Magdalena: Czekam nad dwa cuda!

Ja czekam na dwa cuda jeszcze: dziecko i nawrócenie męża.
Przeczytaj całość

P: List – Nowennę zaczełam odmawiać w intencji o dobrego męża

Pod koniec nowenny a szczególnie w dwóch ostatnich dniach było ciężko bo zły atakował, ale powiedziałam sobie, że się nie poddam i dotrwam do końca.
Przeczytaj całość

Klaudia: Dziękuję Matko Boża za naukę pokory i wytrwania w cierpieniu

Swoją pierwszą Nowennę zaczęłam odmawiać 23 listopada. Pierwsze efekty mojej modlitwy do Matki Bożej widocznie już po 3 dniach jednak z upływem kolejnych dni łaski, które otrzymałam zaczęły być dla mnie nieosiągalne, zupełnie tak jakby była to pomyłka.Przeczytaj Klaudia: Dziękuję Matko Boża za naukę pokory i wytrwania w cierpieniu
Przeczytaj całość

Grażyna: Dziękuje Matce Boskiej Pompejańskiej za opiekę każdego dnia!

Modlitwa ta jest dla mnie siłą dzięki której mogłam przejść przez wiele problemów . Modliłam się o zdrowie dla mnie i dla męża,o córki ,aby znalazły dobrych mężów . Otrzymałam wiele łask : córki ,które chodziły do kościoła bardziej z przyzwyczajenia teraz odmawiają Nowenny Pompejańskie i chodzą na wielogodzinne adoracje Najświętszego Sakramentu i jeszcze ewangelizują, rozdają znajomym ksiązeczki z nowennami. Nawracają koleżanki,które żyją bez ślubu i nie chrzczą dzieci.
Przeczytaj całość

Łucja: Zdany egzamin

Witam.Chciałbym podziękować Matce Bożej za pomoc w zdaniu ciężkiego egzaminu.Mimo,iż miałam małe szanse żeby zdać ten ezgamin , to jednak dzięki pomocy Bożej udało się.Odmówiłam już trzy nowenny pompejańskiej w różnych intencjach.Co prawda dwie pierwsze,nie zostały jeszcze spełnione,ale otrzymałam wiele innych łask.Przeczytaj Łucja: Zdany egzamin
Przeczytaj całość

Marta: Matka Boża wymaga wdzięczności

Chciałabym abyście wzięli sobie do serca te słowa Matki Boskiej Różańcowej z Pompei i dawali świadectwa łask jakie Wam okazuje Maryja. Ona nie rzuca słów na wiatr. Nie zawiedzie nikogo.Pomaga lecz wymaga wdzięczności.

Cóż Ci dać mogę, o Królowo pełna miłości? Moje całe życie poświęcam Tobie. Ile mi sił starczy, będę rozszerzać cześć Twoją, o Dziewico Różańca Świętego z Pompejów, bo gdy Twojej pomocy wezwałem, nawiedziła mnie łaska Boża. Wszędzie będę opowiadać o miłosierdziu, które mi wyświadczyłaś…

Odmawiałam swoją pierwszą w życiu Nowennę Pompejańską od 1.10 2014 do 23.11.2014 w intencji odnowienia dobrych relacji z pewna osobą. Bardzo zależało mi na intencji Październik jest miesiącem Różańca Świętego, więc było mi łatwo. Trudności nie było.Potem w części dziękczynnej pojawiło się zwątpienie i coś zaczęło mnie dręczyć. Czułam jakby coś mi podpowiadało złe myśli w tej intencji. Zawierzyłam w moc tej Nowenny. Czytałam świadectwa które dawały mi nadzieje i czekałam na spełnienie mojej intencji.Mijały dni i nic się nadzwyczajnego nie wydarzyło.Czułam że już zbliża się koniec Nowenny a ja dziękuje za coś co się nie spełniło. 23 listopada w niedziele przypadł koniec części dziękczynnej i jednocześnie koniec Nowenny.Pojechałam na msze i po niej ukończyłam Nowennę. Podziękowałam za te 54 dni, które były dla mnie próbą i jednocześnie radością że udało mi się wytrwać pomimo niespełnienia intencji w cudowny sposób.W sercu czułam się zawiedziona.
W nocy 23 listopada miałam sen. Na ścianie wisiał Obraz Matki Boskiej Częstochowskiej. To był tak realny sen, że przeżywałam go cały dzień. Popołudniu intencja się spełniła.

Podziękowałam Matce Bożej ale nie podzieliłam się ta radością z ludźmi i straciłam ponownie to o co się modliłam.

Zaufajcie Matce Bożej!Ona pomaga! Dzieją się dziwne rzeczy ale jeśli zawierzycie i nie poddacie się- zwyciężycie!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "Marta: Matka Boża wymaga wdzięczności"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
jurek
Gość

Cudowne świadectwo!!! Ja kończę jutro nowennę moja prośba jeszcze się nie spełniła,może będzie jak u Ciebie że spelni sie po ukończeniu nowenny.

Andrzej
Gość
Andrzej

Cudowne świadectwo!!!Ja kończę dzisiaj nowennę moja prośba jeszcze się nie spełniła,może będzie jak u Ciebie że spełni się po ukończeniu nowenny.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!