Chrześcijanka: Zerwanie z nałogiem nikotynowym

Odmówiłam pierwszą Nowennę Pompejańską było bardzo ciężko .Nie myślałam że wytrwam 54dni .Najbardziej na samym początku było ciężko naprawdę ciężko.
Przeczytaj całość

Elzbieta: pokochałam różaniec

Zakończyłam właśnie Nowennę Pompejańską w wielki piątek. Dziękuję Ci Mateńko za łaski ,które otrzymałam spokój wyciszenie .
Przeczytaj całość

Tata: Pierwsza sobota miesiąca

W związku z pewnymi wydarzeniami, które miały miejsce w czerwcu tego roku i które dotyczyły mojej rodziny, a zwłaszcza dwuletniej córki, postanowiłem poszukać pomocy u Matki Bożej. Przeszukując internet, natknąłem się na modlitwę nie do odparcia, czyli na nowennę pompejańską. Początkowy chaos, jaki towarzyszył moim modlitwom różańcowym oraz problemy w domu i pracy nie pomagały w głębszym poznawaniu tajemnicy nowenny pompejańskiej
Przeczytaj całość

Asia: Wstawałam o 5 rano i przed pracą się modliłam się

Matka Najświętsza wysłuchała moje prośby. Od kilku lat próbowałam sprzedać swoje mieszkanie i kupić większe, powiększyła się rodzina, 2 dzieci, mieszkanie małe 2 pokojowe, ale nie mogliśmy znaleźć kupca na nasze mieszkanie. Chcieliśmy kupić mieszkanie 4 pokojowe 60 m2 w starym 30 letnim wieżowcu i w tej intencji zaczęłam się modlić Nowenną. Wstawałam o 5 rano i przed pracą się modliłam to było mniej więcej w październiku 2015 roku, nowenny nie ukończyłam bo trafiłam do szpitala, ale Matka Najświętrza wysłuchała moich próśb.
Przeczytaj całość

Monia: Z nowenną w życiu lżej

Odmawiajcie nowennę,ma ogromną moc Matki Bożej. To jest niesamowite co ona może zdziałać. Wiara czyni Cuda.
Przeczytaj całość

Agnieszka: Nawrócenie przyjaciela

Jeszcze nie odmówiłam całej Nowenny, na razie zaczynam część dziękczynną. Wprawdzie moja intencja jeszcze się nie spełniła, jednak zauważyłam wiele łask w moim życiu za pośrednictwem Matki Najświętszej.

Po pierwsze, odzyskałam wewnętrzny spokój, przestałam przeklinać… w tak krótkim czasie, jakim jest 27 dni, zaszło wiele pozytywnych zmian w moim życiu. Ale najważniejszą z nich muszę się koniecznie z Wami podzielić. Mój przyjaciel – zagorzały ateista, który od lat nie chodził do Kościoła i nie przyjmował sakramentów, w ogóle negował istnienie Boga i sens wiary – nawrócił się!

W niedzielę, po raz pierwszy od wielu lat uczestniczył we Mszy Świętej, a w poniedziałek przystąpił do sakramentu pokuty. Teraz mówi, że to dzięki mnie nastąpiła w nim taka zmiana, ale ja wiem, że to tylko i wyłącznie zasługa Matki Bożej, ponieważ w czasie modlitwy często myślałam o jego postawie. Ogólnie przygnębiał mnie fakt, że osoba, którą lubię, jest tak daleko od Boga i nie zanosi się na zmiany.

Modliłam się w całkiem innej intencji i wierzę, że w swoim czasie (o ile taka jest Wola Boża) zostanę wysłuchana, a „po drodze” uzyskałam tak wiele łask, w tym tę najwspanialszą, jaką jest nawrócenie przyjaciela. Dlatego też pragnę zaświadczyć, że warto zawierzyć Maryi!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "Agnieszka: Nawrócenie przyjaciela"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
URSZULA
Gość
URSZULA

CHWAŁA PANU
JA DZIŚ RANO BYŁAM NA MSZY ZA MOICH PRZYJACIÓŁ
O ICH NAWRÓCENIE
DZIĘKUJE ZA TO ŚWIADECTWO

renia
Gość

Witam ja proszę Maryję o powrót mojego byłego co rozstał się po 8 latach bo słowa kolegi i szukanie mu innej co ma 3 dzieci są ważniejsze niż moje slowa ja i nasza córka .ale chyba tracę juz nadzieje i nie będzie razem.jego kolega i jego rodzina nim manipuluje a tego nie widzi proszę was o pomoc w modlitwie żeby córka miała dobrego ojca ..rodziców .

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!