Marek: Niezliczone są łaski i dobroć naszej Ukochanej Matki

Niech będzie Pochwalony Jezus Chrystus i Maryja zawsze dziewica, na początku przepraszam Ciebie Matko Boża że tak długo zwlekałem ze złożeniem świadectwa. Przepraszam Ciebie Matko Boża, że czasami odmawiałem różaniec bez potrzebnego skupienia, szybko, bezładnie. Dzięki Nowennie Pompejańskiej moje życie zmieniło się na lepsze, pełniejsze, zauważyłem, że jestem teraz innym człowiekiem pełnym miłości do Boga i bliźnich, dużo spokojniejszy.
Read More

Małgorzata: Cud narodzin

Nowenne zaczęłam odmawiać z prośbą do matki bożej o dar macierzyństwa w dniu w którym skończyłam nowenne okazało się że jestem w długo wyczekiwanej ciąży. Przez całą ciążę odmawialam nowenne o szczęśliwy poród i zdrowe dziecko.
Read More

Anna: Nowenna Pompejańska za syna

Rok temu zmówiłam Nowennę Pompejańska w intencji syna. Miał 18 lat, szybko wpadł w alkoholizm, wizyty u psychiatry tylko pogorszyły sytuacje, choć później syn podejmował próby terapii. Dziś, po roku, skończył liceum, nad nałogiem stara się panować, ciężko mu zaakceptować, że jest to problem, ale stara się. Teraz, 4 maja...
Read More

Iz: To było wspaniałe!

W listopadzie 2016 rozmawialam z osobami szalejacymi na punkcie Maryi i to chyba one wymodliły mi to, ze dałam sie Jej odnalezc.
Read More

Maja: Nie bój się wierzyć

Szczęść Boże! Z Nowenną Pompejańską spotkałam się rok temu, w trudnej dla mnie sytuacji. Przez właściwie 3 ostatnie lata sporo przeszłam. Nie zawsze pod rękę z Bogiem... Miałam swoją działalność gospodarczą, narzeczonego i przyjaciół. Do czasu... Wszystko runęło w mgnieniu oka. A ja mogłam biernie patrzeć. Zostałam sama, chora, wyśmiana...
Read More

Magda: Skończyłam nowenne i nie uzyskałam łaski

Szczęść Boże, chciałam się podzielić swoimi odczuciami. Odmawiałam Nowennę Pompejańską ( pierwszą w swoim życiu) bardzo pobożnie,ufnie, mówiłam wszystkie 4 tajemnice Różańca Swiętego w intencji o pomoc w wyjściu z długów i szczęśliwe zakończenie wszystkich trudnych i beznadziejnych spraw i….

Nasza Ukochana Matka mnie nie wysłuchała. Gorąco wierzę, że taki jest plan Bozy względem mnie. Problemy coraz bardziej sie nasilają, długi rosną a ja już nie mam siły ani sie modlić,ani żyć.

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

9 komentarzy do "Magda: Skończyłam nowenne i nie uzyskałam łaski"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
barbara
Gość
barbara

Proszę sobie przeczytać akt zawierzenia ojca Dolindo.I zaufać ze Matka Boza Pani pomoże.

Dorota
Gość
Dorota

Nie przestawaj, módl się chociaż intencja nie została wysłuchana, to zastanów się czy nie dostałaś innych łask. Ja odmawiam 4 NP i też jeszcze nie zostałam wysłuchana. Dostałam za to m.in. łaskę cierpliwości, spokoju,radości chociaż ból serce ściska, pokory, modlitwy, zmieniłam się, stałam się innym człowiekiem. Nie przestaję się modlić, zawierzyłam wszystko Matce Bożej Pompejańskiej i ufam że w odpowiednim czasie dostanę łaskę o którą proszę. Nie zniechęcaj się, weź różaniec do ręki i proś. Pozdrawiam serdecznie.

Sylwia
Gość
Sylwia

Magdo nowenna to nie jest koncert życzeń….jeśli Matenka obiecała to wysłucha tylko w odpowiednim momencie i trzeba modlić sie dalej i cierpliwie czekać

martyna
Gość
martyna

Ja mam podobnie, modliłam się w intencji o szczęśliwy przebieg ciąży, i w momencie gdy rozpoczęłam część Dziękczynną dostałam krwawienia, straciłam już 3 Aniołka.
Nie umiem się już modlić…

Niki
Gość

Może dla tego dziecka tak było najlepiej i dla niego był to szczęśliwy przebieg ciąży. Nie wiemy jakie byłoby jego życie, teraz jest z Bogiem szczęśliwe. Pan Bóg może Ci jeszcze wynagrodzić te straty obdarowując potomstwem, któremu będzie dane żyć na ziemi. Ufaj!

Agata
Gość

Może to jeszcze nadeszła ta chwila i czas próby dla Ciebie. Życzę Tobie wiele łask Bożych

magda
Gość

Czytajac swiadectwo czulam sie jakbym sama je napisala. Dlugi klotnie i zadnej pomocy znikad. Nue chce sie juz zyc

Dorota
Gość
Dorota

Magdo, nie poddawaj się. Ja też nie mam pracy, mam sporo długów i znikąd pomocy. Mąż mnie zostawił, teściowa przeciwko mnie, a ja na przekór wszystkiemu trwam w modlitwie. Ufam Maryi i wierzę że mnie nie zostawi. Trwaj w modlitwie.

Danka
Gość

daj czas czasowi, a pomoc przyjdzie- zawsze przychodzi w stosownym dla Boga czasie

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!