Dziewczyna: praca i zamysły Boże

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus. Modliłam się Nowenną Pompejańską o pracę dla bliskiej osoby.
Read More

Lucyna: spokój wewnętrzny

Odmawiam nowennę Pompejańską w swojej własnej intencji o uzdrowienie,czeka mnie operacja. Jestem już po pierwszej części Błagalnej i widzę u siebie działanie Matki Bożej. Mam teraz właśnie siłę żeby wyjść z domu na spacer i wtedy odmawiać Nowennę Pompejańską.Przeczytaj Lucyna: spokój wewnętrzny
Read More

Ola: Wiele łask

Modlę się o kolejne łaski bo wiem że na Nią zawsze mogę liczyć nawet w sprawach dla mnie beznadziejnych.
Read More

Franciszek: sprawa o przyznanie renty

Chciałbym opisać jak owocne okazało się odmawianie Nowenny Pompejańskiej w sprawie przyznania renty. Po wypadku w pracy ZUS nie przyznał mi renty, chociaż zdrowie nie pozwala mi wykonywać pracy fizycznej, co dla mnie oznaczało pozostanie bez środków do życia. Przeczytaj Franciszek: sprawa o przyznanie renty
Read More

Ewa: Jest mi po prostu lżej

Odmœwiłam już w swoim życiu wiele nowenn i za każdym razem otrzymałam wsparcie Maryji. Może nie zawsze widoczne gołym okiem, ale zawsze czułam, że Ona jest obok i mnie wspiera. Podpowiada co czynić dalej. Na własnej skórze przekonuję się każdego dnia jak wielką moc ma ta nowenna.
Read More

Piotr: Odnalazłem spokój Ducha Świętego

Zawsze byłem osobą wierzącą lecz zbyt mało poświęcałem czasu na modlitwie byłem osobą bardzo nerwową i goniącą za pieniądzem.Latem 2014 dostałem napadu nerwicy lękowej z początku myślałem że to problem z sercem dużo na ten temat szukałem informacji w internecie.Pewnego dnia natrafiłem na informację o Modlitwie Pompejanskiej i postanowiłem wraz z moją żoną odmawiać dotrwaliśmy oboje do końca. Już podczas odmawiania doznawałem wiele spokoju i do dnia dzisiejszego odczuwam poprawę jednak od czasu do czasu występują jeszcze drobne stany lękowe. Jednak lęk powoli ustępuje.Również prośby mojej żony skierowane do Matki Bożej zostały wysłuchane.Oboje jesteśmy świadectwem że można wspólnie odmawiać tę modlitwę . Były dni że odmawialiśmy wspólnie wszystkie części jednak nie zawsze ze względu na pracę było to możliwe lecz zawszę odmawialiśmy wspólnie choć jedną część.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Piotr: Odnalazłem spokój Ducha Świętego"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Markoni
Gość
Markoni

Chwalą Panu i Najświętszej Panience! Niech wspólną modlitwa ubogaca Wasze życie małżeńskie.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!