Beata: Kluczowe decyzje – bez Niej, nie były by możliwe :)

Poniżej dajemy nasze świadectwo skuteczności nowenny pompejańskiej, jednocześnie chcemy podziękować Matce Bożej za otrzymane łaski. Mój mąż od kilku lat miał coraz większe problemy w pracy, był mobingowany i to bardzo, ale jak każda głowa rodziny bał się odejść z pracy. Nasze życie toczyło się od poniedziałku do poniedziałku, że...
Read More

Piotr: Uwolnienie

O nowennie Pompejańskiej słyszałem już wczesniej ale jakoś nie mogłem zacząc jej odmawiać. Jestem w trudnej sytuacji życiowej - materialnej .Pierwsza nowenne odmawiałem w intencj poprawy mojej sytuacji finansowej. Prosiłem Matkę Bożą o pomoc zdajac sobie sprawę jak wielkim jestem grzesznikiem, pierwszy raz w życiu zapłakałem nad moimi grzechami, Przeczytaj...
Read More

Magdalena – uniknięcie porażenia prądem

Chciałabym podzielić się moim świadectwem.W tracie odmawiania Nowenny Pompejańskiej cudem uniknęłam porażenia prądem, choć dotknęłam się otwartych przewodów elektrycznych. Modlę się w intencji syna alkoholika i wierzę, po prostu muszę wierzyć,że Matka Najświętsza mnie wysłucha. Przeczytaj Magdalena – uniknięcie porażenia prądem
Read More

Ewa: Zdrowy i wesoły synek

Dwa lata temu urodziłam synka w 6 miesiącu kiedy po 3 miesiącach pobytu w szpitalu wrócił do domu było bardzo cieżko płakał cały czas mało sypiał mial bóle brzuszka wtedy koleżanka powiedziała mi o NP żebym odmawiała ona właśnie odmawiała w mojej intencji żebym była silna i ja zaczelam odmawiać o zdrowie dla synka po zakończeniu odmawiania synek przestał mieć bóle.
Read More

Agnieszka: Maryja moją przewodniczką życia

Ufam, że gdy tylko potrafimy podążać w życiu drogą, którą Pan nas prowadzi a Matka Najświętsza przewodniczy, to życie staje się wielkim darem i dobrem
Read More

Teresa: Moje Nowenny za syna

Piszę to świadectwo w imieniu mojej siostry Teresy.
O Nowennie Pompejańskiej dowiedziałam się od mojej siostry. Zaczęłam modlić się za mojego syna, który popadł w alkoholizm.
Często z tego powodu przeżywaliśmy w domu kłótnie. Cała rodzina cierpiała. Syn po wypiciu alkoholu miał halucynacje, delirium alkoholowe, majaczenie.
To wszystko powodowało, że syn kilka razy znalazł się w szpitalu leczącym uzależnienia.
Szukałam różnych sposobów żeby mu pomóc ale alkohol był silniejszy.
Jedynym moim ratunkiem był różaniec.
Nowenny Pompejańskie odmawiam od 2012roku do dnia dzisiejszego w różnych intencjach, a w szczególności za mojego syna.
Dzięki Matce Bożej sytuacja zaczęła się zmieniać na lepsze. Syn nie rzucił całkiem picia alkoholu, ale bywa że wytrzymuje w trzeźwości po kilka miesięcy i znów wraca do nałogu.
Modlitwa cały czas podnosi mnie na duchu. Nie ustaję w modlitwie i mam nadzieję, że za pomocą Maryi syn pokona całą chorobę alkoholową.
Chwała Panu i Maryi!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

6 komentarzy do "Teresa: Moje Nowenny za syna"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Ania
Gość

Bede modlic sie za Pani syna. Pozdrawiam sedecznie:)

Dariusz
Gość
Dariusz

ta choroba jest straszna ale siła modlitwy silniejsza, będę duchem i modlitwa z Pania w tej sprawie Dariusz

Agnieszka
Gość
Agnieszka

Dziękuję za to świadectwo- bardzo podnosi na duchu. Wczoraj tj. w Wielki Piątek zakończyłam swoją pierwszą NP za mojego tatę, który również jest alkoholikiem. Dzisiaj zaczynam drugą- i wierzę, że Maryja wyprowadzi go z tego. Przyznam, że już widać działanie Maryji, więc módlcie się, a Mateńka na pewno wysłucha!!!

Halina
Gość
Halina

Ja też poznałam siłę Nowenny.Odmawiam ją w różnych intencjach od prawie trzech lat. Wierzę, że i Tobie Maryja pomoże.

Danka
Gość

Zaufaj, mój mąż, dzieki NP jest trzezwym alkoholikiem juz 3,5 roku

danka
Gość

Ja odmawiam już trzecią nowennę , i jestem pewna o opiece królowej różańca modlitwa przynosi wiele spokoju w moje zabiegae życie.oraz wiele nadzieji że jak nie od razu przyjdzie pomoc to umocni moją wiare i miłość do ludzi i naszej kochanj mateńki oraz jej syna.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!