Ola: Modliłam się o upragnioną ciążę

Z Nowenną Pompejańską zetknęłam się po raz pierwszy w 2013 r. Modliłam się wówczas o upragnioną ciążę i w pół roku po skończeniu Nowenny zostałam wysłuchana, za co chciałam Mateńce bardzo podziękować! Poniżej moje świadectwo: http://pompejanska.rosemaria.pl/2014/08/ola-wiara-ponad-wszystko/
Od 5. maja ponownie odmawiam Nowennę w intencji zdrowia dla naszej maleńkiej 5-miesięcznej Córeńki, u której tydzień temu została zdiagnozowana ciężka padaczka-zespół Westa. Pisząc tę intencję w dalszym ciągu przebywamy w szpitalu. Wiem, że muszę być silna dla mojego Maleństwa, ale stres jest tak duży, że jesteśmy z Mężem nieprzytomni z nerwów. Jedyne co pomaga mi wytrwać to modlitwa do Matki Róźańcowej z Pompejów oraz Koronka do Miłosierdzia Bożego. Głęboko w duszy wierzę, że Matka Różańcowa wyprosi u miłosiernego Boga łaskę uzdrowienia dla naszego Kochanego Dzieciątka!
Błagam Wszystkich o Modliwę za Nią!

9
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
9 Wątki komentarzy
0 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
9 Autorzy
MonikaJolaBarbaraBeataDana Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Kamila
Gość
Kamila

Olu pomodlę się dziś za Twoją Córeczkę, za moją też dużo ludzi się modliło i urodziła się zdrowa. Wierzę że Bóg słucha natychmiast próśb. Niech Wam Bóg Błogosławi.

Katarzyna
Gość
Katarzyna

Olu i ja sie pomodle.
Pros kogo mozesz o modlitwe i daj na msze swieta.Kiedy zaszlam w ciaze ktora od samego poczatku byla zagrozona,a lekarze kazali mi sie przygotowac na najgorsze prosilam kogo moglam o modlitwe i zostala odprawiona msza,dzis nasza coreczka ma dwa tygodnie,a my jestesmy ogromnie szczesliwi,oczywiscie razem z mezem odmowilismy lacznie 3 nowenny w jej intencji:) Pozdrawiam zycze duzo sily.

Monika
Gość
Monika

Pomodlę się za Twoją córeczkę.

Bea
Gość
Bea

Też się pomodlę za Waszą córeczkę. Też proszę o modlitwę jestem w 12 tygodniu ciąży tak dlugo wyczekiwanej i w czoraj pojechalam do szpitala bo zauważyłam brazowe plamienia. Na szczęście z maleństwem wszystko w porządku. Matko Boża nie opuszczaj nas.

Dana
Gość
Dana

Również pomodlę się za Twoja córeczkę .Niech Wam Bóg błogosławi.

Beata
Gość
Beata

Ja także dołączę do modlitwy.

Barbara
Gość
Barbara

Siły i wytrwałości, Niech Was Bóg Błogosławi i Ma
w Swojej Opiece , łączę się z Wami w modlitwie o zdrowie dla Maleństwa
Pozdrawiam serdecznie całą Trójkę

Jola
Gość
Jola

Modlimy sie za zdrowie dla tego malenstwa

Monika
Gość
Monika

Niech Twoją maleńką Córeczkę Pan Bóg błogosławi! Pomodlę się dziś za nią.

NOWOŚĆ

Dwa filmy

o Michale Archaniele

na DVD - z książeczką