Agnieszka: Zdumiona skutecznością nowenny

Chciałam się podzielić kolejną wysłuchaną nowenną pompejańską. Gdy w naszej rodzinie zaczęły się pojawiać problemy finansowe, a mąż zaczął mieć problemy w pracy, byłam pełna lęku, szczególnie teraz gdy jestem na urlopie macierzyńskim i przede mną brak perspektywy pracy.
Read More

Zbyszek: modlitwa różańcowa nie jest dla słabych

Małżeństwo chrześcijańskie i uwolnienie od zła.
Read More

Eliza: Warto zaufać!

Jestem w trakcie drugiej NP. Pierwszą odmawiałam w intencji uzdrowienia dla znajomego mojego męża. Ponieważ jednak nie mamy z nim kontaktu, już podczas odmawiania modlitwy martwiłam się w jaki sposób wypełnię obietnicę daną Maryi, tj. mówienia o tym, jakie łaski otrzymałam.
Read More

Agnieszka L.: Nowenna za Andrzelikę

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus i Maryja Królowa Różańca Świętego. Chciałabym złożyć świadectwo wysłuchanej Nowenny Pompejańskiej .
Read More

agata: Świadectwo z pierwszej odmówionej Nowenny

Witam. Uczestniczyła we mszy o uzdrowienie i właśnie wtedy do torebki schowałam kartę z instrukcja odmawiania tej modlitwy. Kartka przeleżała około miesiąca zanim zdecydowałam się zacząć ją odmawiać. Z natury jestem osoba mało cierpliwą, niesystematyczna i obawiałam się, że nie dotrwam nawet do połowy Nowenny. Jutro kończę ja odmawiać i nie było przez te wszystkie dni dnia zwątpienia i dnia lenistwa, zawsze dzień układał się tak abym miała dla niej czas. Intencja, w której ja odmawiam jeszcze się nie spełniła ale wniosła w moje serce dużo radości i nadziei. Już dziś wiem, że w niedzielę zacznę drugi raz ja odmawiać bo nie wyobrażam sobie alby tej modlitwy zabrakło w moim życie. Pozostaje też w nadziei, że Matka Boża wysłucha mojej prośby, czego życzę wszystkim, którzy zawierzyli Królowej Różańca Świętego.

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "agata: Świadectwo z pierwszej odmówionej Nowenny"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Urszula
Gość
Urszula

Ja tez zaczełam odmawiac Nowenne Pompejanska boje sie ze niedam rady wytrwac ale codziennie klenkam i modle sie jakas siła mi mowi ze pora na modlitwe ,Wierze ze Matenka pozwoli mi wytrwac w modlitie, Tobie gratuluje wytrwania i móld sie ile ci sił starczy Matka Boza napewno wysłucha twoich prósb

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!