Agnieszka: Podziękowanie Matce Najświetszej

Właśnie dzisiaj zaczęłam odmawiać drugą część Nowenny Pompejańskiej w intencji mojego chłopaka, która może wydawać się niemożliwa do spełniania, dla tych którzy nie ufają Matce Bożej. Nie wiem, jak wyrazić wdzięczność słowami za wszystkie dary, które otrzymałam podczas odmawiania Nowenny (to jest moja druga). Przeczytaj Agnieszka: Podziękowanie Matce Najświetszej
Read More

Marek: Ona cały czas jest przy nas, nigdy nie zacznij wątpić…

W tamtym roku wiele rzeczy zmieniło się w moim życiu. Od kiedy pamiętam zawsze prosiłem o kogoś w życiu z kim naprawdę będę chciał je dzielić. Bardzo ważne dla mnie były wartości. Zawsze na grobie dziadka mówiłem wiem że patrzysz na mnie tam z góry i się mocno wstydzisz wiele...
Read More

Mariola: Wysłuchana prośba – zdany egzamin

Nowennę Pompejańską odmawiałam w intencji mojej córki a konkretnie była to prośba do Matki Bożej o pomyślne zdanie egzaminu adwokackiego.Pisząc to świadectwo chcę zachęcić wszystkich "niedowiarków" Najświętsza Matka Boża naprawdę pomaga, córka zdała bez problemów egzamin i jest adwokatem.Nie chcę się zanadto rozpisywać ale proszę wierzyć zarówno czas przed egzaminem...
Read More

Halina: Moje świadectwo

Czas na odmawianie zawsze się znajdzie,chociażby w drodze do pracy, szkoly itp.
Read More

Ewa: Doświadczyłam wielkiej bliskości Jezusa i Matki Bożej

Niedawno skończyłam odmawiać Nowennę Pompejańską.Modliłam się o dar zdrowia dla pewnej osoby . Bałam się rozpocząć tą modlitwę , ponieważ podczas wcześniejszych nowenn działo się dużo złego , szatan dręczył mnie duchowo i za pośrednictwem innych osób.Tym razem miała to być modlitwa za kapłana , więc jakiś głos wewnątrz mówił mi , że nie będzie lekko.
Read More

Adam: Moje zaległe świadectwo

Nowennę Pompejańską zacząłem odmawiać w lutym 2014 rok, ale dopiero teraz zabrałem się za napisanie świadectwa i podzielenie się nim z Wami. Prawie zawsze miałem problemy ze wzrokiem, ale z czasem zaczął się pogarszać. Dużo się uczyłem i z biegiem czasu widziałem gorzej. W modlitwie często prosiłem Matkę Bożą o poprawę wzroku, ale efektu nie było. Zacząłem szukać w internecie pomocy w postaci modlitwy i znalazłem Nowennę Pompejańską. Po przeczytaniu sposobu odmawiania Nowenny i długości jej trwania stwierdziłem, że chyba nie dam rady. Przecież ja nigdy nie modliłem się tak regularnie i takimi modlitwami na które trzeba poświęcić sporo czasu. Pomyślałem skoro dowiedziałem się o tej modlitwie to chyba nie na darmo i po paru dniach postanowiłem, że muszę spróbować. Na początku było ciężko się zorganizować. Bałem się, że przerwie odmawianie Nowenny z braku czasu, ale wiedziałem że ciężko będzie mi ją na nowo zaczynać. Nie było łatwo, ale udało się odmówić ją w całości.

Mijały dni tygodnie, a efektu nie było. Po prawie roku gdy już zwątpiłem w skuteczność Nowenny, Matka Boża postawiła na mojej drodze życia ludzi którzy mi pomogli. Teraz widzę dużo lepiej i chcę cieszyć się życiem. Naprawdę polecam ta modlitwa może działać cuda. Dziękuję Ci Maryjo, że wysłuchałaś mojej modlitwy.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "Adam: Moje zaległe świadectwo"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Hubert z Borow
Gość
Hubert z Borow
Gabriela (GJ)
Gość
Gabriela (GJ)

Przepiękne, budujące świadectwo. Bo to przecież właśnie tak jest: Jezus przyszedł jako człowiek i przez ludzi pomaga. Dziękuję!

Obrazki z nowenną pompejańską?