Tatjana: Wielka moc nowenny pompejańskiej

To jest moje trzecie świadectwo. Jestem w trakcie odmawiania 12 Nowenny części dziękczynnej – w intencji, aby Matka Boża mnie prowadziła. Niekiedy brakuje mi po prostu sił i motywacji w zmaganiu się z wieloma problemami.
Przeczytaj całość

Faustyna: modlitwa o nawrócenie chłopaka

Także módlcie się i proście o laski bo Matka Boża na pewno Was nie zostawi.
Przeczytaj całość

Magda: Znów zaczęłam się uśmiechać

Szczęść Boże, chciałam napisać to świadectwo, aby pomóc tym, którzy tak samo jak ja mieli wątpliwości na początku tej modlitwy uwierzyli Najświętszej Panience i powierzyli jej swoje życie. Jestem w trakcie mojej czwartej nowenny i mówiąc szczerze nigdy nie spodziewałabym się, że skończę chociaż jedną. Po skończeniu szkoły katolickiej przez długie lata nie wierzyłam ani w kościół, ani w siłę modlitwy, czułam że tracę więź z Bogiem i nie byłam pewna, czy chcę ją odtworzyć. NP poznałam w momencie kiedy najbardziej potrzebowałam nadziei na to, że coś w moim życiu się zmieni.
Przeczytaj całość

Renata: Moje nowenny.

Nie wszystkie jeszcze prośby zostały całkiem spełnione
Przeczytaj całość

Ola: Modliłam się o upragnioną ciążę

Z Nowenną Pompejańską zetknęłam się po raz pierwszy w 2013 r. Modliłam się wówczas o upragnioną ciążę i w pół roku po skończeniu Nowenny zostałam wysłuchana, za co chciałam Mateńce bardzo podziękować! Poniżej moje świadectwo: http://pompejanska.rosemaria.pl/2014/08/ola-wiara-ponad-wszystko/
Od 5. maja ponownie odmawiam Nowennę w intencji zdrowia dla naszej maleńkiej 5-miesięcznej Córeńki, u której tydzień temu została zdiagnozowana ciężka padaczka-zespół Westa. Pisząc tę intencję w dalszym ciągu przebywamy w szpitalu. Wiem, że muszę być silna dla mojego Maleństwa, ale stres jest tak duży, że jesteśmy z Mężem nieprzytomni z nerwów. Jedyne co pomaga mi wytrwać to modlitwa do Matki Róźańcowej z Pompejów oraz Koronka do Miłosierdzia Bożego. Głęboko w duszy wierzę, że Matka Różańcowa wyprosi u miłosiernego Boga łaskę uzdrowienia dla naszego Kochanego Dzieciątka!
Błagam Wszystkich o Modliwę za Nią!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

9 komentarzy do "Ola: Modliłam się o upragnioną ciążę"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Kamila
Gość
Kamila

Olu pomodlę się dziś za Twoją Córeczkę, za moją też dużo ludzi się modliło i urodziła się zdrowa. Wierzę że Bóg słucha natychmiast próśb. Niech Wam Bóg Błogosławi.

Katarzyna
Gość
Katarzyna

Olu i ja sie pomodle.
Pros kogo mozesz o modlitwe i daj na msze swieta.Kiedy zaszlam w ciaze ktora od samego poczatku byla zagrozona,a lekarze kazali mi sie przygotowac na najgorsze prosilam kogo moglam o modlitwe i zostala odprawiona msza,dzis nasza coreczka ma dwa tygodnie,a my jestesmy ogromnie szczesliwi,oczywiscie razem z mezem odmowilismy lacznie 3 nowenny w jej intencji:) Pozdrawiam zycze duzo sily.

Monika
Gość
Monika

Pomodlę się za Twoją córeczkę.

Bea
Gość

Też się pomodlę za Waszą córeczkę. Też proszę o modlitwę jestem w 12 tygodniu ciąży tak dlugo wyczekiwanej i w czoraj pojechalam do szpitala bo zauważyłam brazowe plamienia. Na szczęście z maleństwem wszystko w porządku. Matko Boża nie opuszczaj nas.

Dana
Gość

Również pomodlę się za Twoja córeczkę .Niech Wam Bóg błogosławi.

Beata
Gość

Ja także dołączę do modlitwy.

Barbara
Gość
Barbara

Siły i wytrwałości, Niech Was Bóg Błogosławi i Ma
w Swojej Opiece , łączę się z Wami w modlitwie o zdrowie dla Maleństwa
Pozdrawiam serdecznie całą Trójkę

Jola
Gość

Modlimy sie za zdrowie dla tego malenstwa

Monika
Gość
Monika

Niech Twoją maleńką Córeczkę Pan Bóg błogosławi! Pomodlę się dziś za nią.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!