Dorota: Bądź wola Twoja

Szczęść Boże. Zacząć można by było od tego że tak to ja znalazłam się w gronie tych osób które odmawiały modlitwę i prośba o łaskę zdrowia została wysłuchana ale nie było to jednak tak łatwe jakby się wydawało otóż to jest już moja 5 nowenna. Swoją 4 zaczęłam odmawiać w maju odkąd dowiedziałam się za mam torbiel na jajniku.
Przeczytaj całość

Lucyna: Trzeba wierzyć że Bożą Pomocą pokonamy kłopoty

Chciałabym złożyć świadectwo łaski jaką otrzymalam modląc sie Nowenną Pompejańską.Modliłam się o powrót do zdrowia z choroby nowotworowej. Razem ze mną modliła się rodzina i wielu znajomych.Każdy na swój sposób prosił Maryję ,Jezusa i świętych o wstawiennictwo u Boga.Przeczytaj Lucyna: Trzeba wierzyć że Bożą Pomocą pokonamy kłopoty
Przeczytaj całość

Magdalena: Trudny czas

Chciałam złożyć świadectwo z otrzymanych łask przez odmawianie Nowenny Pompejańskiej. Odmówiłam 2 nowenny, w różnych intencach. Pierwszą nowennę odmówiłam w intencji znalezienia pracy. Było mi ciężko, gdyż jestem osobą zamkniętą w sobie i nieśmiałą. Sama myśl o pójściu do pracy wzbudzała we mnie lęk głównie przed tym, że sobie nigdzie...
Przeczytaj całość

Wiesława: Nowennę Pompejańską odmówiłam jedenaście razy

Mam na imię Wiesława .Nowennę Pompejańską odmówiłam jedenaście razy , wiem ze nie jest to ostatni raz .Z chwilą jej odmawiania otrzymałam wiele łask od Matki Bożej .Syn zdał maturę lepiej niż oczekiwaliśmy , dostał się na studia , znaleźliśmy mu mieszkanie , wiem , że w tym wszystkim uczestniczyła Matka Boża .
Przeczytaj całość

Magdalena: Maryja uzmysłowiła mi pewne grzechy, z których się wyspowiadałam

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus i Maryja Zawsze Dziewica! Jak w temacie-chciałam się podzielić świadectwem z mojej drugiej Nowenny, z którym zwlekałam.
Przeczytaj całość

Katarzyna: Ta dziewczyna go omotała.

Treść świadectwa: Pierwszą Nowennę Pompejańską zaczęłam odmawiać w 2014 roku z prośbą o poprawę naszej sytuacji materialnej.Było nam bardzo ciężko. Dwie Firmy, kredyty, mało zleceń, duże koszty utrzymania i groźba bankructwa.Strach, i przyszłość widziana w czarnych kolorach.Było mi bardzo trudno odmawiać tą modlitwę, nic się nie poprawiało.Przeciwnie było coraz gorzej.Zniechęcenie i ataki Złego.Bardzo dotkliwe ataki.Podsunął (wiem,że to sprawka złego) mojej drugiej połowie młodą dziewczynę.Mieliśmy do siebie ogromne zaufanie i oglądanie się za innymi to nie był jego styl.On po prostu nie był sobą.Ta dziewczyna go omotała.

Byłam u kresu załamania.Mimo,to trwałam przesuwając paciorki różańca.Wszędzie gdzie mogłam.W pracy, w autobusie, w domu.
Po skończeniu pierwszej zaczęłam drugą, w innej intencji.To uzależnia i uspokaja.Mimo,że nie zostałam natychmiast wysłuchana.
Dopiero w 2015 roku zaczęło się przejaśniać, nowe zlecenia, pieniądze pojawiające się nagle .I tak już dwa lata trwam i wierzę, że ta modlitwa ma ogromną moc.Trzeba tylko bezgranicznie zaufać, nawet jeżeli nie zostaje wysłuchana od razu i pojawia się wiele przeciwności.Zaprzeć się samego siebie i walczyć.Dla Boga i Mateczki Bożej nie ma rzeczy niemożliwych.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

4 komentarzy do "Katarzyna: Ta dziewczyna go omotała."

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Bessi
Gość

No a co z mezem? Jest z tamta?

AgnieszkaC
Gość
AgnieszkaC

Rozumiem, że pani ciężko, ale jak można pisać, że ktoś go omotał.
Własnej woli/zdania mąż nie ma. Ona ma jakieś nadprzyrodzone zdolności?
Przepraszam, ale nie rozumiem i nigdy nie zrozumiem tej logiki myślenia.
To mąż ma zobowiązania wobec pani, nie kochanka.
Wina jest ich obojga, ale po połowie.

Zadowolona
Gość
Zadowolona

Tu chyba w ogóle mowa o „drugiej połówce” a nie o mężu…:) Zgadzam się z Agnieszką, że zło może działać w życiu człowieka tylko na tyle na ile on – posiadając wolną wolą – na to pozwoli.
Jeżeli nie jesteście Państwo sakramentalnym małżeństwem, to do momentu jego zawarcia zarówno Pani jak o Pani „druga połówka” możecie zmienić zdanie jeśli rozeznacie, że w tej relacji nie jesteście w pełni szczęśliwi.

AgnieszkaC
Gość
AgnieszkaC

Dziękuję za poprawienie 🙂 Faktycznie nie doczytałam wtedy.
Dziwi mnie robienie z mężczyzn bezwolne istoty a zwalanie winy a na ‚złą’ drugą kobietę, dlatego czasem na takie wpisy tak reaguję.

Obrazki z nowenną pompejańską?