Paweł: Nawrócenie z nieczystości i ratowanie małżeństwa

Dziękuję Matce Bożej za nawrócenie z wieloletniej nieczystości i wieloletnich zdrad małżeńskich. To trwało prawie 10 lat i dopuściłem się w tym czasie wielu grzechów i to z wieloma kobietami. Kiedy do mnie to dotarło uciąłem to dzięki jej pomocy i Nowennie Pompejańskiej odmawianej za mojego chorego ojca który zmarł kilka dni po rozpoczęciu Nowenny. Matka Boża zesłała mi łaskę przyznania się żonie do wszystkiego i poprowadziła do spowiedzi generalnej. Bóg może wszystko, tylko zaufajmy mu bezgranicznie i chciejmy tego nawrócenia i poprawy a Matka Boża stawi się za nami do niego i obdarzy wszelkimi potrzebnymi łaskami. Minął rok od tego wydarzenia i na nowo budujemy małżeństwo , tym razem oparte na prawdzie i prawdziwej miłości. Zdarzają się bardzo trudne chwilę ale nie poddawajcie się. Tak jak Iza która dziś czyli 13 kwietnia 2020 roku umieściła tu swoje świadectwo. Tak jak ona ja też mam troje dzieci i ona zdradziła swego męża może z kimś podobnym do mnie kto zdradzał swoją żonę. Wiele razy wypieralem się z tych zdrad, nawet przed ołtarzem w kościele. Tak bardzo szatan podstępnie walczy o nasze dusze . Ale nigdy za późno na walkę o swoje rodziny i małżeństwa bo naprawdę warto. Po to Pan Jezus zmartwychwstał byśmy i my zmartwychwstali ze swoich grzechów. Boże błogosław nam i spraw by wszyscy grzesznicy nawrócili się do Ciebie za wstawiennictwem Twojej i naszej najukochańszej Matki . Módlmy się za siebie nawzajem za dusze w czyśćcu cierpiące. Oddajmy się jej i Jezusowi bezgranicznie i z pełną ufnością.  Szczęść Boże wszystkim.

"Odrobina miłosierdzia czyni świat mniej zimnym i bardziej sprawiedliwym"

- papież Franciszek, 17 marca 2013 r.

 • Drogi Pawle, módl sie tez za swoja żone aby ona nie miała do Cb żalu i żeby nie wpadała w rozpacz i aby Ci mogła przebaczyć, zaufać to co jej zrobiłes. Oczywiscie nie mysl że Cie oceniam ale z punktu mojego widzenia też mężatki to było by cos trudnego do przetrawienia. Módl sie duzo za swoja żone aby ona Cie nie przestała kochać za te Twoje błędy. i wszytsko będzoie dobrze bo Maryja przecież i Pan Jezus zatrymfują. ! Chwała Panu

 • Dziękuję Ci Pawle za to świadectwo, które pokazuje ile cierpliwości ma do nas Jezus, a przez to, że oddałeś swoje grzechy Maryi, zostałeś przez Jego Matkę poprowadzony na spotkanie z Nim.
  Tak jak napisałeś, szatan jest podstępny i walczy o nasze dusze dlatego bądź czujny i staraj się jego ataki odpierać jak najwcześniej.
  Trzymaj się kursu, jaki teraz obrałeś i trwaj w dialogu z Jezusem.

  • Jaką moc miała modlitwa Pawle,że Twoja żona Ci wybaczyła tyle lat ..?Moj mąż nie chce mi wybaczyć i zlożył pozew rozwodowy.Modlę się od 6 miesiecy o pojednanie naszego malżeństwa,ale mój mąż nie chce nawet słyszeć o powrocie.

 • >

  Zapisz się na nasz biuletyn i otrzymuj comiesięczne wiadomości w temacie nowenny pompejańskiej!