Magda: Skończyłam nowenne i nie uzyskałam łaski

Szczęść Boże, chciałam się podzielić swoimi odczuciami. Odmawiałam Nowennę Pompejańską ( pierwszą w swoim życiu) bardzo pobożnie,ufnie, mówiłam wszystkie 4 tajemnice Różańca Swiętego w intencji o pomoc w wyjściu z długów i szczęśliwe zakończenie wszystkich trudnych i beznadziejnych spraw i….

Nasza Ukochana Matka mnie nie wysłuchała. Gorąco wierzę, że taki jest plan Bozy względem mnie. Problemy coraz bardziej sie nasilają, długi rosną a ja już nie mam siły ani sie modlić,ani żyć.

NOWOŚĆ

Dwa filmy

o Michale Archaniele

na DVD - z książeczką

9
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
7 Wątki komentarzy
2 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
8 Autorzy
DankaNikimagdaAgatamartyna Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
barbara
Gość
barbara

Proszę sobie przeczytać akt zawierzenia ojca Dolindo.I zaufać ze Matka Boza Pani pomoże.

Dorota
Gość
Dorota

Nie przestawaj, módl się chociaż intencja nie została wysłuchana, to zastanów się czy nie dostałaś innych łask. Ja odmawiam 4 NP i też jeszcze nie zostałam wysłuchana. Dostałam za to m.in. łaskę cierpliwości, spokoju,radości chociaż ból serce ściska, pokory, modlitwy, zmieniłam się, stałam się innym człowiekiem. Nie przestaję się modlić, zawierzyłam wszystko Matce Bożej Pompejańskiej i ufam że w odpowiednim czasie dostanę łaskę o którą proszę. Nie zniechęcaj się, weź różaniec do ręki i proś. Pozdrawiam serdecznie.

Sylwia
Gość
Sylwia

Magdo nowenna to nie jest koncert życzeń….jeśli Matenka obiecała to wysłucha tylko w odpowiednim momencie i trzeba modlić sie dalej i cierpliwie czekać

martyna
Gość
martyna

Ja mam podobnie, modliłam się w intencji o szczęśliwy przebieg ciąży, i w momencie gdy rozpoczęłam część Dziękczynną dostałam krwawienia, straciłam już 3 Aniołka.
Nie umiem się już modlić…

Niki
Gość
Niki

Może dla tego dziecka tak było najlepiej i dla niego był to szczęśliwy przebieg ciąży. Nie wiemy jakie byłoby jego życie, teraz jest z Bogiem szczęśliwe. Pan Bóg może Ci jeszcze wynagrodzić te straty obdarowując potomstwem, któremu będzie dane żyć na ziemi. Ufaj!

Agata
Gość
Agata

Może to jeszcze nadeszła ta chwila i czas próby dla Ciebie. Życzę Tobie wiele łask Bożych

magda
Gość
magda

Czytajac swiadectwo czulam sie jakbym sama je napisala. Dlugi klotnie i zadnej pomocy znikad. Nue chce sie juz zyc

Dorota
Gość
Dorota

Magdo, nie poddawaj się. Ja też nie mam pracy, mam sporo długów i znikąd pomocy. Mąż mnie zostawił, teściowa przeciwko mnie, a ja na przekór wszystkiemu trwam w modlitwie. Ufam Maryi i wierzę że mnie nie zostawi. Trwaj w modlitwie.

Danka
Gość
Danka

daj czas czasowi, a pomoc przyjdzie- zawsze przychodzi w stosownym dla Boga czasie

NOWOŚĆ

Dwa filmy

o Michale Archaniele

na DVD - z książeczką