Ewa: Dziękuję za otrzymane łaski

Dziękuję za otrzymane łaski.
Witam wszystkich bardzo serdecznie. Już kilka razy zabierałam się do napisania tego świadectwa. Do dnia dzisiejszego nie wiem jak to się stało, że zaczęłam odmawiać Nowennę Pompejańską. Kiedyś jedną część różańca odmawiałam z wielkim trudem i to przeważnie była pokuta zadana po spowiedzi. Przed tym jak się zdecydowałam ją odmawiać, dużo w moim życiu się działo, zarówno w rodzinie jak i w życiu osobistym. Byłam ciągle niespokojna, przerażona przyszłością, wszystko widziałam w złym świetle, narzekałam, doszło do tego, że nie mogłam spać w nocy. Moje nieprzespane noce wzięły się stąd, że się zamartwiałam wszystkim i wszystkimi dookoła- myślałam, że zwariuję. Cały czas byłam zła, drobiazgi wyprowadzały mnie z równowagi, do kościoła chodziłam co niedzielę, ale tylko żeby zaliczyć Mszę Świętą.
Nie zwierzałam się innym, ponieważ nie chciałam nikogo obciążać swoimi problemami. W dniu kiedy zaczęłam odmawiać Nowennę, nie wiedziałam jaką intencję wybrać, a było ich sporo.
W czasie trwania modlitwy, nie jeden raz czułam frustrację, irytację, złość, ból głowy i zmęczenie. Ale wytrwałam do końca, a w moim życiu dużo się zmieniło 🙂 Jestem spokojna o przyszłość bo ją zawierzyłam Bogu, doceniłam to czego wcześniej nie widziałam, u mnie w rodzinie zaszły pozytywne zmiany, dużo zmieniło się w moim życiu prywatnym, wszystko zaczęło się układać pomyślnie. Modlitwa pokazała mi również jak wiele muszę zmienić w sobie. Każdemu ze szczerego serca polecam odmawianie Nowenny Pompejańskiej, ponieważ niesie za sobą tyle zmian na lepsze, tyle Łask Bożych, pomaga przetrwać w tych ciężkich dla nas wszystkich czasach i tak bardzo pomaga się wyciszyć, spokojnie patrzeć w przyszłość i inaczej spojrzeć na swoje problemy. Uważam, że modląc się na różańcu można wyprosić wiele łask, ale módlcie się szczerze, wierząc
w Tą modlitwę. Dziękuję Ci za te wszystkie łaski o których wspomniałam i te o których Ty sama wiesz Matko Boża 🙂

Stwórz swój własny zestaw poświęcony

dobierając dodatki

w promocyjnej cenie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o

Jak obronić się przed złem?

Jak objawienia św. Michała wpłynęły na nasze losy

Jakie orędzie dał nam - Polakom?