Magdalena: Powtórne świadectwo

To jest moje trzecie świadectwo jakie składam nie będzie jakieś obszerne ,ale postaram się napisać tak jak przedtem .
Read More

Magdalena: Zostałam uratowana dzięki Maryi!

Chcialam zlozyc swiadectwo. Prosilam o znalezienie pracy,a dostalam o wiele wiecej. Maryja wyprosila wiecej lask. Na Nowenne Pompejanska trafilam przypakowo, znajdowala sie na lawce z tylu w kosciele, po prostu kiedys poszlam w tygodniu na Msz sw. i znalazlam broszurke.
Read More

Ewelina: Uzdrowienie  i wielka pomoc Matki Bożej

6 kwietnia 2014 roku wydarzyło się w moim życiu wielkie nieszczęście- mój partner życiowy, jadąc do pracy do Niemiec uczestniczył w wypadku drogowym po stronie Niemieckiej. Był stroną poszkodowaną, doznał bardzo poważnych i rozległych obrażeń wewnętrznych, jego stan od samego początku był krytyczny. Moje życie z dnia na dzień się zmieniło. Trafił do najlepszego oddziału intensywnej terapii w tej części Niemiec- lekarze robili wszystko, co w ich mocy, przeszedł szereg operacji, kluczowe były najbliższe dni.
Read More

Agnieszka: Nie traćcie wiary

Chciałabym złożyć świadectwo dla tych, którzy wątpią w skuteczność tej nowenny lub mają problem z jej dokończeniem. Trzykrotnie zbierałam się do jej odmówienia aż w końcu się udało!!! Prosiłam o łaskę dobrego męża. Podczas gdy praktycznie wszyscy moi znajomi i przyjaciele zakładali rodziny ja cały czas byłam sama. Na samą...
Read More

Iza: Prostowanie dróg

Szczęść Boże Nowenna Pompejańska odmieniła nasze życie. Poplątaly się nasze drogi, zgubiliśmy siebie. Ponieważ huragan trwał bardzo długo, zdecydowałam się poprosić o pomoc Matkę Bożą. Chciałam mieć spokój i rodzinę-bez względu na to, czy ktoś bedzie ją z nami tworzył. Upływało niemal dwa lata, odkąd życie stało sie dla mnie...
Read More

Andrzej: moja droga do różańca

To trudna sytuacja finansowa,po utracie pracy,po zawale,po różnych problemach z wchodzącymi w swoje dorosłe życie dziećmi i wyjazd żony za pracą,na kilka miesięcy,były powodem że zacząłem modlitwę z Radiem Maryja.

w internecie szukałem modlitwy różańcowej,modlitwy o wstawiennictwo Jana Pawła 2,o wstawiennictwo Św.Rity, odwiedzałem stronę” Królowej Różańca Św.” i tak doszedłem do Nowenny Pompejańskiej.Było to niespełna dwa lata temu.przyszło postanowienie żeby spróbować,ale i obawa,jak podołam,czy dam radę,to przecież tak długo.

Różańca nie miałem w ręku,nie modliłem się nie umiałem.a mam już dobrze po 50-tce.Wytrwałem,i o dziwo wydaje mi się to prostsze jak myślałem.Teraz z perspektywy czasu mogę powiedzieć że zaraziłem się modlitwą,wiarą i próbuję przekonać swoje dzieci.teraz także widzę,że to moja żona najpierw wymodliła się za mnie,będąc w różnych Sanktuariach, żebym się nawrócił.

Zaprenumerowałem KRŚ, i zdecydowałem sie na świadectwo.rozważam następna nowennę,ale już z żoną,bo widzę że nasze życie nabiera koloru.Żałuję że tak długo ni umiałem do ręki wziąść różańca i się pomodlić,Szczęść Boże.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

1
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Gosia Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Gosia
Gość
Gosia

Cudowne świadectwo. Nigdy nie jest za późno na modlitwę. Pan Jezus cieszy się z każdego nawrócenia.