Marta: Matka Boża wymaga wdzięczności

Chciałabym abyście wzięli sobie do serca te słowa Matki Boskiej Różańcowej z Pompei i dawali świadectwa łask jakie Wam okazuje Maryja. Ona nie rzuca słów na wiatr. Nie zawiedzie nikogo.Pomaga lecz wymaga wdzięczności.

Cóż Ci dać mogę, o Królowo pełna miłości? Moje całe życie poświęcam Tobie. Ile mi sił starczy, będę rozszerzać cześć Twoją, o Dziewico Różańca Świętego z Pompejów, bo gdy Twojej pomocy wezwałem, nawiedziła mnie łaska Boża. Wszędzie będę opowiadać o miłosierdziu, które mi wyświadczyłaś…

Odmawiałam swoją pierwszą w życiu Nowennę Pompejańską od 1.10 2014 do 23.11.2014 w intencji odnowienia dobrych relacji z pewna osobą. Bardzo zależało mi na intencji Październik jest miesiącem Różańca Świętego, więc było mi łatwo. Trudności nie było.Potem w części dziękczynnej pojawiło się zwątpienie i coś zaczęło mnie dręczyć. Czułam jakby coś mi podpowiadało złe myśli w tej intencji. Zawierzyłam w moc tej Nowenny. Czytałam świadectwa które dawały mi nadzieje i czekałam na spełnienie mojej intencji.Mijały dni i nic się nadzwyczajnego nie wydarzyło.Czułam że już zbliża się koniec Nowenny a ja dziękuje za coś co się nie spełniło. 23 listopada w niedziele przypadł koniec części dziękczynnej i jednocześnie koniec Nowenny.Pojechałam na msze i po niej ukończyłam Nowennę. Podziękowałam za te 54 dni, które były dla mnie próbą i jednocześnie radością że udało mi się wytrwać pomimo niespełnienia intencji w cudowny sposób.W sercu czułam się zawiedziona.
W nocy 23 listopada miałam sen. Na ścianie wisiał Obraz Matki Boskiej Częstochowskiej. To był tak realny sen, że przeżywałam go cały dzień. Popołudniu intencja się spełniła.

Podziękowałam Matce Bożej ale nie podzieliłam się ta radością z ludźmi i straciłam ponownie to o co się modliłam.

Zaufajcie Matce Bożej!Ona pomaga! Dzieją się dziwne rzeczy ale jeśli zawierzycie i nie poddacie się- zwyciężycie!

Dzień bez nowenny 

to dzień stracony!

2
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
2 Wątki komentarzy
0 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
1 Autorzy
Andrzejjurek Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
jurek
Gość
jurek

Cudowne świadectwo!!! Ja kończę jutro nowennę moja prośba jeszcze się nie spełniła,może będzie jak u Ciebie że spelni sie po ukończeniu nowenny.

Andrzej
Gość
Andrzej

Cudowne świadectwo!!!Ja kończę dzisiaj nowennę moja prośba jeszcze się nie spełniła,może będzie jak u Ciebie że spełni się po ukończeniu nowenny.

NOWOŚĆ

Dwa filmy

o Michale Archaniele

na DVD - z książeczką