Bogna: Łaski

O NP dowiedziałam się przez internet. Postanowiłam ja odmawiać w intencji o uzdrowienie z nerwicy lękowej. Moja intencja jeszcze nie została wysłuchana ale otrzymałam wiele łask od Najświętrzej Marii Panny.
Read More

Alina: córka znalazła pracę!

Moja córka od ponad roku szuka pracy.15 mają b.r. zaczęłam odmawiać w tej intencji nowennę pompejanską.
Read More

Magda: Doświadczenia i cuda podczas modlitwy

Gdy byłam małą dziewczynką nie interesowałam się za bardzo sprawami regilijnymi. Najważniejsza była zabawa z resztą jak pewnie u każdego dziecka w moim wieku. Któregoś dnia wybraliśmy się z sąsiadami na wycieczkę do Zakopanego. Mama odczuwała wówczas straszny ból kolan. Nie mogła spać, klękać ani długo chodzić bo bół dawał się we znaki.
Read More

Danuta: Mój nowy dom! Dzięki Maryi!

Dziękuję redakcji za codzienną opiekę i otuchę bo bez Was podjęła bym tego trudu i zdecydowała się na cudowną przygodę z Jezusem i Maryją.Niech Was Bóg prowadzi .
Read More

Paulina: Prawo Jazdy

Witam mam na imię Paulina rok temu odmówiłlam kilka nowenn wszystkie się spełniły chociaż czasami na ,, odwal się '' były odmawiane wtedy byłam w ciężkiej sytuacji myślałam nawet o samobójstwie ale mając 17 lat zebrałam się w garść i dzień w dzień mówiłam różaniec oraz inne modlitwy.
Read More

GRAŻYNA: łaski otrzymane

Nowennę Pompejańską odmawiam już od 2013 roku. Obecnie odmawiam już chyba 13 nowennę. Głównie modle się o przyszłość córek i o zdrowie dla mnie i męża oraz siostrzeńca. Od środy popielcowej do Święta Miłosierdzia modliłam się o zdrowie ,błogosławieństwo i łaski potrzebne z okazji 35 rocznicy naszego sakramentu małżeństwa/ślub braliśmy 12.04.1980 r./Modlę się również różańcem rodziców za dzieci/internetowe kółko różańcowe/.Początki były trudne, zły się sprzeciwiał/wypadek samochodowy, kontrola skarbowa i inne/ale wszystko skończyło się pomyślnie. Wiele dobrego otrzymaliśmy od Matki Boskiej Pompejańskiej, zrobiliśmy remont mieszkania, mąż poczynił inwestycje w gospodarstwie, a przede wszystkim otrzymaliśmy spokój, czujemy opiekę każdego dnia, bo wszystko oddaliśmy naszej najlepszej Matce. W sprawie córek Matka Boska zrobiła po swojemu/tak pewnie będzie najlepiej. /Córka ,która miała narzeczonego wydawałoby się porządnego zerwała z nim kontakty. Druga córka, której narzeczony nam się nie podobał wzieła z nim ślub . Nie wiem czy będzie dobrym mężem i zięciem. Ufam, że Matka Boska dokonała dobrego wyboru. Choroby mamy przewlekłe, ale żyjemy, pracujemy i Matka Pompejańska ma nas w swojej opiece. Siostrzeniec nie chciał się leczyć, ale po odmówienie nowenny przeze mnie i siostrę
poddał się leczeniu i jest lepiej .Rozdałam wiele książeczek z Nowenną Pompejańską, zachęcałam do modlitwy. Dzisiaj te osoby mi dziękują, bo wiele dobrego wydarzyło się w ich życiu. Koleżanka ,która miała trudne relacje z synem, a nawet podał ją do sądu, dzisiaj jest z nim w najlepszych stosunkach. Nie wyobrażam sobie dnia bez Nowenny Pompejańskiej . Obecnie odmawiam za córkę ,która jest w ciąży o szczęśliwy jej przebieg i o szczęśliwe rozwiązanie. Myślę, że Matka Boska Pompejańska wysłucha moich modlitw. Matko Pompejańska, dziękuję Ci, że czuwasz nad nami każdego dnia.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

2
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
MateuszAnia Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Ania
Gość
Ania

Proszę się modlić za księży. Matka Boża obsypuje 100-krotnie każdego, kto podejmuje taką modlitwę. Troszczy się o osobę odmawiającą i wszystkich wokoło, a Pan Jezus naprawia życie szybciej, niż my pomyślimy, że dany aspekt wymaga naprawy! Chwała Panu!

Mateusz
Gość

Właśnie się zastanawiam czy zacząć kolejną , tylko w intencji zdrowia które mi podupadło , proszę o modlitwę za mnie nawet jedną zdrowaśkę aby się wszystko ułożyło .

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!