Agnieszka: Wielki dar – praca blisko domu

Zachęcam wszystkich z całego serca do odmawiania tej cudownej modlitwy. Módlmy się za wszystko i za wszystkich. Jeśli będzie to z wolą Bożą modlitwa na pewno będzie wysłuchana. Módlmy się na różańcu i zachęcajmy innych do tej cudownej modlitwy!
Read More

Marta: Nowenna za uzdrowienie małżeństwa i męża

ewnego dnia po prostu jakbym usłyszała taka obietnice i ja w to wierzę.
Read More

Agnieszka: Cuda Maryi ;)

Witam. Moja droga z różańcem rozpoczeła sie w marcu 2014 r. Zaczelam odmawiac 10 rozanca najpierw za dziecko poczete przez 9 m-cy , w kwietniu za wspólnote św. Dobrego Łotra , potem za męża, ludzi których spotykałam na codzień. Ciężko bylo czasami wracałam o 23 i dopiero mogłam miec czas...
Read More

Justyna: Zdrowie syna

Nowennę Pompejańską odmówiłam za zdrowie mojego syna. Urodził się w 33 tygodniu ciąży, jako wcześniak. Kiedy miał 6 miesięcy zaczęło pojawia się zagrożenie poszerzenia komór - wodogłowie. Dziś ma 3 latka i jest zdrowy. Bardzo długo zwlekałam z daniem świadectwa, przepraszam Przenajświętsza Panienko.
Read More

Aniela: Podczas modlitwy przychodziły trudne chwile

Wszystkie rzeczy z którymi miałam problem, zaczęły się cudownie układać. Moje relacje z najbliższymi stały się o wiele lepsze
Read More

Marta: Matka Boża wymaga wdzięczności

Chciałabym abyście wzięli sobie do serca te słowa Matki Boskiej Różańcowej z Pompei i dawali świadectwa łask jakie Wam okazuje Maryja. Ona nie rzuca słów na wiatr. Nie zawiedzie nikogo.Pomaga lecz wymaga wdzięczności.

Cóż Ci dać mogę, o Królowo pełna miłości? Moje całe życie poświęcam Tobie. Ile mi sił starczy, będę rozszerzać cześć Twoją, o Dziewico Różańca Świętego z Pompejów, bo gdy Twojej pomocy wezwałem, nawiedziła mnie łaska Boża. Wszędzie będę opowiadać o miłosierdziu, które mi wyświadczyłaś…

Odmawiałam swoją pierwszą w życiu Nowennę Pompejańską od 1.10 2014 do 23.11.2014 w intencji odnowienia dobrych relacji z pewna osobą. Bardzo zależało mi na intencji Październik jest miesiącem Różańca Świętego, więc było mi łatwo. Trudności nie było.Potem w części dziękczynnej pojawiło się zwątpienie i coś zaczęło mnie dręczyć. Czułam jakby coś mi podpowiadało złe myśli w tej intencji. Zawierzyłam w moc tej Nowenny. Czytałam świadectwa które dawały mi nadzieje i czekałam na spełnienie mojej intencji.Mijały dni i nic się nadzwyczajnego nie wydarzyło.Czułam że już zbliża się koniec Nowenny a ja dziękuje za coś co się nie spełniło. 23 listopada w niedziele przypadł koniec części dziękczynnej i jednocześnie koniec Nowenny.Pojechałam na msze i po niej ukończyłam Nowennę. Podziękowałam za te 54 dni, które były dla mnie próbą i jednocześnie radością że udało mi się wytrwać pomimo niespełnienia intencji w cudowny sposób.W sercu czułam się zawiedziona.
W nocy 23 listopada miałam sen. Na ścianie wisiał Obraz Matki Boskiej Częstochowskiej. To był tak realny sen, że przeżywałam go cały dzień. Popołudniu intencja się spełniła.

Podziękowałam Matce Bożej ale nie podzieliłam się ta radością z ludźmi i straciłam ponownie to o co się modliłam.

Zaufajcie Matce Bożej!Ona pomaga! Dzieją się dziwne rzeczy ale jeśli zawierzycie i nie poddacie się- zwyciężycie!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "Marta: Matka Boża wymaga wdzięczności"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
jurek
Gość

Cudowne świadectwo!!! Ja kończę jutro nowennę moja prośba jeszcze się nie spełniła,może będzie jak u Ciebie że spelni sie po ukończeniu nowenny.

Andrzej
Gość
Andrzej

Cudowne świadectwo!!!Ja kończę dzisiaj nowennę moja prośba jeszcze się nie spełniła,może będzie jak u Ciebie że spełni się po ukończeniu nowenny.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!