Jola: nowenna pompejańska jest ścieżką do Boga!

Do nowenny podchodziłam dwa razy, za pierwszym razem poszłam na łatwiznę i szybko poleglam. Moją intencją było dostać pracę, gdyż ciężki los miałam jeszcze jakiś czas temu. Za drugim razem poprosiłam Boga w modlitwie żeby pomógł mi wytrwać w nowennie i już po tygodniu odmawiania nowenny zaczęły dziać się cuda. Ja nie tylko zaczęłam dostawać wszystko o co prosiłam, ja dostałam od BOGA za pośrednictwem Matki Bożej – umiejętność wiary, dostałam umiejętność kochania Boga i jestem bardzo szczęśliwa, bo te 54 dni temu byłam inną osobą. NOWENNA CZYNI CUDA, Otwiera oczy, uszy , toruje ścieżki. Tyle pozytywnych rzeczy wydarzyło się w moim życiu, dostałam wszystko o co prosiłam, a nawet więcej .
Nie należy nigdy wątpić, zawsze należy wierzyć i być cierpliwym. Dziękuję Dawidowi, który pojawił się przypadkiem w moim życiu, wskazał nowenne, która połączyła mnie z Bogiem. Dziś wiem, że nie chce kończy nowenny i modlitwy, chcę trwać w modlitwie.
Oddajcie serce Bogu, bezgranicznie zaufajcie, módlcie się w ciszy – sercem, Matka Boża zawsze swoje dzieci wysłucha.
Dziękuję za tę nowenne i dziękuję za wszystkie łaski, które na mnie splynely podczas odmawiania, nowenna pompejanska jest ścieżką do Boga!

Magnesy i ołtarzyki

z Matką Bożą

Pompejańską

8
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
6 Wątki komentarzy
2 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
6 Autorzy
JolaTeresa.AbeatabarbaraEwa Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
weronika...
Gość
weronika...

To prawda – jest ścieżką do Boga, żeby wszyscy chcieli ją odmawiać. Pozdrawiam

Jola
Gość
Jola

Zgadzam sie z Tobą, żeby wszyscy chcieli ją odmawiać. Pozdrawiam, wielu łask Bożych

Ewa
Gość
Ewa

Powiem więcej, jest ścieżką aby pokochać Jezusa i Maryję oraz zrozumieć sens naszych trosk, zmagań, a tym samym jest dążeniem do „naprawienia samego”. Może to zawile napisałam, ale tak właśnie czuję i to daje mi ta cudowna modlitwa. I chociaż czasami czuję znużenie i mam chwile wątpliwości, to z radością myślę o kolejnym wczesnym poranku, kiedy obudzę się i znowu zacznę dzień słowami NP. Pozdrawiam wszystkich kochających tę piękną modlitwę 🙂

Jola
Gość
Jola

Pozdrawiam Cie, życzę wielu łask Bożych :)))

barbara
Gość
barbara

To prawda wiara otwiera nam wrota od Boga i czyni cuda, sama tego doswiadczylam otrzymujac laski od Boga i Maryji.Pozdrawiam

beata
Gość
beata

Szkoda że tak wielu ludzi jest nadal zaślepionych, nie wiedzą , że tylko Chrystus jest sensem życia, wyśmiewają wartości katolickie. Myślę, że każdy w swoim czasie odkryję właściwą drogę prowadzącą do Boga. Ze mna też tak było. Dopiero po 30 latach odkryłam tę drogę.

Teresa.A
Gość
Teresa.A

Taki ……..wyjątkowy tytuł dałaś

Jola
Gość
Jola

Pozdrawiam, wielu łask Bożych