Anna: Anna modlitwa o uzdrowienie męża

Moją pierwszą w życiu Nowennę Pompejańską zaczęłam odmawiać 22 Pażdziernika 2019 roku w kalendarzu pod datą pisało Św Jana Pawła II . To siła wewnętrzna mówiła mi , że mam zacząć tego dnia i zaczęłam w intencji o uzdrowienie męża .
Mąż miał MRI głowy , wynik który dostał bardzo nas zasmucił torbiel szyszynki nic nie można zrobić tylko obserwować , żeby nie rósł .
O NP przeczytałam na Facebook świadectwa ludzi , które bardzo mnie zmotywowały i zachęciły do odmawiania . Dziękuję bardzo wszystkim niech Wam Bóg Błogosławi . Pakiet do NP zamówiłam dwa miesiące wczesniej ,ale czekał na mnie w Polsce u mojej mamy. Zaczęły się dziać dziwne rzeczy jeszcze przed tym zanim zaczęłam się modlić i za nim dowiedziałam się ,że mój mąż jest chory . Miałam sen w którym odbieram telefon i głos w słuchawce mówi ,, spalę was wszystkich ” potem snił mi się wielki wąż koło mojego rodzinnego domu . Po tygodniu dostałam takiego silnego bólu żołądka ,że znalazłam się w szpitalu, dzwonię do męża a w telefonie słyszę głos ,, zdechniesz su….”. Po powrocie do domu ogarnęły mnie okropne lęki , płacz nie mogłam się uspokoić to tak jak bym głupiała psychicznie i wewnętrznie dodam ,że nigdy nie chorowałam psychicznie. To zły duch i diabeł tak się wściekał możecie mi nie wierzyć , ale złe duchy istnieją naprawdę i tylko modlitwa może nas ocalić. Jak tylko zaczęłam odmawiać różaniec pokruszyło się jedno ziarenko różańca , nie zniechęciło to mnie skleiłam taśmą i na tym różańcu odmawiam już drugą nowennę. Modlitwa bardzo mnie wyciszyła, uspokoiła , każdego dnia przynosi mi ogromną radość i nie mogę się doczekać następnego dnia , aby rozmawiać z naszą Kochaną Matką. Myślę ,że o łaskę za uzdrowienie męża muszę trochę poczekać , aż zrobi następny MRI głowy , ale dostałam wiele innych łask o które nie prosiłam i jestem bardzo wdzięczna Kochanej Matce Bożej . Wierzę , że Matka Boża uzdrowi mojego męża .
Kochani zachęcam wszystkich do odmawiania tej cudownej modlitwy nie do odparcia jaką jest Nowenna Pompejańska . Dla Boga , Jezusa i Maryi nie ma rzeczy nie możliwych trzeba tylko poprosić i modlić się wytrwale. Wierzcie i nie ustawajcie w modlitwie bo Matka boża kocha wszystkie swoje dzieci i nigdy ich nie opuści w cierpieniu i potrzebie . Z Panem Bogiem.

Spędź...

PAŹDZIERNIK

Z MARYJĄ

Poznaj, pokochaj, naśladuj Maryję!

5 1 głos
Oceń ten wpis

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
BEATA
BEATA
05.03.20 20:12

Pierwszą Nowennę Pompejańską rozpoczęłam od rocznicy śmierci Śp.Jana Pawła II i też diabeł szalał .Tej nocy jak rozpoczęłam Nowennę przyśnił mi się ryczący szatan i nie pozwalał mi się w tym śnie przeżegnać normalnie blokował mi rękę.Następnego dnia spotkałam piękną dziewczynę którą znałam z dużą szytą blizną na czole patrzałam z niedowierzaniem i gdy spojrzałam trzeci raz to blizny już nie było.Czułam się jak debilka bo pomyślałam,że i tak nikt mi w to nie uwierzy .Odmawiam obecnie 17 Nowennę .Szczęść Boże.

1
0
Co o tym sądzisz? Napisz swoją opinię!x
()
x