Anna Maria: Wymodlona praca

Kochani, niedawno ukazało się na stronie moje świadectwo o wielu łaskach Bożych, jakich doświadczyłam, odmawiając nowennę i prosząc Matkę Bożą o wstawiennictwo. Aktualnie odmawiam trzecią nowennę o zbawienie dusz czyśćcowych. To świadectwo dotyczy mojej pierwszej intencji uzyskanej za pomocą nowenny.

Wcześniej pisałam, że nowenna to jedna z piękniejszych rzeczy, jaka przytrafiła mi się w życiu, jeśli nie najpiękniejsza. Moją pierwszą nowennę odmawiałam w intencji znalezienia stałej i dobrej pracy. Ukończyłam ją 7 kwietnia – dzisiaj jest 21 maja i niebawem zaczynam nową, wymodloną pracę (na początek na umowę na czas próbny, ale to norma). Wcześniej pracowałam w niepełnym wymiarze, a potem imałam się różnych dorywczych, fizycznych prac.

Praca jest ambitna, z możliwością wykazania się, atmosfera przyjazna. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że wszystkie elementy składowe tej pracy układają się w jedną całość. W tej firmie byłam już wcześniej na rozmowie o pracę, ale wówczas mi się nie udało, gdyż stanowisko wiązało się z biegłą znajomością języka. Firma oddzwoniła do mnie dwa tygodnie później, że mają dla mnie inną propozycję. Nawet rozwiązała się sprawa z trudnym dojazdem do firmy i ten dylemat został rozwiązany już na rozmowie kwalifikacyjnej. Po raz pierwszy spotkałam się na rozmowie o pracę, iż zostały wzięte pod uwagę moje zdolności interpersonalne i pedagogiczne, a wcześniej były tylko przeszkodą.

Mam obawy, czy sobie poradzę, ale wiem, że z Matką Bożą wszystko mi się uda! Miałam chwile zwątpienia, ale nie czekałam z założonymi rękami. Wysyłałam CV, dzwoniłam do firm, jeździłam na rozmowy. Byłam już nawet zdecydowana poszukać pracy za granicą, lub w innym zakątku kraju.Kochani, ufajcie, zawierzcie Matce Bożej, w odpowiednim momencie otrzymacie to,o co prosicie. Wierzę, iż ta praca nie jest tylko szczęściem lub przypadkiem, ale z pewnością zadziałała Matka Boża. Dziękuję Matce Bożej za wszystkie otrzymane łaski, a także za spełnienie mojej intencji w sprawie pracy. Królowo Różańca Świętego, módl się za nami! Chwała Jezusowi Chrystusowi!

"Królowa Różańca

Jeszcze taniej!

- juz od 2

.

Świętego"

2
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
2 Wątki komentarzy
0 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
2 Autorzy
martaApostoł Różańca Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Apostoł Różańca
Gość
Apostoł Różańca

Chwała Panu i Matce Bożej!

marta
Gość
marta

Ja tez.modle sie o prace. Dziekuje za twoje swiadectwo ktore daje mi nadzieje