Aneta: Miłość cierpliwa jest

Niech będzie Pochwalony Jezus Chrystus! Jestem w trakcie odmawiana trzeciej Nowenny Pompejańskiej. To jest naprawdę piękna modlitwa, zbliżająca nas do Chrystusa przez Maryję. Nauczyłam się dzięki niej cierpliwości, patrzenia na to co się dzieje wokół mnie w zupełnie inny sposób, ze spokojem z uśmiechem na twarzy. Nauczyłam się kochać samą siebie, bliźnich i przede wszystkim Boga.
Przeczytaj całość

Mariusz: Świadectwo

Ja rozpoczynam dzisiaj kolejną Nowennę bo uważam, ze odmawiając każdą z nich otrzymywaliśmy łaski, o które prosiłem mimo ze nie zawsze potrafimy je odrazu rozpoznać, ale z cała pewnością mogę powiedzieć, że jest mi prościej przez to wszystko przechodzić.
Przeczytaj całość

Agnieszka: Drugi raz Matka Boża mnie wysłuchała

Bóg jest niezwykle hojny w rozdawaniu łask. Teraz wiem, że nie odmówi nam żadnej z nich, o ile prosimy szczerym sercem, kiedy całkowicie zdajemy się na Jego Wolę.
Przeczytaj całość

Gabriela: Świadectwo za… świadectwo szkolne

Szczęść Boże! Odprawiłam w tym roku trzecią z rzędu nowennę pompejańską i z dwóch nowenn złożyłam już świadectwo 23 maja - "Cisza przed burzą... a po burzy nadzieja". Pierwszą nowennę odprawiłam w intencji uzdrowienia relacji w rodzinie, a dwie kolejne w intencji córki, której zdrowie psychiczne legło w gruzach.
Przeczytaj całość

Daniel: Uzdrowienie duchowe i fizyczne córki

Po pierwszej nowennie nie otrzymałem tej łaski, ale dostałem w swojej firmie lepszą pracę z czego jestem zadowolony i moim zdaniem, to łaska, którą Pan Bóg wtedy miał dla mnie dzięki wstawiennictwu Najświętszej Maryi Panny.
Przeczytaj całość

Maria: Jestem pewna, że Matka Boża wzięła mnie pod swój „płaszcz”

Szczęść Boże!
Na poczatku 2014 roku uslyszalam w radiu o Nowennie Pompejanskiej,ze jest to nowenna ,,nie do odparcia„.Poczytalam na ten temat w internecie i pierwsza nowenne odmowilam przed końcem kwietnia tego roku.Byla ona w intencji jaśniejszego rozeznania pewnej ważnej zyciowej sprawy.To niesamowite ze juz w pierwszych dniach modlitwy niemal na każdym kroku jaśniej widzialam pewne zakamuflowane zawilosci tego problemu.Pod koniec odmawiania nowenny mialam juz stanowcze przekonanie jak powinna postąpić aby nie popielnic życiowego bledu.Wspomne ze z problemem tym borykalam się wczesniej przez prawie trzy lata.
Następną nowenne odmawialam o zdrowie dla siebie.Prawie natychmiast znalazlam dobre sposoby na jego poprawienie,miedzy innymi dotarlo do mnie jakich bledow dietetycznych powinna unikac.Kolejna nowenne odmawialam w pewnej intencji i wiem,ze tylko cudem udalo mi się wyplatac z niechybnego bledu życiowego.Jestem pewna,ze to Matka Boza wziela mnie wtedy pod swój plaszcz.Kolejne nowenny odmawiam w intencji nawrócenia moich dzieci.Wiem,ze ta sprawa może wymagać dluzszego procesu ale rownoczesnie Matka Boza daje mi często widziec swiatelko w tunelu.W tej sprawie szatan bardzo jest waleczny i wiem,ze gdyby nie skurczowe trzymanie się różańca chyby bym się juz dawno zalamala.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

4 komentarzy do "Maria: Jestem pewna, że Matka Boża wzięła mnie pod swój „płaszcz”"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Małgosia
Gość
Małgosia

Ktoś tu już pisał, że najciężej jest odmawiać intencje, gdzie prosimy o ingerencję w wolną wolę człowieka. Sama mam taką intencję; chwila odpoczynku nabrania sił i znów walka. Teraz dzięki Bogu i jego Matce, staram się być bardziej czujna i nie wdawać się w jakieś kłótnie, emocjonalne dyskusje, bo wiem że to nie pochodzi od Boga. Mam jednak świadomość swojej słabości, grzeszności… Chwała Panu i jego Matce!

endi122
Gość

Moderator zaakceptuje??

Marek (adm.)
Admin

moderator dzisiaj wyszedł ze szpitala i goni zaległości. Zaraz zaakceptuję.

endi122
Gość

To może więcej konkretnych intencji” niż pewna” intencja????W pewnej intencji to idż sobie do wróżki.
Tu idzie o prośbę Łaski od Chrystusa,a nie po pewnik,na który czekasz jak na należność!!!

Obrazki z nowenną pompejańską?