Paulina: Ufajcie Królowej Różańca Świętego

Mam na imię Paulina. Początkowo odmawianie dla mnie 1 części różańca było kłopotem, a co dopiero 3 części. Jednak zależało i zależy mi na pewnej osobie, co sprawiło, że postanowiłam odmawiać Nowenne Pompejańską. Przeczytaj Paulina: Ufajcie Królowej Różańca Świętego
Przeczytaj całość

Robert: wysłuchana modlitwa

Chciałem podzielić się moimi cudami związanymi z Nowenną Pompejańską i podziękować Najświętszej Maryi Pannie i Bogu za wszelkie łaski. Pisze to również w celu pokrzepienia wielu serc, którym wydaje się że nie zostaną wysłuchane. Nowennę Pompejańską poznałem dzięki modlitwom do św. Rity i św. Ekspedyta. Za ich wstawiennictwem doświadczyłem już...
Przeczytaj całość

Anna: Wiem że Pan Bóg nigdy nas nie zostawi

Szczęść Boże! Przepraszam kochana Matenko, ze zwlekałam z napisaniem tego świadectwa. Nowennę odmawiam od października 2016 z niewielkimi przerwami. Modlitwę poznałam dzieki pewnej osobie, która Pan Bóg postawił na mojej drodze w pracy. Modliłam sie głównie w intencji pracy, która jest bardzo stresująca. Dzieki opiece Matenki sytuacja sie poprawiła DIAMETRALNIE! To jest wręcz niesamowite.
Przeczytaj całość

Renata: Wszystkie nowenny zostały wysłuchane

Wszystkie nowenny zostaly wysluchane! Cudowna modlitwa. Zbliża do Boga i Matki Najświętszej, zdane ciężkie egzaminy, podwójne uleczenie to efekty tej wspaniałej nowenny pompejańskiej. Kiedyś Jeden różaniec to był problem, dziś trzy odmawiam bez przerwy. Polecam ją wszystkim. Daje wiele łask i zbliża do Boga!!!
Przeczytaj całość

Basia: W intencji wyleczenia niepłodności

Na nowennę pompejańską ''natknęłam się'' przypadkiem gdy całe życie i nadzieja na bycie matką we mnie wygasła. Ale może zacznę od początku... Staramy się z mężem o dziecko odkąd nasze życie materialne zaczęło się układać, czyli od jakiś 2 lat. Myślałam że to będzie łatwe bo przecież większości ludzi wystarcza kilka miesięcy... niestety nie w naszym przypadku. Chodziłam do lekarzy i u każdego padała diagnoza - '' ma Pani PCOS (zespół policystycznych jajników) i nie będzie łatwo zajść w ciążę''.
Przeczytaj całość

Katarzyna: Moc modlitwy

Pragnę podzielić się moim świadectwem.Otóż jest to moja trzecia Nowenna w intencji znalezienia dobrej pracy. W dwóch poprzednich Matka Boża częściowo udzieliła mi Łask właśnie w sferze zawodowej. Otrzymałam jednak wiele więcej, takich o które nawet nie prosiłam. Przede wszystkim spokój ducha, radość życia codziennego i pogłębienie wiary. W odmawianej aktualnie Nowennie mam wielką nadzieję że Maryja poprowadzi mnie odpowiednią drogą wżyciu zawodowym. Muszę także powiedzieć o łasce którą otrzymałam w trakcie tej Nowenny. Łasce o której nigdy nie wspomniałam w modlitwie, którą w zasadzie mogłabym nazwać Cudem. Otóż Matka Boża wyzwoliła mnie z nałogu, bez żadnego wysiłku z mojej strony.Bez udziału mojej ” silnej woli”, która patrząc po ludzku jest nieodzowna w takiej sytuacji. Maryja jest Królową Nieba i Ziemi!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "Katarzyna: Moc modlitwy"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
kasia
Gość

Mnie wyzwoliła także z wielu nałogów mimo że nie prosiłam jej o to kochani módlcie sie za innych za dusze czyścowe a Mateka Boska da wam wszystko co dla was potrzebne. Moje życie przewróciło sie do góry nogami dzieki nowennom bo 11 odmawiam Maryja wyprowadza mnie z ciemności z dna w jakim sie znalazłam byłam nikim teraz czuje że zaczynam wracać do ludzi do świata teraz wszystko dla mnie jest nowe piekne tak jak bym sie dopiero urodziła .Chwała Maryji – Dziekuje Ci mateńko że pozwalasz mi zacząć wszystko od nowa z Bogiem w sercu❤

Aleksja
Gość
Aleksja

Mnie również Matka Boska wyzwoliła z nałogu. Bez wysiłku, wyrzeczeń i silnej woli. To prawdziwy cud.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!