechnięta, pełna radości i życia. Rodzina zastanawia się, co się stało. Mama jest taka jak dawniej, jakby ten czas choroby był tylko snem. A ja jestem pewna, że pomogła Matka Boża. Dziękuję z całego serca.
Myślałam, że to koniec problemu Mamy, ale Matka Boża wie lepiej, czego nam potrzeba. Prosiłam Maryję o zdrowie ciała, ale i duszy mojej Mamy. Przez chwilę o tym zapomniałam. I nagle zachorowała nasza prawie stuletnia babcia. Z dnia na dzień kobieta samodzielna, świadoma i pełnosprawna stała się jak niemowlę, którym trzeba się zaopiekować. Okazuje się, że jedyną osobą, która może się tego podjąć, jest nasza Mama, a babci synowa, która babcię obwiniała za swoją depresję. I tu stał się drugi cud: przebaczenie. Czy można przebaczyć z dnia na dzień lata cierpień, przykrości i oskarżania? Można. Taką łaskę dostała moja Mama – przebaczyła babci. Teraz nie odstępuje jej na krok. Każdy gest, dotyk, spojrzenie Mamy jest pełne miłości, troski i przebaczenia z głębi serca. Dziękuję.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

1
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Ewa Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Ewa
Gość
Ewa

Piękne świadectwo, Chwała Panu!