Anna: pomoc w uzdrowieniu z depresji

Depresja to trudna choroba i zrozumieć może ją w pełni tylko ten, który ją przechodził. Od 5 lat miałam z nią problem. Brałam leki psychotropowe, a kiedy tylko z nich "zeszłam" po jakimś czasie znów musiałam do nich wracać. Ciągle czułam jakiś niewyjaśniony lęk, niepokój, brak pewności siebie. Miałam wrażenie,...
Read More

Dajana: alkoholizm

Witam. Jako mała dziewczynka wielbiłam Boga nad życie. Był dla mnie wszystkich. Śpiewałam mu, rozmawiałam z nim, dziękowałam za każdy dzień. Nawet cała moja wędrówka ze szkoły była modlitwą, można powiedzieć ze nie odstępowałam go na krok. Później jako nastolatka zapomniałam o nim, przestałam chodzić do kościoła, nie uznawałam spowiedzi...
Read More

Katarzyna: W intencji zdrowia

Jestem w trakcie odmawiania 2 Nowenny Pompejańskiej, tym razem w swojej intencji uzdrowienia z chorób które mnie nękają i zachowania zdrowia bym mogła jeszcze długo cieszyć się życiem. Poprzednią nowennę odmawialam w intencji zdrowia mojego męża, który miał ważne badanie żeby wykluczyć ciężką chorobę. Maryja wysłuchała mojej modlitwy i wyniki okazały się dobre. Dziękuję z całego serca i proszę w obecnej modlitwie o zdrowie dla siebie bym mogła cieszyć się rodziną.
Read More

Magdalena: Pomagają mi dusze czyścowe !

Tak właśnie dzieję się ze mną po modlitwie za dusze czysccowe , pomagaja mi w swoj niewidzialny dla ludzkiego oka sposob czuwajac nade mna i nad moją rodziną.
Read More

Ania: Syn zaczął mówić

Nowenne Pompejańską odmawiałam wraz z mamą pod koniec 2016 roku. Modliłyśmy się w intencji mojego synka który ma zdiagnozowany autyzm, aby zaczął mówić- wtedy miał niecałe 3,5 roku. Czasami ciężko było się skupić na modlitwie ponieważ myśli uciekały do rozważań o bieżącym dniu, albo ktoś przyszedł w odwiedziny, a to telefon dzwonił.
Read More

Ola: Modliłam się o upragnioną ciążę

Z Nowenną Pompejańską zetknęłam się po raz pierwszy w 2013 r. Modliłam się wówczas o upragnioną ciążę i w pół roku po skończeniu Nowenny zostałam wysłuchana, za co chciałam Mateńce bardzo podziękować! Poniżej moje świadectwo: http://pompejanska.rosemaria.pl/2014/08/ola-wiara-ponad-wszystko/
Od 5. maja ponownie odmawiam Nowennę w intencji zdrowia dla naszej maleńkiej 5-miesięcznej Córeńki, u której tydzień temu została zdiagnozowana ciężka padaczka-zespół Westa. Pisząc tę intencję w dalszym ciągu przebywamy w szpitalu. Wiem, że muszę być silna dla mojego Maleństwa, ale stres jest tak duży, że jesteśmy z Mężem nieprzytomni z nerwów. Jedyne co pomaga mi wytrwać to modlitwa do Matki Róźańcowej z Pompejów oraz Koronka do Miłosierdzia Bożego. Głęboko w duszy wierzę, że Matka Różańcowa wyprosi u miłosiernego Boga łaskę uzdrowienia dla naszego Kochanego Dzieciątka!
Błagam Wszystkich o Modliwę za Nią!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

9
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
9 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
9 Comment authors
MonikaJolaBarbaraBeataDana Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Kamila
Gość
Kamila

Olu pomodlę się dziś za Twoją Córeczkę, za moją też dużo ludzi się modliło i urodziła się zdrowa. Wierzę że Bóg słucha natychmiast próśb. Niech Wam Bóg Błogosławi.

Katarzyna
Gość
Katarzyna

Olu i ja sie pomodle.
Pros kogo mozesz o modlitwe i daj na msze swieta.Kiedy zaszlam w ciaze ktora od samego poczatku byla zagrozona,a lekarze kazali mi sie przygotowac na najgorsze prosilam kogo moglam o modlitwe i zostala odprawiona msza,dzis nasza coreczka ma dwa tygodnie,a my jestesmy ogromnie szczesliwi,oczywiscie razem z mezem odmowilismy lacznie 3 nowenny w jej intencji:) Pozdrawiam zycze duzo sily.

Monika
Gość
Monika

Pomodlę się za Twoją córeczkę.

Bea
Gość
Bea

Też się pomodlę za Waszą córeczkę. Też proszę o modlitwę jestem w 12 tygodniu ciąży tak dlugo wyczekiwanej i w czoraj pojechalam do szpitala bo zauważyłam brazowe plamienia. Na szczęście z maleństwem wszystko w porządku. Matko Boża nie opuszczaj nas.

Dana
Gość
Dana

Również pomodlę się za Twoja córeczkę .Niech Wam Bóg błogosławi.

Beata
Gość
Beata

Ja także dołączę do modlitwy.

Barbara
Gość
Barbara

Siły i wytrwałości, Niech Was Bóg Błogosławi i Ma
w Swojej Opiece , łączę się z Wami w modlitwie o zdrowie dla Maleństwa
Pozdrawiam serdecznie całą Trójkę

Jola
Gość
Jola

Modlimy sie za zdrowie dla tego malenstwa

Monika
Gość
Monika

Niech Twoją maleńką Córeczkę Pan Bóg błogosławi! Pomodlę się dziś za nią.