Ania: Zdrowie dla córki

Niedawno ukończyłam nowennę o łaskę zdrowia dla córki. Bardzo często chorowała, ma problemy z tarczycą, astmę wczesnodziecięcą, alergię, urodziła się ze słabym napięciem mięśniowym, itd. Wizytom lekarskim nie było końca.
Read More

G: Modlitwa o nawrócenie wroga

Jednak ja dalej jak ten żołnierz walczę, często nie mam już siły, czasem prawie rzucam odmawianie tej NP ale wracam... na szczęście dzień nie dobiegł jeszcze do końca.
Read More

Iza: Moc Maryi nie zna granic…

Tobie chwała Maryjo za Twoją dobroć i łaski jakimi zalewasz gorzkie dusze... w Tobie nadzieja! Wierzę, że podzielę się jeszcze nie jednokrotnie świadectwami.
Read More

Iwona: Oto dowód na to, że ma Nowenna na moc i to nie podoba się szatanowi

Odmówiłam w moim życiu już kilka nowenn pompejańskich i dziękuję za wszystko co otrzymałam. Czuję nieustanną opiekę, i wiem, że dalsze moje prośby nie zostaną przez Matkę Bożą pominięte. Zawsze mi pomagała, w najdrobniejszych problemach mogłam i mogę nadal na nią liczyć. Im bardziej się martwię i rozpaczam tym bardziej nieoczekiwane rozwiązanie przychodzi ze strony Maryi.
Read More

Lucyna: Matka Boża obdarzyła mnie spokojem i nadzieją

od kilku lat w moim życiu działo się źle, moje małżeństwo się rozpadło,stopniowo oddalaliśmy się od siebie, aż staliśmy się sobie obcy. W styczniu postanowiliśmy się rozstać.Teraz wiem, że zabrakło Boga w naszym życiu. nie zaprosiliśmy go do naszego domu.Co prawda chodziliśmy do kościoła w każdą niedzielę, ale nie żyliśmy sławami Jezusa.
Read More

Magdalena: Uzdrowienie taty

Rok temu, podczas odmawiania pierwszej nowenny pompejańskiej w intencji zdrowia dla mojej rodziny, dowiedziałam się o chorobie nowotworowej mojego 75-letniego Taty. Rak złośliwy, konieczność operacji i nikłe szanse na uzdrowienie tym bardziej utwierdziły mnie i moją rodzinę w tym, że jeśli Matka Boska nam nie pomoże, to Tata bardzo szybko od nas odejdzie.
Wraz z moją Mamą i siostrą zaczęłyśmy modlić się nowenną. Kończyłyśmy jedną i już zaczynałyśmy drugą. Obiecałam Królowej Różańca Świętego, że jeśli Tata wyjdzie z choroby, a także będzie na moim ślubie w czerwcu, to pojadę do Pompejów i osobiście podziękuję Matce Bożej. I tak 16 października wróciłam z Włoch. Tata czuje się bardzo dobrze. Stan jest stabilny, nie ma przerzutów i cieszy się życiem. Z nowenną się nie rozstaję, modląc się o różne łaski. Chwała Królowej Różańca Świętego.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

1
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Henio27 Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Henio27
Gość
Henio27

Chwala Panu!