Małgorzata: świadectwo uzdrowienia córki

Wiem , że powinnam podzielić sie świadectwem już dawno …bo wiem że ludzie którym opowiadam tę historię z wielką wiarą i nadzieja zaczynają odmawiać modlitwę do Matki Pompejańskiej.Moja córka zachorowała na bardzo ciężką chorobę ,której etiologia nie jest dobrze znana,jej leczenie polega przedewszystkim na leczeniu bólu jaki ta choroba wywołuje ,moje dziecko mimo wielu leków i wielu terapii cierpiała tak strasznie gdy dopadł ją ból pragnęł juz tylko śmierci ,mimo że upłynąło juz ok 2 lat, dalej wspomnienie tamtych dni wyciska łzy z moich oczu,i stał się pierwszy się cud,po mszy św o uzdrowienie i uwolnienie na której modliliśmy się w intencji mojej córki,odezwała sie przez fb nieznajoma dziewczyna która powiedziała jej ,że jest taka modlitwa nie do odparcia ,i że powinna spróbować pomodlić się nią.Oczywiście odnalazłam ja w internecie i zaczełam odmawiać ją w intencji uzdrowienia,było mi bardzo ciężko ,ze 2 razy musiałam zaczynać od nowa ,szatan starał sie jak mógł bym nie mogła jej dokończyć.

Kiedy modliłam sie Matka Boska pokazała mi jak bardzo cierpiała podczas męki Swego Syna,,,tak bardzo Ją rozumiałam ,bo tak cieżko jest patrzec na cierpiące swoje ukochane dziecko i nie móc nic zrobić !!kiedy modliłam sie w drugiej części ,dziękczynnej ataki bólowe były coraz rzadsze,brała mniejsze dawki leków,a kiedy zakończyłam modlitwę ataki całkiem ustały ,leki całkiem odstawiła ,prowadzący lekarz był zdumiony ,a moje dziecko mogło w końcu żyć pełnią życia , Jestem tak bardzo wdzięczna Matce Bożej, że brak mi slów ,od tamtej pory modlę się nieustannie Modlitwą Pompejańską i otrzymuje wiele łask ,i zmieniam całą moją rodzinę. Dziękuję Matko Boża Pompejańska.

Niech święty Michał cię wspomaga i broni przed piekielnym wrogiem!

 

– św. o. Pio – 

Swojej duchowej córce, Linie,
o. 
Pio napisał: Niech św. Michał cię
broni przed piekielnym wrogiem!

 

To zdanie stało się początkiem nabożeństwa do Michała Archanioła,
które pobłogosławił i rekomendował  
sam św. ojciec Pio.

 

6
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
6 Wątki komentarzy
0 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
6 Autorzy
NaataliaelaAgnieszkabarbaraBeata Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Lucyna
Gość
Lucyna

Chwała Panu:)

Beata
Gość
Beata

Nasza Najukochańsza Mateńka!! Dziękujemy Ci za opiekę i za wszystkie łaski! Chwała i cześć Najwyższemu!

barbara
Gość
barbara

Chwala Panu ! i Maryi!!

Agnieszka
Gość
Agnieszka

Bóg jest Wielki !!!

ela
Gość
ela

Dziękujemy Ci ukochana Królowo Różańca Świętego z Pompejow za to uzdrowienie i za wszystkie łaski ,które udzielasz Tobie ufającym.

Naatalia
Gość
Naatalia

Piękne świadectwo. Bardzo mi to pomaga w chwilach załamania nerwowego. Mam nadzieje, że ta Nowenna też mi pomoże.. bo jestem już u sił wyczerpania psychicznego

Pielgrzymuj z nami!

- poznaj niezwykłą historię

Sanktuarium 

w Pompejach!