Agnieszka: Maryja pomaga mojemu bratu

Pragnę złożyć pierwsze moje świadectwo o skuteczności nowenny pompejańskiej. Jeszcze jestem w trakcie jej odmawiania, ale Maryja już udzieliła potrzebnych łask mojemu bratu.
Przeczytaj całość

Krystian: uzdrowienie Cioci

Jedna z intencji była o uzdrowienie dla Cioci, która była ciężko chora, gdy zacząłem odmawiać stał się cud, Matka Boża wysłuchała prośby i Ciocia wyszła ze szpitala
Przeczytaj całość

Sandra: Calym sercem ! Kocham te nowenne, gdy przychodzi czas zakonczenia, to pytam sie Pana Jezusa, Maryi o intencje do kolejnej !

Oh, chcialam sie podzielic swoimi przezyciami z mojej nowenny :) pan Bog sprawil, ze pokochalam Go w Maryi, kochanej Matce Bozej i jej pompejanskim rozancu :)
Przeczytaj całość

Łucja: Wysłuchane prośby

Wiosną b.r. dostałam od znajomej katachetki w prezencie Miłujcie się. Lubiłam czytać, rozważać. To wydanie było wyjątkowe, ponieważ natrafiłam na modlitwę różańcową pompejańską. W życiu nic nie bywa przez przypadek, to Bóg tak chciał, podesłał mi to czasopismo.Przeczytaj Łucja: Wysłuchane prośby
Przeczytaj całość

Sylwia: Dar Miłości i Bożej Mocy

Pragnę podzielić się tym wszystkim co otrzymałam od Matki Bożej za przyczyną Nowenny Pompejańskiej. Szczerze i serdecznie zachęcam wszystkich do odmawiania tej niezwykłej nowenny, która ma ogromną moc i siłę. Za przyczyną Matki Najświętszej doznałam wielu łask a przede wszystkim doznałam cudu przemiany mojego życia, doświadczając teraz niezwykłej, prawdziwej i...
Przeczytaj całość

Magda: Pomoc często przychodzi niepostrzeżenie

Witajcie, chciałabym Wam przedstawić moje krótkie świadectwo. Nowennę Pompejańską odmówiłam kilka miesięcy temu. Oczywiście często zdarzały mi się dni słabości, modlitwa odmawiana byle jak, dopadało mnie zmęczenie, ale wytrwałam. Wytrwałam, bo intencja była dla mnie bardzo ważna – moja rodzina popadła w problemy finansowe i na tamten czas zdawały się one bardzo trudne do rozwiązania, a przynajmniej nie od nas bezpośrednio zależała poprawa tej sytuacji. Dopadały nas czarne myśli i ogólnie był to trudny psychicznie czas. Modliłam się o poprawę tej sytuacji. Skończyłam nowennę, jakoś trwaliśmy, ciągle było za co żyć – może nie było kokosów, ale koniec z końcem dało się jednak wiązać (o co bardzo się wcześniej obawialiśmy).

Ostatnio podczas rodzinnej rozmowy ktoś bliski powiedział coś, co zostało mi w pamięci. Mianowicie, że X (osoba utrzymująca naszą rodzinę) trochę odżył, że wychodzi na prostą i może przestanie się już tak przejmować naszą sytuacją, bo jest lepiej. Oświeciło mnie, że poprawa przyszła tak niepostrzeżenie, że łaska spływająca na nas umknęła mojej uwadze. Nie jest może kolorowo, ale zdecydowanie jest lepiej i wierzę, że Maryja wyprosi dla nas jeszcze więcej łask. Za otrzymane ogromnie dziękuję! Bądź z nami Maryjo i błogosław nam. Módlcie się, Kochani! Naprawdę warto.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Obrazki z nowenną pompejańską?