GRAŻYNA: łaski otrzymane

Nowennę Pompejańską odmawiam już od 2013 roku. Obecnie odmawiam już chyba 13 nowennę. Głównie modle się o przyszłość córek i o zdrowie dla mnie i męża oraz siostrzeńca. Od środy popielcowej do Święta Miłosierdzia modliłam się o zdrowie ,błogosławieństwo i łaski potrzebne z okazji 35 rocznicy naszego sakramentu małżeństwa/ślub braliśmy 12.04.1980 r./Modlę się również różańcem rodziców za dzieci/internetowe kółko różańcowe/.Początki były trudne, zły się sprzeciwiał/wypadek samochodowy, kontrola skarbowa i inne/ale wszystko skończyło się pomyślnie. Wiele dobrego otrzymaliśmy od Matki Boskiej Pompejańskiej, zrobiliśmy remont mieszkania, mąż poczynił inwestycje w gospodarstwie, a przede wszystkim otrzymaliśmy spokój, czujemy opiekę każdego dnia, bo wszystko oddaliśmy naszej najlepszej Matce. W sprawie córek Matka Boska zrobiła po swojemu/tak pewnie będzie najlepiej. /Córka ,która miała narzeczonego wydawałoby się porządnego zerwała z nim kontakty. Druga córka, której narzeczony nam się nie podobał wzieła z nim ślub . Nie wiem czy będzie dobrym mężem i zięciem. Ufam, że Matka Boska dokonała dobrego wyboru. Choroby mamy przewlekłe, ale żyjemy, pracujemy i Matka Pompejańska ma nas w swojej opiece. Siostrzeniec nie chciał się leczyć, ale po odmówienie nowenny przeze mnie i siostrę
poddał się leczeniu i jest lepiej .Rozdałam wiele książeczek z Nowenną Pompejańską, zachęcałam do modlitwy. Dzisiaj te osoby mi dziękują, bo wiele dobrego wydarzyło się w ich życiu. Koleżanka ,która miała trudne relacje z synem, a nawet podał ją do sądu, dzisiaj jest z nim w najlepszych stosunkach. Nie wyobrażam sobie dnia bez Nowenny Pompejańskiej . Obecnie odmawiam za córkę ,która jest w ciąży o szczęśliwy jej przebieg i o szczęśliwe rozwiązanie. Myślę, że Matka Boska Pompejańska wysłucha moich modlitw. Matko Pompejańska, dziękuję Ci, że czuwasz nad nami każdego dnia.

Nie przegap ciekawego świadectwa!

Czy wiesz, że zapisując się do biuletynu, co piątek będziesz otrzymywać najświeższe świadectwa nowenny pompejańskiej?

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "GRAŻYNA: łaski otrzymane"

Powiadom o
avatar
Ania
Gość

Proszę się modlić za księży. Matka Boża obsypuje 100-krotnie każdego, kto podejmuje taką modlitwę. Troszczy się o osobę odmawiającą i wszystkich wokoło, a Pan Jezus naprawia życie szybciej, niż my pomyślimy, że dany aspekt wymaga naprawy! Chwała Panu!

Mateusz
Gość

Właśnie się zastanawiam czy zacząć kolejną , tylko w intencji zdrowia które mi podupadło , proszę o modlitwę za mnie nawet jedną zdrowaśkę aby się wszystko ułożyło .

wpDiscuz

Wyjatkowe kompendium o
nowennie pompejańskiej:

Tylko teraz otrzymasz… 
drugi egzemplarz za 1 grosz!

A może tak chcesz otrzymywać co piątek
powiadomienia o nowych świadectwach?

TAKalboNIE
…a więc zapisz się już teraz do powiadomień:
A teraz odbierz pocztę i kliknij łącze potwierdzające

Zamknij