Ania: Żyłam wiele lat w grzechu cięzkim

Moje Świadectwo Składam na Chwałę Jezusa i Jego Matki. Jest to już moja kolejna Nowenna Pompejańska. Około 7 miesięcy temu pozwoliłam odnaleźć się Jezusowi…., łaskę nawrócenia otrzymałam od Mamy Boga dzięki mojej drugiej Nowennie Pompejańskiej. Żyłam wiele lat w grzechu cięzkim…., Maryja mnie z niego wyrwała i dała poznać słodycz Jej Syna. W tej chwili odmawiam 3 cią w swoim zyciu n.pompejańską. Otrzymałam łaskę pracy, o którą prosiłam. Maryja wiedząc , ze jestem osobą samotną i muszę się po ludzku utrzymać , obdarowała mnie pracą, oraz piękną atmosferą koleżeńską w pracy.

Wiem, ze w tej pracy mam być Uczniem Chrystusa, być jego solą, być Jego światłem, by inni po mojej postawie mogli poznać Jezusa. Maryja opiekuje sie moją samotnością. Nie wyobrażam juz sobie dnia bez n.pompejańskiej. Odmawiam ją w drodze do pracy, w drodze z pracy i ostatnią cześć na dobranoc….
Dostałam od Mamy Boga wiele innych łask jak uwolnienie z mocy grzechów, zostałam uzdrowiona mocą Jej Syna z grzechów, z paniki przed przyszłością, z lęku i depresji, ze sobie sama nie poradzę. Trwam w codziennej Eucharystii.
Niech Jezus będzie uwielbiony. Nie jestem juz sama, moją Mamą jest Matka Boża, która opiekuje sie mna jak najlepsza z Mam……, weszłam na drogę Neokatechumenatu
Chwała Jezusowi i Jego Matce !
Ania
Pozdrawiam wszystkich czytających , Pokoj Boga z Wami

  • Piękna przemiana i o to właśnie chodzi w NP> o nawrócenie. Po odmówieniu jej jest się już innym człowiekiem. Matko Boża prowadź i miej nas w swojej opiece

  • >

    Zapisz się na nasz biuletyn i otrzymuj comiesięczne wiadomości w temacie nowenny pompejańskiej!

    STRON 

    dla "Królowej  Różańca Świętego"

    8