Sandra: Uwierzyłam w moc modlitwy

Podobnie jak wiele osób, na początku wątpiłam, że dam radę wytrwać w modlitwie aż 54 dni oraz w to, że Maryja mnie wysłucha, bo przecież nie zawsze postępuję zgodnie z tym, jak Bóg ode mnie tego oczekuje. Jednak kiedy tylko zaczęłam odmawiać modlitwę poczułam, że jest mi lżej na duszy...
Read More

Agnieszka: dziecko

Przed wizytą do lekarza zrobiłam test ciążowy i okazało ze jestem w 5 tygodniu ..pamietam jak zrobiłam ten test i powidziałam sobie w duchu ,, Nadzieja Matką głupich,, Wiec prosze sobie wyobrazic mojA euforię nie mogłam w to na początku uwierzyc ani moj mąz na drugi dzien kupił kolejne testy zebym powtórzyła bo nadal nie mogłam w to uwierzyc .
Read More

Daria: Dziekuje Ci Maryjo!

Szczesc Boze! Moja Nowenne rozpoczelam po rozstaniu z chlopakiem. Bylam zalamana, tak jak trwoga to do Boga. Nie bylam w stanie prosic o jego powrot, balam sie, ze jesli Bog tego nie wyslucha to ja zwatpie, ale tez nie bylam w stanie modlic sie o dobrego meza. Nowenne w tej...
Read More

Andrzej: Wiele łask i prawie rok modlitwy Nowenną Pompejańską.

Oczekiwałem też licznych wielkich łask ale nic sie nie działo. Powoli zacząłem zauważać w sobie zmiany na lepsze z agresywnego chłopaka zrobiłem sie myślącym odważnym facetem , teraz nie wyobrażam sobie dnia bez Nowenny Pompejańskiej, rozmawiam z Maryją jak z najlepszą mamą proszę ją o wszystko i wiele razy widzę jak do mnie mówi przez różne sytuacje czy po prostu drobne prośby sie spełniają a ja doznaje łaski ich rozumienia i spostrzegania .
Read More

Iga: Odczułam namacalną opiekę Maryi!

Dzięki Ci Maryjo, ze zaniosłaś te modlitwę do Boga Ojca przez Twojego Syna - Jezusa , mocą Ducha Świętego! Uwierzcie - Maryja nigdy nie opuszcza! Trwajcie tylko i wierzcie.
Read More

Halina: uzdrowienie psychiki, lęków i depresji

Nowennę zaczęłam dopiero 5 dni temu. Mam silne paniczne lęki, leki nie pomagały mi a wręcz czułam się dużo gorzej. Znalazłam ulotkę z Gościa Niedzielnego o nowennie pompejańskiej. Postanowiłam prosić Matkę Bożą o pomoc, chociaż bałam się, że nie wytrwam. Pierwsze dni nowenny były trudne. Dzisiaj Pierwszy Czwartek miesiąca. Modliłam się w kościele przed Najświętszym Sakramentem, przed JEZUSEM. Nie mogłam się skupić, ogarniała mnie panika, chciałam uciec z kościoła, siłą woli modliłam się dalej, sama nie wiem jak. W czasie odmawiania ostatniej Chwalebnej Część moje serce zostało napełnione spokojem i radością. Po skończeniu nowenny poszłam do księdza podzielić się moim spokojem a teraz piszę dla Was Kochani. To łaska Pana Naszego Jezusa i Matki Jego Maryi, wierzę w to bardzo głęboko jak i w to że miałam się z Wami podzielić tą radością. Wiara i wytrwałość w modlitwie to nasza droga. Dziękuje wszystkim, którzy się za mnie modlili i zapewniam o modlitwie za wszystkich. Niech Bóg ma Was w swojej opiece.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "Halina: uzdrowienie psychiki, lęków i depresji"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
v-tec
Gość

Ja mowie 5 nowenne,o jakbym chcial doznac takiego pokoju…Ale ostatnio jest wiele swiadectw o uzdrowieniu psychiki,licze ze zaczol sie sezon na uzdrawianie…
PROSZE O MODLITWE

Halina
Gość
Halina

Pomodlę się za Ciebie a Ty ufaj Jezusowi i Matce Jego.Szczęść Boże.

Obrazki z nowenną pompejańską?