Dawid: 2 ważne dla mnie sprawy

Kiedy już jednak zacząłem ją odmawiać wyczuwałem taki wewnętrzny spokój, w głębi duszy słyszałem jak ktoś do mnie przemawiał "spokojnie nie denerwuj się.
Read More

Karola: Zostałam wysłuchana

Moja batalia z nowenna pompejanska zaczela sie w pazdzierniku,a zakonczyla w styczniu. Batalia, poniewaz nie byla dla mnie to latwa modlitwa. Najwieksza trudnosc sprawialo mi skoncentrowanie sie. Zawsze cos mnie rozpraszalo. Niestety jednego dnia nowenny nie odmowilam. Bylo to juz pod koniec czesci dziekczynnej.
Read More

Julia: I Maryja zadziałała po raz kolejny.

Dzisiaj skończyłam odmawiać drugą NP. W pierwszej zostałam uzdrowiona z anoreksji. W tej, prosiłam o uzdrowienie z konsekwencji, które przyniosła ta choroba. I Maryja zadziałała po raz kolejny. Oczywiście, tak jak tego się nie spodziewałam.
Read More

Magda: Długo się zbierałam, aby napisać tutaj cokolwiek …

Dziękuję też za tę Nowennę bo jest ona cudowna
Read More

Beata: Wierzę, że to przez wstawiennictwo Maryi moje dziecko jest zdrowe

Obiecałam Matce Najświętszej złożyć świadectwo. Co czynię. Kiedy mój synek poszedł do przedszkola okazało się, że nie komunikuje się tam werbalnie. Zauważyłam, że w pewnych miejscach, wśród obcych ludzi, dzieci, nie rozmawia, jest onieśmielony, czasem nawet wystraszony.
Read More

Łucja: Cudowny sen babci

Moja babcia(która jest przykuta do ,,łoża boleści,nie wstaje i nic prawie nie widzi),od-
mawia prawie non stop Nowennę Pompejańską.w jej trakcie śniła się Jej Matka Boska,bez korony,w czerwonej sukni,z Dzieciątkiem na ręku.Było to w nocy-22 pażdziernika.Babcia nie widziała ,o jaką Matkę Boską chodzi.Dopiero po sprawdzeniu w wielu książkach i internecie okazało się,że to jest wizerunek Matki Boskiej KAZAŃSKIEJ,której święto przypada właśnie 22.10.!!!W dodatku ten obraz jest na okładce ostatniego numeru ,,Królowej Różańca świętego”!!!Od tamtej pory cała nasza rodzina modli się także do tej Matki,która jest patronką kresów .Babcia zaczęła odczuwać wyrażną pomoc Maryi w naszym życiu rodzinnym i gorąco poleca,aby wszyscy się do Matki Kazańskiej modlili.

1
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Barbara Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Barbara
Gość
Barbara

wspaniały sen i wspaniały dowód istnienia i pomocy Maryii babcia jest ważną osoba dla Maryii bo Matka Boża nie każdemu się przysni tylko jej umiłowanym i wiernym dzieciom pozdrawiam Ciebie I Twoją babcię

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!