K.: Chłopak na studniówkę

Moja intencja może wydać się komuś śmieszna jednak dla mnie problem ten był ważny i postanowiłam odmówic modlitwę w takiej intencji mianowicie nie miałam z kim iść na studniówkę i modliłam się bym kogoś sobie znalazła. Już pierwszego dnia nowenny nawiązałam kontakt z pewnym chłopakiem.
Przeczytaj całość

Edyta: Moje 15 nowenn…

Dziękuję Ci Matko, że wysłuchałaś mojej już kolejnej Nowenny, w intencji pracy dla mojej Mamy! Modliłam się o to aby Mama nie jej nie straciła! Dziękuję Ci Matko, że słuchałaś nawet kiedy ja błądziłam myślami!
Przeczytaj całość

Agata: czuję obecność i opiekę Matki Bożej

Gorąco polecam Nowennę Pompejańską daje niebywały spokój.
Przeczytaj całość

Jola: Odbudowa zrujnowanego życia

Kochałam i wydawało mi się że jestem kochana, przez chłopaka z którym byłam 10 lat. Na pierwszy rzut oka mieliśmy wszystko: piękni, młodzi, wykształceni, na tzw. stanowiskach… wypracowaliśmy to sobie jeszcze przed naszymi 30 urodzinami. Panowaliśmy wspólną przyszłość, ślub, dzieci… Ale stało się inaczej. Na 2 miesiące przed weselem rozstaliśmy...
Przeczytaj całość

Marzena: otrzymałam łaskę

W grudniu po raz pierwszy rozpoczelam modlitwe - Nowenne Pompejanska.Dzisiaj jest ostatni 54 dzien. Otrzymalam łaske o kt. sie modlilam od matki Bozej w zeszlym tygodniu. Wszystkich zachecam do odmawiania Nowenny Pompejańskiej.Zaufajcie Bogu. Dziekuje Królowo Rożanca Świętego.
Przeczytaj całość

Roksana: Wiara czyni cuda

Nowenna pompejańska czyni cuda ona naprawde działa. Maryja wysłuchała mojej prośb o którą prosiła w mojej pierwszej Nowennie. Teraz odmawiam juz drugą bo wiem że Maryja czyni cuda. Podczas Nowenny obiecałam Maryi że złoże swoje świadectwo tak więc robie. Jestem w trakcie odmawiania drugiej nowenny i wierze że Maryja pomoże mi i wysłucha mnie po raz kolejny. Do końca zycia bede wdzięczna Maryi i Bogu za otrzymane łaski.

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!