Ewa: Nigdy się nie zawiodłam

Od kilku lat modle sie Nowenna Pompejanska i NIGDY sie nie zawiodlam.Matka Boza uratowala mojego brata z nalogu,pomogla synowi a ostatnia skonczona nowenna to uratowanie corki ze zlej drogi. Dziekuje Ci Matko za wszystko.Bede sie modlic nadal z zaufaniem,ze moje modlitwy zostana wysluchane tak jak chce Bog i kiedy On zechce.
Read More

Magda: Niepojęte łaski

Witam serdecznie, Po odmówieniu kolejnej już nowenny pragnę powiedzieć wszystkim, że nowenna, którą otrzymałam od obcej osoby przypadkowo, uratowała mnie przed popełnieniem wielu błędów
Read More

Janina: Modlitwa o uzdrowienie duchowe i fizyczne dla brata

Pragnę gorąco i z całego serca podziękować Mateńce Ukochanej za dary łaski jakich doznałam za jej wstawiennictwem do Boga po odmówieniu Nowenny Pompejańskiej. Modlitwę rozpoczęłam w dniu 15.08.2013r. tj. w Święto Wniebowstąpienia Najświętszej Maryi Panny i zakończyłam 7.10.br. w Święto Królowej Różańca Świętego. Informację o nowennie otrzymałam od koleżanki.Przeczytaj Janina: Modlitwa...
Read More

Aneta: Dokuczliwy kaszel

Pragnę podziękować Maryji za uzdrowienie mojej mamy z uporczywego kaszlu, który towarzyszył mojej mamie w okresie zeszłorocznej zimy, po zakończeniu nowenny mama wyzdrowiała dziękuję Ci Matko z całego serca
Read More

Sylwia: Przewodnik

Ponad rok temu wspólnie z koleżanką podjęłyśmy się odmówienia Nowenny Pompejańskiej w intencji odnalezienia się przewodnika duchowego dla dopiero co formującej się wspólnoty osób pragnących pogłębić wiarę katolicką. Spotykaliśmy się najczęściej w naszych mieszkaniach, czytając Pismo Święte, rozważając Słowo Boże, wzajemnie poznając siebie i swoje sprawy i próbując jednocześnie wymyślić...
Read More

Monika: Nowenna pozwoliła mi przetrwać najtrudniejsze chwile!

Szczęść Boże Wszystkim!
Jestem w trakcie odmawiania mojej trzeciej nowenny. Dokładnie 22 maja kończę część błagalną. Matce Przenajświętszej jestem winna świadectwo otrzymanych łask. Poza tym wiem, jak bardzo podbudowujące są świadectwa, które przesyłacie.

O nowennie dowiedziałam się od mojej mamy, która jak się później okazało odmawiała ją w mojej intencji. Pomyślałam, że może warto spróbować, ale szybko zrezygnowałam z tego pomysłu – „Ja, studentka, która nie ma czasu nawet się wyspać, ma odmawiać 3 różańce dziennie? Nie ma opcji!”. Ale pół roku później Maryja sama się o mnie upomniała. Nad moim życiem zawisły czarne chmury. Nie potrafiłam sobie poradzić z moimi problemami. I wtedy stwierdziłam, że muszę spróbować, że dam radę. Ukojenie dawał mi właśnie różaniec.

Dopiero z perspektywy czasu zauważyłam, jak wiele łask otrzymałam. Między innymi Maryja uwolniła mnie z grzechu nieczystości, chociaż w żadnej z nowenn się o to nie modliłam. Zdałam bardzo dobrze egzaminy podczas sesji, tak jakby zdawał je za mnie „Ktoś z Góry”. Czułam wewnętrzny spokój.

Teraz jestem w trakcie mojej trzeciej nowenny i modlę się o poprawę relacji z bardzo bliską mi osobą – nic się niestety nie poprawia, ale wierzę z całego serca, że dla Matki Przenajświętszej nie ma rzeczy nie do zrobienia. Dlatego proszę i Was wszystkich o modlitwę w intencji mojej przyjaźni. Wiara dodaje sił, wiara uskrzydla. Wierzcie z całego serca i nigdy się nie poddawajcie. Niech Wam Matka Boska błogosławi!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!