Malwina: W środku nocy mój narzeczony wysłał do mnie smsa , że nie chce ślubu, bo zakochał się w innej kobiecie.

Modląc się tą Nowenną trzeba być przygotowanym na wszystko. Nigdy nie wiesz, co wymodlisz!
Read More

Kinga: Wiedziałam że się uda

O Nowennie Pompejańskiej dowiedziałam się od koleżanki kilka lat temu. Odmawianie czterech części różańca co dzień było dla mnie czymś niemożliwym. Myślałam, że nie dam rady. Dopiero w tym roku zaczęłam przymierzać się do odmawiania. Czytałam świadectwa i poczułam, że jestem w stanie to zrobić i ja.
Read More

Renata: Osiągnęłam spokój ducha i wewnętrzną radość

Chciałam podzielić się świadectwem za pośrednictwem tej strony, ponieważ Boża opatrzność kilka miesięcy temu mnie tutaj przyprowadziła. Jakiś czas temu ukończyłam nowennę , moja intencja o dar macierzyństwa na razie się nie spełniła, ale wierzę, że na wszystko potrzebny jest czas.
Read More

Grażyna: Światło Ducha Świętego

Szczęść Boże. Dziś skończyłam odmawiać część błagalna nowenny pompejanskiej i muszę powiedzieć,że moja prośba została wysluchana już w trzecim dniu jej odmawiania. Modlilam się o światło ducha świętego dla mojego syna, który pisał pracę inżynierską. Całe studia przeszedł ze średnią 4,5. Wybrał sobie dosyć ambitny temat, bo cieszył się, że dzięki niemu będzie się mógł darej rozwija jak przyszło do pisania pracy nie potrafił ruszyć z miejsca, zupełna blokada i pustka w głowie.
Read More

Anna: Jakoś wszystko wydaje mi się prostsze

Witajcie kochani. Jak większość z Was,nowennę znalazłam w internecie. Było to ponad rok temu. Od razu stwierdziłam,że nie dam rady i zrezygnowałam ale ziarno zostało zasiane.. Było nam ciężko w życiu, same zmartwienia i kłopoty. Z jednych nie wyszliśmy a już były nowe. Popadałam w depresje, mąż pił. W końcu...
Read More

Magda: Łaska dla mnie i brata

Matka Boża jest wspaniała! Obdarza nas tak wielkimi łaskami, chociaż jesteśmy tego niegodni. Nowennę pompejańską zaczęłam odmawiać w styczniu o łaskę zajścia w ciążę, na razie czekam na jej spełnienie. Na początku po jej skończeniu był smutek, że jeszcze nie zostałam wysłuchana, ale teraz widzę, że było to dla mnie lepsze, głównie z powodów zawodowych zajście w ciążę na początku roku byłoby dla mnie niekorzystne, jak widać Matka Boża wie co robi.

Dzięki tej wspaniałej modlitwie otrzymałam wiele łask, zwłaszcza duchowych, uświadomiłam sobie swoje problemy, nauczyłam większej pokory i cierpliwości, ale co najważniejsze świadectwo o niej przekazałam rodzinie.

Wtedy łaska Boża dotknęła i mojego brata, który przez problemy życiowe, depresje stracił nadzieję, stał się bardziej obojętny duchowo. Gdy usłyszał moje opowiadanie o nowennie od razu zaczął ją odmawiać, co bardzo mnie zdziwiło, gdyż nie był osobą gorliwą do modlitwy. Po około dwóch tygodniach części błagalnej najdroższa Maryja wysłuchała jego prośby – uzdrowiła go z choroby w sposób niewytłumaczalny medycznie, nie było wątpliwości, że to cud.

Wszyscy płakaliśmy z radości a Matka Boża nawróciła go tym samym. Tak bardzo się zmienił, że odmawiał nawet dwie nowenny na raz, stał się lepszy, pobożniejszy. Jestem wdzięczna Matce Bożej ta te wspaniałe dary, bo wiem że nic nie dzieje się bez przyczyny. Dzięki mojej nowennie zyskałam ja i mój brat. Matko Najdroższa bardzo dziękujemy Ci za Twoją miłość do nas i za wszelką pomoc! A ja wciąż czekam na spełnienie mojej prośby, ale wiem że jeśli się to nie stanie to Maryja sama wie co jest dla nas najlepsze i dlatego powierzam się jej cała i mówię „niech będzie wola Pana, pomóż mi wytrwać”. Bądź pozdrowiona Maryjo i Nasz Panie Jezu. Chwała Bogu!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o