Marek: Zostałem uwolniony od grzechu nieczystości

Spełniły się moje 3 intencje. Nowennę odmawiam od ponad 4 lat, nie wszystkie intencje się już spełniły np. o nawrócenie pewnych osób, wierzę że i te intencje się spełnią
Przeczytaj całość

Maria Jolanta: Pieniądze – i w tej kwestii Matka Boża pomogła

Módlcie się módlcie się to jest modlitwa która działa cuda i polecajcie wątpiącym ,chorym, samotnym.....Ta modlitwa zostanie ze mną do końca.....
Przeczytaj całość

Jadwiga: polecam każdemu odmawianie tej modlitwy

Szczęść Boże !Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus i Maria zawsze dziewica .Postanowiłam napisać lis by dać świadectwo z odmawiania Nowenny Pompejańskiej otrzymane łaski podczas odmawiani 9 Nowenny .O Nowennie dowiedziałam się z prasy katolickiej pt. Cuda i łaski Boże .Jak tylko przeczytałam od razu mnie zainteresowała ,ale żeby się modlić...
Przeczytaj całość

Ela: Modliłam się o pogodzenie z synem

Modlcie się z wiarą bo warto Matka Najświętsza nikogo nie pozostawia bez pomocy . Chciałam dodać że wszystkie moje sprawy same się rozwiązują dzięki łasce Bożej .
Przeczytaj całość

Dana: Pomoc Matki Bożej w żałobie

Poprosiłam dusze czyśćcowe, za które modlę się obecnie nowenną pompejańską, aby wstawiły się za mną przed Panem, bym mogła napisać piękne świadectwo łask, które daje mi Maryja. Listopad 2014 był dla mnie i mojej rodziny wyjątkowo nieszczęśliwy. Najpierw sama ledwie przeżyłam wypadek samochodowy, a niecałe trzy tygodnie później, nagle i...
Przeczytaj całość

JOANNA: RADOŚĆ I ŁZY

Witam wszystkich serdecznie:)
Jestem w trakcie odmawiania mojej trzeciej Nowenny Pompejańskiej. Modlitwa trafiła do mnie przez „przypadek”. Za co jestem ogromnie wdzięczna Matce Boskiej. Dzięki tej modlitwie naprawdę zbliżyłam się do Boga. Nie byłam święta a jednak Maryja wyciągnęła do mnie pomocną dłoń.
Pierwszą nowennę potraktowałam niestety jak koncert życzeń. Z czego nie jestem dumna. Nawet jej nie dokończyłam. Ale Maryja nie ustępowała. Zapukała jeszcze raz do mojego serca:). W międzyczasie zaczęłam częściej odmawiać Różaniec i Koronkę do Miłosierdzia Bożego. W moje ręce trafiło świadectwo o mszy św Cataliny Rivas(polecam!!!).Przeczytałam piękną książkę o mistyczce Natuzzo Evolo(to z niej między innymi do wiedziałam się że warto polecać swoje sprawy swojemu Aniołowi Stróżowi!!!). Zaczęłam czytać Pismo Święte.
Swoją druga nowennę zaczęłam odmawiać w listopadzie. Podeszłam do tej modlitwy z dużą ufnością i wiarą. Intencja jeszcze nie została wysłuchana ale to co dostałam od Maryi jest niesamowite. Przede wszystkim spokój, ja nerwus wyciszyłam się. Nie miałam żadnego problemu w odmawianiu 3 tajemnic różańca,teraz odmawiam 4!!!. Zdarzają się chwile zwątpienia ale dalej się modlę. Zły nie ustępuje. Różnie się to objawia czasami jest naprawdę ciężko. Zły uderza w najczulszy punkt. Był taki czas że nie było tygodnia żeby coś się nie wydarzyło i naprawdę dalej się dzieje. Mój synek zaczął jeszcze bardziej chorować, jak on przestawał to mnie dopadały bóle szczególnie szyji, samochód zaczął się psuć,miałam stłuczkę. Szczególnie teraz przy odmawianiu trzeciej nowenny której intencją było zdrowie mojego synka. Matka Boska wysłuchała mojej prośby, za co jestem ogromnie wdzięczna:)))))). Pod koniec odmawiania nowenny dopadł mnie bardzo poważny kryzys. Zaczęłam wątpić w sens modlitwy. Miałam wrażenie że walę głową w mur,dopadały mnie straszne myśli. Wiem że to działanie Złego.
Teraz jestem na etapie pogodzenia się z Wolą Bożą. Dużo rzeczy zrozumiałam a siebie i swoje dziecko powierzyłam Maryji i Jezusowi.
Zachęcam do odmawiania tej pięknej modlitwy.

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

5 komentarzy do "JOANNA: RADOŚĆ I ŁZY"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Bea
Gość

Piękne świadectwo.

grazyna
Gość
grazyna
Bardzo dziękuję za świadectwo Dokładnie tak jest jak piszesz t.z zły walczy z nami żebyśmy zrezygnowali z modlitwy . Ja odmawiam czwartą NP i przeszłam kilka ataków bo walczę o całą rodzinę więc jestem atakowana np. bólem , chorobą bardzo ciężką , atakami ze strony tych za których się modlę , utrudnieniem realizowania pierwszych sobót na cześć Maryi ale nie rezygnowałam tylko dokładałam koronki :do miłosierdzia , do ran Chrystusa , do Najdroższej Krwi Chrystusa oraz dokładałam intencje za dusze czyśćcowe , grzechy zmarłych z rodziny ,grzechy kościoła oraz zatwardziałych grzeszników. W efekcie łaski uzyskane są tak duże że nie… Czytaj więcej »
Teresa.A
Gość
Teresa.A

Grażyna jesteś wspaniała !!! Pamietaj o tym

JOANNA
Gość
JOANNA

Chwała Panu i Maryji. Ja również nie jestem wstanie opisać wszystkich łask i cudów jakie dzieją się w moim życiu. Ta modlitwa jest CUDOWNA:)

Teresa.A
Gość
Teresa.A

JOANNO zły to mała litera …parzy łobuza różaniec i dokucza ta menda . ..ucieknie , ucieknie . Ach nam to dopiero dał „popalić” , ale jest już co raz lepiej .
Polecam śpiewajcie sobie Psalmy , one szybko do głowy wchodzą . Psalm np 91 o bożej opiece ..jak np . sie sprząta , gotuje … a jak wtedy smaczne jedzonko . Spróbujcie tak pośpiewać . Modlitwa w językach – nauczy Was o.DANIEL/na yuotube/ /kto jeszcze nie umie/

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!