Elżbieta: dostałam pracę

Witam wszystkich! Chciałam podzielić się łaską otrzymaną od MB Pompejańskiej. Odmawiam ją po raz drugi w intencji poczęcia i urodzenia zdrowego dziecka. Jak na razie moja prośba nie została jeszcze wysłuchana.
Read More

Grzegorz: Siła, mądrość, odwaga

Do tych którzy się jeszcze wahają: klamka jest tylko po naszej stronie drzwi : otwórzmy drzwi Chrystusowi i Najświętszej Maryi.
Read More

Joanna: Łaska pracy

Chciałabym podziękować Matce Bożej za łaskę pracy, którą otrzymałam po odmówieniu nowenny pompejańskiej. Początki odmawiania modlitwy nie były łatwe, ale z czasem wszystko się ułożyło. Chciałabym zachęcić wszystkich, którzy mają jakiekolwiek problemy aby podjęli ten trud, naprawdę WARTO!
Read More

Agata: „Nawet u niej żebrzesz tyle czasu i nic !! „

Chwała Panu To jest moje pierwsze świadectwo. Mam 30 lat. Moją intencją było "Doświadczenie Boga żywego". Taka Intencja ponieważ dostałam drugą łaskę nawrócenia po ponad 12 latach. Pierwszą łaskę zmarnowałam i trwała kilka miesięcy, była epizodem. 25tego stycznia 2015 Bóg przemienił moje życie. W jednym momencie padłam na kolanai z...
Read More

Weronika: Uzdrowienie syna z ciągłego, alergicznego kataru

Witam. Chciałabym podzielić się z Wami moim świadectwem z odmawiania cudownej modlitwy , jaką jest Nowenna Pompejańska.
Read More

Wojtek: Więzienie

Witajcie . Chcę złożyć świadectwo . Mój młodszy brat trafił do więzienia , jest tam od roku . Wplątał się w przestępstwo gospodarcze . Jest winny . Przez pół roku był w jednej celi z ludźmi których obecność była dla niego bardzo trudna do zniesienia . Po odwiedzeniu go w tym miejscu zacząłem odmawiać w jego intencji nowennę pompejańską . Po dwóch tygodniach Mateczka sprawiła że przeniesiono go do całkiem innego , mniejszego miejsca gdzie warunki są dużo lepsze i nie towarzyszą mu już mordercy . Nikt z rodziny o to nie wnioskował i o tym wcześniej nie wiedział . Teraz jest mu tam łatwiej odpowiadać za swoje czyny . Wierzę że to Matka naszego Pana dała mu wytchnienie w tym trudnym czasie.
Pozdrawiam

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

4
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
4 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
BeataURSZULAApostoł RóżańcaBarbara Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Barbara
Gość
Barbara

Jesteś wspaniałym bratem zostałeś wysłuchany módl sie dalej

Apostoł Różańca
Gość
Apostoł Różańca

Dobry brat z Ciebie! Módl się dalej a będzie dobrze.

URSZULA
Gość
URSZULA

CHWAŁA PANU .

Beata
Gość
Beata

Chwała Panu