P: Różaniec stał się dla mnie moim przyjacielem..

Obecnie mamy dla siebie bardzo dużo cierpliwości i zrozumienia i wierzę że to zaoowocuje w naszą przyszłością w której różaniec juz zawsze będzie mi bardzo bliski..
Read More

Waldemar: zawsze znajduję potrzebny czas na modlitwę

Nowennę Pompejańską odmawiam już czwarty rok, może nie zawsze otrzymuję to o co proszę ale jest we mnie jakiś spokój i nadzieja , że moje problemy zostaną kiedyś rozwiązane. Pomimo zniecheceń zawsze znajduję potrzebny czas na modlitwę i zachęcam wszystkich, którzy zmagają się z trudnościami o sięgnięcie po ratunek w Nowennie Pompejańskiej.
Read More

Agnieszka – LIST: Alkoholizm w rodzinie

Witam nowenna pompejanska towarzyszy mi od roku 2016 odmowilam dwie to jest moja trzecia ktorej nie moge skonczyc modle sie caly czas w tej samej intencji czyli uzdrowienia mojego meza z alkoholizmu opamiętania sie. nie umie ladnie pisac ale jednego jestem pewna ta NP dala mi bardzo duzo siły i spokoju i otworzyla mi oczy na problem mojego meza. Kiedy zaczelam sie modlic (a nowenne znalazlam w internecie szukaja modlitwy na trudny czas bo bylam bezradna) z mim mezem bylo coraz gorzej.
Read More

Marlena: Matka Boża jest przy mnie

od czasu odmawiania Nowenny częściej modlę się do Matki Bożej
Read More

Wojtek: Niedowład u synka

Przyznam szczerze, że przez jakiś czas trudno było mi się zabrać, ża napisanie tego świadectwa... Coś mnie od tego odciągało ... Dzięki Bogu udało mi sie dziś na to zdobyć. Pierwszą swoją nowennę postanowiłem odmawiać we wrześniu zeszłego roku. Dowiedziałem się wtedy, że mój dwuletni synek ma śladowy niedowład prawej strony ciała. Była to informacja, która wtedy na pewien czas zwaliła mnie z nóg.
Read More

Roksana: Wiara czyni cuda

Nowenna pompejańska czyni cuda ona naprawde działa. Maryja wysłuchała mojej prośb o którą prosiła w mojej pierwszej Nowennie. Teraz odmawiam juz drugą bo wiem że Maryja czyni cuda. Podczas Nowenny obiecałam Maryi że złoże swoje świadectwo tak więc robie. Jestem w trakcie odmawiania drugiej nowenny i wierze że Maryja pomoże mi i wysłucha mnie po raz kolejny. Do końca zycia bede wdzięczna Maryi i Bogu za otrzymane łaski.

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!