Dorota: Powrót do zdrowia

Witam bardzo serdecznie. Na nowennę pompejską natknęłam się dzięki przyjaciółce. Kiedy dowiedziałam się, że maż ma nawrót choroby nowotworowej byłam załamana. Kiedy dostałam od niej nowennę , bez zastanowienia zaczęłam ją odmawiać. Nie raz godzinę wcześniej wstawałam, żeby ją odmówić. Ale to co przeżywałam przez te 54 dni, nie da...
Read More

Sylwia: Powrót ukochanego

Do Nowenny robiłam kilka podejść, za każdym razem rezygnowałam po kilku dniach gdy w mojej relacji z osobą, na której mi zależało robiło się jeszcze gorzej, a ja straciłam nadzieje.W końcu zebrałam się w sobie i obiecałam sobie, ze dokończę Nowennę.
Read More

Marta: Wydarzył się ogrom wspaniałych rzeczy

Witam wszystkich. To moje drugie świadectwo. Nowennę Pompejańska odmawiam ż przerwami od roku. Miałam przerwie w modlitwie, ponieważ wróciłam do toksycznego związku i zły robił Wszystko, żeby mnie odciągnąć od modlitwy, ale tak bardzo pragnąłem by Bóg wyprostował moje ścieżki, że Nowenna była dla mnie jedynym ratunkiem.
Read More

Ania: Wróciłam do Boga

Trwam w tej Nowennie i bardzo się z tego cieszę, na pewno po jej odmówieniu podejmę się następnych modlitw do Mateczki w innych intencjach, bo mam za kogo się modlić. Polecam każdemu NP, miłość Matki Bożej i łaski, którymi nas obdarza są nie do opisania.
Read More

Katarzyna: Ratunek dla małżeństwa i rodziny

Nowenne pompejanska znalazłam w internecie szukając ratunku w modlitwie gdy mój mąż z dnia na dzień oświadczył ze dusi się w naszym sakramentalnym związku trwającym od 24 lat ,nie czuje do mnie nic i się wyprowadził.
Read More

Agnieszka: Nawrócenie przyjaciela

Jeszcze nie odmówiłam całej Nowenny, na razie zaczynam część dziękczynną. Wprawdzie moja intencja jeszcze się nie spełniła, jednak zauważyłam wiele łask w moim życiu za pośrednictwem Matki Najświętszej.

Po pierwsze, odzyskałam wewnętrzny spokój, przestałam przeklinać… w tak krótkim czasie, jakim jest 27 dni, zaszło wiele pozytywnych zmian w moim życiu. Ale najważniejszą z nich muszę się koniecznie z Wami podzielić. Mój przyjaciel – zagorzały ateista, który od lat nie chodził do Kościoła i nie przyjmował sakramentów, w ogóle negował istnienie Boga i sens wiary – nawrócił się!

W niedzielę, po raz pierwszy od wielu lat uczestniczył we Mszy Świętej, a w poniedziałek przystąpił do sakramentu pokuty. Teraz mówi, że to dzięki mnie nastąpiła w nim taka zmiana, ale ja wiem, że to tylko i wyłącznie zasługa Matki Bożej, ponieważ w czasie modlitwy często myślałam o jego postawie. Ogólnie przygnębiał mnie fakt, że osoba, którą lubię, jest tak daleko od Boga i nie zanosi się na zmiany.

Modliłam się w całkiem innej intencji i wierzę, że w swoim czasie (o ile taka jest Wola Boża) zostanę wysłuchana, a „po drodze” uzyskałam tak wiele łask, w tym tę najwspanialszą, jaką jest nawrócenie przyjaciela. Dlatego też pragnę zaświadczyć, że warto zawierzyć Maryi!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

2
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
reniaURSZULA Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
URSZULA
Gość
URSZULA

CHWAŁA PANU
JA DZIŚ RANO BYŁAM NA MSZY ZA MOICH PRZYJACIÓŁ
O ICH NAWRÓCENIE
DZIĘKUJE ZA TO ŚWIADECTWO

renia
Gość
renia

Witam ja proszę Maryję o powrót mojego byłego co rozstał się po 8 latach bo słowa kolegi i szukanie mu innej co ma 3 dzieci są ważniejsze niż moje slowa ja i nasza córka .ale chyba tracę juz nadzieje i nie będzie razem.jego kolega i jego rodzina nim manipuluje a tego nie widzi proszę was o pomoc w modlitwie żeby córka miała dobrego ojca ..rodziców .