Vita: Uzdrowienie siostry

Szczęść Boże Wszystkim! Tj. moje drugie świadectwo, a 4 nowenna pompejańska. Pierwsze dwie intencje odmówiłam w intencji naprawy mojego małżeństwa, 3 - nie została zakończona. Co dotyczy pierwszych dwóch nowen, to dopiero teraz małymi kroczkami coś się zmienia w naszym małżeństwie. Przeczytaj Vita: Uzdrowienie siostry
Read More

Hania: Opieka Matki

O nowennie słyszałam od mamy i siostry, jednak było to dla mnie zbyt trudne, aby rozpocząć. Zdecydowałam się w grudniu. Obiecałam Matce Najświętszej, że odmówię dwie nowenny jeśli będę w ciąży, bo wszystko na to wskazywało. Jedną odmówię o szczęśliwe rozwiązanie a drugą o łaskę nawrócenia dla najbliższych. Przeczytaj Hania:...
Read More

Marcin: Moje życie nabrało prawdziwej głębi i sensu

Chciałbym się podzielić łaskami, które otrzymałem od Najświętszej Matki podczas odmawiania Nowenny Pompejańskiej. Obecnie odmawiam 3-cią. O nowennie dowiedziałem się z katolickiego portalu internetowego, poprzez Facebooka gdzie czytałem artykuł o cudach, jakie może zdziałać. W artykule zamieszczono pokaz slajdów z różnymi zadaniami na Wielki Post (taki obrazek w formacie gif).
Read More

Anna: Ratunek z niewoli toksycznego związku

Dla Boga nie ma nic niemożliwego! Dziękuję Ci Matko Boża Królowo Różańca Świętego za pomoc z nieba w uratowaniu mojej siostry z niewoli toksycznego związku.
Read More

Bożena: Maryja to moja Królowa i Matka

Mateńka wysłuchała mojej prośby, mamy upragnione zamówienia dziękuje,z całego serca dziękuje pobłogosław nam Królowo Różańca Sw.
Read More

Katarzyna: Moc modlitwy

Pragnę podzielić się moim świadectwem.Otóż jest to moja trzecia Nowenna w intencji znalezienia dobrej pracy. W dwóch poprzednich Matka Boża częściowo udzieliła mi Łask właśnie w sferze zawodowej. Otrzymałam jednak wiele więcej, takich o które nawet nie prosiłam. Przede wszystkim spokój ducha, radość życia codziennego i pogłębienie wiary. W odmawianej aktualnie Nowennie mam wielką nadzieję że Maryja poprowadzi mnie odpowiednią drogą wżyciu zawodowym. Muszę także powiedzieć o łasce którą otrzymałam w trakcie tej Nowenny. Łasce o której nigdy nie wspomniałam w modlitwie, którą w zasadzie mogłabym nazwać Cudem. Otóż Matka Boża wyzwoliła mnie z nałogu, bez żadnego wysiłku z mojej strony.Bez udziału mojej ” silnej woli”, która patrząc po ludzku jest nieodzowna w takiej sytuacji. Maryja jest Królową Nieba i Ziemi!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "Katarzyna: Moc modlitwy"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
kasia
Gość

Mnie wyzwoliła także z wielu nałogów mimo że nie prosiłam jej o to kochani módlcie sie za innych za dusze czyścowe a Mateka Boska da wam wszystko co dla was potrzebne. Moje życie przewróciło sie do góry nogami dzieki nowennom bo 11 odmawiam Maryja wyprowadza mnie z ciemności z dna w jakim sie znalazłam byłam nikim teraz czuje że zaczynam wracać do ludzi do świata teraz wszystko dla mnie jest nowe piekne tak jak bym sie dopiero urodziła .Chwała Maryji – Dziekuje Ci mateńko że pozwalasz mi zacząć wszystko od nowa z Bogiem w sercu❤

Aleksja
Gość
Aleksja

Mnie również Matka Boska wyzwoliła z nałogu. Bez wysiłku, wyrzeczeń i silnej woli. To prawdziwy cud.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!