Anna: Za to Matce dziekuję

Chciała sie podzielic moimi przezyciem jakie doswiadczylam. Poczatek nowenny skonczyl sie tym ze poklocilam sie z kuzynka o byle blachoste. skonczylam pierwsza nowenne a teraz podmawiam druga i dzis kuzynke sie do mnie odwzwala. I za to Matce dziekuje.
Przeczytaj całość

Justyna: Powoli odzyskuję spokój

Dziś zakończyłam swoją pierwsza nowennę. Odmawiałam ja w intencji swojego zdrowia. Od pewnego czasu spotykały mnie trudne chwile, poroniłam ciąże, ze stresu zaczęłam chorować, popadłem w nerwice lekowa i hipochondrię. Szukając pomocy zwróciłam się do Maryji w prośbie o zdrowie fizyczne i psychiczne.
Przeczytaj całość

Aneta: dostałam wymarzoną pracę

Pragnę zacząć moje świadectwo od tego, że wcześniej pracowałam w kilku miejscach, zawsze było coś nie tak do takiego stopnia, że musiałam rezygnować z danej pracy i szukać następnej, a bezrobocie jest duże i wiadomo jak ciężko jest znaleźć jakąkolwiek pracę nie mowa już o takiej jaką byśmy chcieli i...
Przeczytaj całość

Aga: Uleczenie z ran

To była kolejna nowenna w moim życiu, oczywiście wysłuchana. U mojej mamy pojawiły się rany, guzy otwarte na ręku, których lekarze długo nie mogli zdiagnozować. Okazało się, że to rak. Przeczytaj Aga: Uleczenie z ran
Przeczytaj całość

Aneta: szczęśliwe rozwiązanie

Szczęść Boże Chciałam podzielić się swoim świadectwem łaski otrzymanej przez odmawianie Nowenny Pompejańskiej. We wrześniu ubiegłego roku przyszedł na świat mój od dawna upragniony synek Wojciech.
Przeczytaj całość

EWELINA: Jestem szczęśliwsza !

Witam, odmówiłam Nowennę Pompejańską dwa razy i zostałam całkowicie wysłuchana, oprócz tego spłynęło na mnie bardzo wiele łask. Jestem szczęśliwsza, mniej nerwowa i o wiele bardzie pozytywnie nastawiona do innych ludzi. Czuję, że powinnam dawać jak najwięcej radości innym ludziom. Co prawda ostatnią Nowennę skończyłam odmawiać ok. dwa miesiące temu i jeszcze kolejnej nie rozpoczęłam, ale będę musiała to zrobić. Pierwsza moja intencja została wysłuchana od razu Matka Boża wzięła w opiekę mnie i całą moją rodzinę. Drugą Nowennę odmawiałam w intencji znalezienia pracy, szukałam jej już od roku. Ukończyłam studia i bardzo chciałam pracować w zawodzi. I w końcu się udało ja o tym marzyłam, ale widocznie taka też była wola Pana Boga. Spotkałam koleżankę, której nie dawno zmarł tata. Był to człowiek bardzo dobry dlatego pomodliłam się kilka razy w jego intencji. Nie długo po tym właśnie ona zadzwoniła do mnie z propozycją pracy. Jestem pewna, że to wszystko zasługa Pana Boga i Maryi. Odkąd często się modlę i staje się chociaż troszkę lepszym człowiekiem w moim życiu wszystko mi się wspaniale układa. Czasami po prostu zastanawiam się nad dobrocią Pana Boga i nawet nie potrafię znaleźć słów podziękowania dla Niego. Zauważyłam, że naprawdę bardzo ważne jest też modlenie się za innych ludzi, za tych którzy nie poznali jeszcze tak blisko Pana Boga. Jeżeli modlimy się za innych ogrom łask spływa na nas i na tych za których się modlimy. Wydaję mi się, że naprawdę piękną ofiarą jest bezinteresowna modlitwa. Wszystkich zachęcam i polecam odmawianie Nowenny Pompejańskiej. Matka Boża naprawdę nas wysłuchuje i zawsze pomoże w problemie. To jest wspaniałe uczucie, kiedy czujemy bliskości Boga i Maryi.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!