Asia: Praca dla Męża

Przyznaję, że często kolejne modlitwy przerywały łzy i myśli "Dlaczego Maryjo...???" ale udało się wytrwać na modlitwiedzięki łasce.
Read More

Anna Maria: Wymodlona praca

Kochani, niedawno ukazało się na stronie moje świadectwo o wielu łaskach Bożych, jakich doświadczyłam, odmawiając nowennę i prosząc Matkę Bożą o wstawiennictwo. Aktualnie odmawiam trzecią nowennę o zbawienie dusz czyśćcowych. To świadectwo dotyczy mojej pierwszej intencji uzyskanej za pomocą nowenny.Przeczytaj Anna Maria: Wymodlona praca
Read More

Monika: widzę po sobie, że ja wiele zyskałam

Pragnę podzielić się z Wami świadectwem okresu modlitwy nowenną i po niej. Uważam, że jest to potrzebne, bo kiedy miałam wątpliwości, zniechęcenie, pokusy, by przerwać zaglądałam tutaj i kiedy czytałam jak Matka Boża Pompejańska wspiera Was, ile daje siły i łask - budowało mnie to i trwałam! Wytrwałam! Ale może...
Read More

Hania:. dziękuje Maryi za deszcz łask.

Dla Boga nie ma spraw niemożliwych. Obrazek z NP dostałam od znajomego księdza później wielokrotnie natknęłam się na nią w internecie,
Read More

Krzysztof: Druga Nowenna

Zgodnie z obietnicą złożoną NMP składam świadectwo z mojej drugiej NP. Nowennę odmawiałem w intencji ocalenia naszego małżeństwa.Główna intencja jeszcze nie została spełniona ale otrzymałem wiele łask których bym się nie spodziewał.
Read More

Aga: Uwierzmy Naszej Matce

Kochani, o Nowennie Pompejańskiej dowiedziałam się przez ‚przypadek’ chociaż mówią że u  Boga nie ma przypadków.Była to moja pierwsza nowenna, na pewno nie ostatnia.Było mi i jest trudno w życiu,ale wierzę że Maryja czuwa nade mną i moją rodziną, pomimo tego, że łaska o którą prosiłam jeszcze nie spłynęła na moją rodzinę.

Dzięki Maryi otrzymałam wiele innych łask, w trakcie odmawiania Nowenny ogarniał mnie niesamowity spokój i taka nadzieja że Ktoś tam na górze wie o naszym problemie i nie jestem już sama.To dzięki Matce Bożej poznałam wiele cudownych modlitw,nie nęka mnie już grzech nieczystości,wiem że Maryja mnie nie opuści a czasem musi po prostu być gorzej żeby później było lepiej.

Zachęcam do odmawiania Nowenny, odczujecie wtedy,że jest Ktoś blisko was,Ktoś kto nie rzuca słów na wiatr,postarajcie się zaufać Matce Bożej i jeśli tak jak ja nie macie już siły, albo brakuje wam sposobów na rozwiązanie waszych problemów  złóżcie je w ręce Matki Przenajświętszej, Ona jest Matką nas wszystkich,jest Dobrą Matką i na pewno nie zostawi żadnego swojego dziecka bez pomocy.Obiecuję wam że odmawiając Nowennę odczujecie że Maryja jest z wami, nie poddawajcie się i się módlcie, uwierzcie a wiara czyni cuda.

Matko Boża dziękuję Ci za wszystko a przede wszystkim za to że Jesteś.Zaufałam Ci, wierzę w Bożą pomoc i pomimo tego że jest ciężko wiem że mnie nie opuścisz i wszystko się ułoży.Chwała MARYI

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Obrazki z nowenną pompejańską?