Iwona: Niebo przychodzi z pomocą.

Szczesc Boze.Odmowilam juz kilka nowenn na owoce wiekszosci nadal czekam i gleboko wierze ze kiedys przyjda.Jedna z intencji byla intencjaza mojego tate aby przestal pic alkohol byl na samym dnie
Read More

Agi: Wtedy niestety zaczęły dręczyć mnie nocne koszmary

To doświadczenie bardzo wzmocniło moja wiarę i przekonało mnie o niezwykłej sile różańca świętego oraz o tym, że Maryja nigdy nie opuszcza swoich dzieci w potrzebie.
Read More

Gosia: Maryja wie co dla nas najlepsze

Szczesc Boze wszystkim czytajacym te swiadectwa. Odmowilam 4 nowenny i nie moge powiedziec czy sie sprawdzily.
Read More

Joanna: Prosiłam za innych – otrzymałam pracę

Chcę podziękować Maryi Niepokalanej, że jest tak łaskawa i dobra dla mnie grzesznika i tak wiele łask uprosiła dotąd dla mnie i bliskich memu sercu osób.
Read More

Jadwiga: Nadzieja na lepsze zdrowie

Choroba SMA1, to 2-3 lata temu był wyrok powolnej śmierci, to był brak nadziei na leczenie. Poznałam dziewczynkę, wówczas 5-cio letnią, która dotknięta tą chorobą oddycha przez respirator, żywiona jest poprzez wlewy do żołądka, nie rusza się samodzielnie, porozumiewa się poprzez mruganie oczami. Wzruszyła mnie miłość Jej Rodziców, którzy walczą o każdy dzień Jej życia, by to życie sprawiało Ich córeczce najmniej bólu, by było godne.
Read More

Rafał: Wygrana sprawa w sądzie z ZUS, praca ( staż) i łaska dla koleżanki

Nie jest to może jakiś super opis i świadectwo, bo są tu zamieszczone inne i bardziej wartościowe.
Od półtora roku starałem się ,a potem walczyłem sądownie z ZUS o przyznanie mi świadczenia rentowego. Nowenny w rożnych intencjach odmawiam dość długo bo chyba już od lat 2008/09 .Jest to trudna modlitwa , bo wymaga wysiłku i nieraz coś rozprasza, zwłaszcza przy części dziękczynnej. W walce z ZUSem o swoje pomagała mi rodzina , lekarze,ale zawierzyłem też tą sprawę Matce Bożej.
26 lutego 2015 w ostatnim dniu części błagalnej była sprawa w poznańskim sadzie okręgowym i udało się.:)) Świadczenie zostało przyznane , za wszystkie zaległe miesiące od
2013 r. do końca marca tego roku. Dano je na określony czas, ale zawsze to coś. Dzięki temu wyrokowi mam środki na przetrwanie ,do następnych decyzji komisji orzekających.
Zanim wyjaśniła się sprawa z ZUSem szukałem tez możliwości pracy ,a przynajmniej choć czasowego dorobienia się i tu też w nowennie zostałem wysłuchany . Dostałem informacje o 9-miesięcznym stażu z funduszy UE dla osób z grupami , na który zostałem przyjęty i w zeszłym roku go odbyłem.W dodatku w przeciwieństwie do wielu innych staży były od niego odprowadzane składki i liczy się on także do mojego niedługiego okresu zatrudnienia.
Moja znajoma ,która w kwietniu grała w turnieju , bała się że odpadnie w pierwszej rundzie i się skompromituje oraz tego, że potem ludzie będą ją z tego powodu wyśmiewali .Na tej stronce dałem też kiedyś intencje o łaski dary Ducha św. dla niej,w której modlili się tez inni użytkownicy tej stronki .Widać podziałało , bo co prawda Marzenka nie wygrała turnieju, ale na tyle walczyła dzielnie ,ze odpadła dopiero tuz przed finałem.Jest z siebie zadowolona i przełamała strach przed publicznymi występami.Dostała dar odwagi.

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!