Joanna: jak wiele łask dała mi Nowenna

O Nowennie dowiedziałam się od kolegi. Najpierw bardzo zaciekawiona zaczęłam studiować tę właśnie stronę w internecie. Potem zaczęłam odmawiać Nowennę w bardzo osobistej intencji. Przyznaję, iż na początku było bardzo trudno. Jak gdyby ktoś lub coś niedobrego próbowało mnie oderwać od Nowenny. Przychodziły mi do głowy różne rozpraszające mnie myśli....
Przeczytaj całość

Magdalena: O nawrócenie grzeszników

Niech będzie Pochwalony Jezus Chrystus i Maryja zawsze Dziewica! Pragnę napisać świadectwo z odmówionej kolejnej Nowenny, tym razem w intencji nawrócenia grzeszników. Wierzę, że komuś pomogła, chociaż nie dostrzegłam w swoim otoczeniu ludzi, który zwrócili się mocniej ku Bogu. To była druga moja nowenna w tej intencji i była tak samo trudna, rzec mogę, że trudniejsza nawet niż za dusze w czyśćcu cierpiące.
Przeczytaj całość

Julia: gdy pierwsze emocje opadły, postanowilam porozmawiać z Bogiem…

Z nowenną spotkałam się jako gimnazjalistka , odmawiałam ją kilkakrotnie , zawsze na początku było ciężko, ale nigdy się nie poddawałam i odmawiałam nowennę do końca, bo wiedziałam, że warto
Przeczytaj całość

Honorata: Cóż Ci dać mogę, o Królowo pełna miłości

To już moje kolejne świadectwo na tej stronie. Niech Bòg Wam błogosławi za nią. Za sprawą naszego kochanego świętego Jana Pawła 2 odkryłam moc ròżańca a pòźniej moc nowenny.
Przeczytaj całość

Eliza: Warto zaufać!

Jestem w trakcie drugiej NP. Pierwszą odmawiałam w intencji uzdrowienia dla znajomego mojego męża. Ponieważ jednak nie mamy z nim kontaktu, już podczas odmawiania modlitwy martwiłam się w jaki sposób wypełnię obietnicę daną Maryi, tj. mówienia o tym, jakie łaski otrzymałam.
Przeczytaj całość

Ewa: Dziękuję za otrzymane łaski

Dziękuję za otrzymane łaski.
Witam wszystkich bardzo serdecznie. Już kilka razy zabierałam się do napisania tego świadectwa. Do dnia dzisiejszego nie wiem jak to się stało, że zaczęłam odmawiać Nowennę Pompejańską. Kiedyś jedną część różańca odmawiałam z wielkim trudem i to przeważnie była pokuta zadana po spowiedzi. Przed tym jak się zdecydowałam ją odmawiać, dużo w moim życiu się działo, zarówno w rodzinie jak i w życiu osobistym. Byłam ciągle niespokojna, przerażona przyszłością, wszystko widziałam w złym świetle, narzekałam, doszło do tego, że nie mogłam spać w nocy. Moje nieprzespane noce wzięły się stąd, że się zamartwiałam wszystkim i wszystkimi dookoła- myślałam, że zwariuję. Cały czas byłam zła, drobiazgi wyprowadzały mnie z równowagi, do kościoła chodziłam co niedzielę, ale tylko żeby zaliczyć Mszę Świętą.
Nie zwierzałam się innym, ponieważ nie chciałam nikogo obciążać swoimi problemami. W dniu kiedy zaczęłam odmawiać Nowennę, nie wiedziałam jaką intencję wybrać, a było ich sporo.
W czasie trwania modlitwy, nie jeden raz czułam frustrację, irytację, złość, ból głowy i zmęczenie. Ale wytrwałam do końca, a w moim życiu dużo się zmieniło 🙂 Jestem spokojna o przyszłość bo ją zawierzyłam Bogu, doceniłam to czego wcześniej nie widziałam, u mnie w rodzinie zaszły pozytywne zmiany, dużo zmieniło się w moim życiu prywatnym, wszystko zaczęło się układać pomyślnie. Modlitwa pokazała mi również jak wiele muszę zmienić w sobie. Każdemu ze szczerego serca polecam odmawianie Nowenny Pompejańskiej, ponieważ niesie za sobą tyle zmian na lepsze, tyle Łask Bożych, pomaga przetrwać w tych ciężkich dla nas wszystkich czasach i tak bardzo pomaga się wyciszyć, spokojnie patrzeć w przyszłość i inaczej spojrzeć na swoje problemy. Uważam, że modląc się na różańcu można wyprosić wiele łask, ale módlcie się szczerze, wierząc
w Tą modlitwę. Dziękuję Ci za te wszystkie łaski o których wspomniałam i te o których Ty sama wiesz Matko Boża 🙂

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

Chcesz widzieć świadectwa nowenny pompejańskiej na Facebooku?
To proste – kliknij na >>POLUB >>

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!