Barbara B: Maryja zawsze pomaga

Ostatnie 2 nowenny odmówiłam pół roku temu i tak jak poprzednie odmówione nowenny te też zostały wysłuchane. Prosiłam Maryję aby sprawy związane z pracą zakończyły się dla mnie pomyślnie i tak też się stało.
Maryjo dziękuję Ci za wszystkie łaski otrzymane za Twoim wstawiennictwem.

Msza Święta

w Pompejach

- 25 czerwca 2021

  • Kasiu Msze św w intencji swojej córeczki możesz zamówić w swoim Kościele parafialnym lub w Gidlach w Bazylice Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny tam zawsze w pierwszą niedzielę miesiąca jest msza w intencji chorych wraz z przedstawieniem świadectw osób które dostąpiły cudu wyzdrowienia za wstawiennictwem naszej kochanej Maryi. Zadzwoń do braci dominikanów i opowiedź swoją historię. Dużo zdrowia dla twojej córeczki i dla ciebie.

  • Katarzyna idź na pierwszą Msze sw u siebie. Zrób sobie dobrą spowiedź.
   Spowiedź, Msze sw, Komunię św ofiaruj za Amelkę. Działaj jak najszybciej. Porozmawiaj u siebie z Kapłanem, kiedy wolny termin jest to zamów Msze św, trzeba będzie poczekać. U nas czeka się ok 2m-ce. Powpisuj w intencjach o modlitwy za Amelkę, wejdź na Łagiewniki wpisz. W Sokółce u św.Antoniego, w Kielcach przed obrazem Boga Ojca są modlitwy. Poszukaj na internecie. O 15-ej módlcie się Koronką do Bozego Miłosierdzia, możesz łączyć się z Łagiewnikami. Drogę Krzyżową odprawcie.
   Poczytaj o modlitwie Koronka Wyzwolenia. Błogosław z mężem Amelkę. Błogosław lekarzy. Proś Jezusa aby działał przez lekarzy.
   Czytaj Psalmy. Psalmy 23, 30, 139 i inne.
   Zacznij modlitwy Psalmem 51.
   Szczęść Boże

 • >

  Zapisz się na nasz biuletyn i otrzymuj comiesięczne wiadomości w temacie nowenny pompejańskiej!