Dominika: Będzie dobrze

Bardzo lubię czytać Wasze świadectwa i zawsze jestem Bogu wdzięczna za to, że Was obdarza, prostuje Wasze drogi i chroni.
Przeczytaj całość

AGNIESZKA: ŁASKA ZARĘCZYN

Pragnę podziękować Matce Bożej za wysłuchanie mojej modlitwy i poświadczyć,że nowenna Pompejańska jest modlitwą nie do odparcia.
Przeczytaj całość

Małgorzata: modliłam sie o to samo o miłość

Jednak uczuje ze Maryja ma dla mnie przygotowany plan który od razu się nie spełni.
Przeczytaj całość

Monika: Nawrócenie kochanki męża

Dziękuję Bogu,bo przez ten romans Bóg zdjął mi klapki z oczu, że w Moim małżeństwie działo się bardzo źle,zrozumiałam swoje błędy, bardzo się zmieniłam przez ostatni rok. Jestem spokojniejsza, po ludzku się boję, ale wierzę, że wszystko bedzie dobrze niezależnie od tego jak moje życie i małżeństwo się potoczy
Przeczytaj całość

Faustyna: Pomoc w szkole i na egzaminie

Odmawiam teraz już kolejną nowennę do Matki Bożej z Pompejów, jednak pierwszy raz zadeklarowałam się aby je upublicznić. Modliłam i modlę się dalej bo to już kolejna nowenna w tej intencji aby poradzić sobie z problemami szkolnymi i zdać prawo jazdy. W szkole udało mi się wszystko zaliczyć i na pewno nie była kwestia tego co umiałam bo przez stres nie wiedziałam już nic, tylko łaska Boża która oświeciła mój rozum i napisałam praktycznie wszystko.
Przeczytaj całość

GRAŻYNA: łaski otrzymane

Nowennę Pompejańską odmawiam już od 2013 roku. Obecnie odmawiam już chyba 13 nowennę. Głównie modle się o przyszłość córek i o zdrowie dla mnie i męża oraz siostrzeńca. Od środy popielcowej do Święta Miłosierdzia modliłam się o zdrowie ,błogosławieństwo i łaski potrzebne z okazji 35 rocznicy naszego sakramentu małżeństwa/ślub braliśmy 12.04.1980 r./Modlę się również różańcem rodziców za dzieci/internetowe kółko różańcowe/.Początki były trudne, zły się sprzeciwiał/wypadek samochodowy, kontrola skarbowa i inne/ale wszystko skończyło się pomyślnie. Wiele dobrego otrzymaliśmy od Matki Boskiej Pompejańskiej, zrobiliśmy remont mieszkania, mąż poczynił inwestycje w gospodarstwie, a przede wszystkim otrzymaliśmy spokój, czujemy opiekę każdego dnia, bo wszystko oddaliśmy naszej najlepszej Matce. W sprawie córek Matka Boska zrobiła po swojemu/tak pewnie będzie najlepiej. /Córka ,która miała narzeczonego wydawałoby się porządnego zerwała z nim kontakty. Druga córka, której narzeczony nam się nie podobał wzieła z nim ślub . Nie wiem czy będzie dobrym mężem i zięciem. Ufam, że Matka Boska dokonała dobrego wyboru. Choroby mamy przewlekłe, ale żyjemy, pracujemy i Matka Pompejańska ma nas w swojej opiece. Siostrzeniec nie chciał się leczyć, ale po odmówienie nowenny przeze mnie i siostrę
poddał się leczeniu i jest lepiej .Rozdałam wiele książeczek z Nowenną Pompejańską, zachęcałam do modlitwy. Dzisiaj te osoby mi dziękują, bo wiele dobrego wydarzyło się w ich życiu. Koleżanka ,która miała trudne relacje z synem, a nawet podał ją do sądu, dzisiaj jest z nim w najlepszych stosunkach. Nie wyobrażam sobie dnia bez Nowenny Pompejańskiej . Obecnie odmawiam za córkę ,która jest w ciąży o szczęśliwy jej przebieg i o szczęśliwe rozwiązanie. Myślę, że Matka Boska Pompejańska wysłucha moich modlitw. Matko Pompejańska, dziękuję Ci, że czuwasz nad nami każdego dnia.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

Chcesz widzieć świadectwa nowenny pompejańskiej na Facebooku?
To proste – kliknij na >>POLUB >>

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "GRAŻYNA: łaski otrzymane"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Ania
Gość

Proszę się modlić za księży. Matka Boża obsypuje 100-krotnie każdego, kto podejmuje taką modlitwę. Troszczy się o osobę odmawiającą i wszystkich wokoło, a Pan Jezus naprawia życie szybciej, niż my pomyślimy, że dany aspekt wymaga naprawy! Chwała Panu!

Mateusz
Gość

Właśnie się zastanawiam czy zacząć kolejną , tylko w intencji zdrowia które mi podupadło , proszę o modlitwę za mnie nawet jedną zdrowaśkę aby się wszystko ułożyło .

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!