Agnieszka: Nie tak, jak chciałam… ale lepiej :)

Dziś wiem, że gdyby nie te kryzysy nie przystąpiłabym do spowiedzi z dawnych grzechów, nie nawróciłabym się – za to serdecznie Panu Bogu i Matce Świętej dziękuję!
Przeczytaj całość

Jadzia: ciągła obecność MARYII

Odmawiam 3 NOWENNĘ i pragnę podziękować kochanej Mateczce za otrzymane łaski.w mojej rodzinie zapanował spokój i pojawiło się wyczucie kiedy kazdego z nas atakuje szatan, potrafimy te ataki skutecznie odpierać dzięki tej cudownej Nowennie.dziękuję za zatrzymanie choroby.
Przeczytaj całość

Agnieszka: praca dla męża

Przyszedł moment, abym i ja napisała swoje świadectwo, po pierwsze z wdzięczności za wysłuchanie mojej prośby- Matce Bożej i udzielenie ogromu łask oraz ku pokrzepieniu osób czytających, dla których mam nadzieję to świadectwo pomoże wytrwać w odmawianiu Nowenny Pompejańskiej. Pół roku temu mój mąż nagle stracił pracę, oprócz szoku w...
Przeczytaj całość

Sylwia: Zostałam wysłuchania

Od mojego nawrócenia minął rok,byłam osoba ,ktora nie chodziła do kościoła a jak poszłam to było to od wielkiego święta ,nie chodziłam do spowiedzi ,generalnie prowadziłem bezbozne życie. od 20 lat chodziłam do wrozek i bardzo brałam sobie do serca to co do mnie mówiły. Pewnego wieczoru padlam na kolana...
Przeczytaj całość

Grzegorz: W trakcie nowenny przestałem obgryzać paznokcie

W trakcie nowenny przestałem obgryzać paznokcie co dla mnie było straszne i choć wiele razy próbowałem przestać zawsze kończyło się to fiaskiem.
Przeczytaj całość

Monika: Nowenna pozwoliła mi przetrwać najtrudniejsze chwile!

Szczęść Boże Wszystkim!
Jestem w trakcie odmawiania mojej trzeciej nowenny. Dokładnie 22 maja kończę część błagalną. Matce Przenajświętszej jestem winna świadectwo otrzymanych łask. Poza tym wiem, jak bardzo podbudowujące są świadectwa, które przesyłacie.

O nowennie dowiedziałam się od mojej mamy, która jak się później okazało odmawiała ją w mojej intencji. Pomyślałam, że może warto spróbować, ale szybko zrezygnowałam z tego pomysłu – „Ja, studentka, która nie ma czasu nawet się wyspać, ma odmawiać 3 różańce dziennie? Nie ma opcji!”. Ale pół roku później Maryja sama się o mnie upomniała. Nad moim życiem zawisły czarne chmury. Nie potrafiłam sobie poradzić z moimi problemami. I wtedy stwierdziłam, że muszę spróbować, że dam radę. Ukojenie dawał mi właśnie różaniec.

Dopiero z perspektywy czasu zauważyłam, jak wiele łask otrzymałam. Między innymi Maryja uwolniła mnie z grzechu nieczystości, chociaż w żadnej z nowenn się o to nie modliłam. Zdałam bardzo dobrze egzaminy podczas sesji, tak jakby zdawał je za mnie „Ktoś z Góry”. Czułam wewnętrzny spokój.

Teraz jestem w trakcie mojej trzeciej nowenny i modlę się o poprawę relacji z bardzo bliską mi osobą – nic się niestety nie poprawia, ale wierzę z całego serca, że dla Matki Przenajświętszej nie ma rzeczy nie do zrobienia. Dlatego proszę i Was wszystkich o modlitwę w intencji mojej przyjaźni. Wiara dodaje sił, wiara uskrzydla. Wierzcie z całego serca i nigdy się nie poddawajcie. Niech Wam Matka Boska błogosławi!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!